امارات عربی، یک قاتل مراکشی تبار و مزدور حکومت اسلامی ایران را به هلند تسلیم کرد

فردی که از جانب امارات به هلند مسترد گردید، رضوان الطاغی نام دارد و متهم قتل محمدرضا کلاهی،عضو سازمان مجاهدین می باشد

دولت امارات عربی متحده یک تروریست مزدور حکومت اسلامی ایران را که در هلند مرتکب جنایت علیه مخالفان رژیم شده است، به دولت هلند تحویل داد و فرد مظنون، به آن کشور انتقال یافت.

حکومت اسلامی ایران بارها برای ترور فعالان سیاسی در خارج از کشور از تروریست ها ی حرفه ای و مزدور استفاده کرده است .

فردی که از جانب امارات به هلند مسترد گردید، رضوان الطاغی نام دارد و متهم قتل محمدرضا کلاهی،عضو سازمان مجاهدین می باشد.

رضوان الطاغی، هلندی مراکشی‌تبار، که خطرناک‌ترین تبهکار هلند است با هواپیمایی مخصوص و با همراهی چند تن از مأموران پلیس هلند به زندان به‌شدت تحت کنترل “فوختگ در جنوب هلند آورده شده است. مقامات در حال حاضر به او تنها اجازه تماس با وکیلش “اینز وسکی” را داده‌اند.

رضوان الطاغی که در ده پرونده قتل از جمله پرونده قتل محمدرضا کلاهی در سال ۲۰۱۵ متهم است روز ۲۵ آذر در امارات متحده عربی دستگیر شد.

مقام‌های ایرانی، سال ها  به دنبال محمدرضا کلاهی، عضو سازمان مجاهدین بودند و وی را مسئول اصلی انفجار ساختمان حزب جمهوری اسلامی در هفتم تیر سال ۱۳۶۰ بود؛ انفجاری که منجر به کشته شدن تعدادی از مقام‌های بلندپایه جمهوری اسلامی از جمله محمد حسینی بهشتی، رئیس وقت دیوان عالی کشور، شد.

محمدرضا کلاهی ۲۴ آذر ۱۳۹۴ در شهر آلمیره هلند توسط فردی در خیابان از نزدیک هدف گلوله قرار گرفت و همان روز در بیمارستان جان سپرد. در جریان تحقیقات این پرونده اعلام شد که “ناوفال اف”، متهم ردیف اول این پرونده با شبکه مافیایی که زیردست رضوان الطاغی کار می‌کند، در ارتباط بوده است

روزنامه تلگراف پیشتر در گزارشی نوشته بود که “رضوان الطاغی” بین ایران و دبی در رفت‌وآمد است و مورد حمایت جمهوری اسلامی است.

یک دیدگاه

  1. قیافه این قاتل خیلی شبیه کسی است که زنده یاد «فریدون فرخزاد» را به قتل رساند و جایزه هنگفتی هم از اخوندهای خونخوار گرفت!!

    مرگ بر رژیم تروریست پرور اخوندی و ننگ بر هر کسی که به انها رای بدهد.

Comments are closed.