امام جمعه تهران به قدرت موشکی رژیم نازید، ولی ناتوانی در تولیدات کالای روزمره را نادیده گرفت

آخوند صدیقی گفت : ما در بخش‌های مختلف دفاعی حرکت جهشی به سوی قله داریم و مسیر‌های طولانی را یک شبه طی کرده‌ایم و خود کفا شده ایم

امام جمعه موقت تهران، آخوند کاظم صدیقی در خطبه روز گذشته خود، افتخار کرد از این که موشک شلیک شده به سوی پهپاد آمریکایی که باعث سقوط آن شد، یک موشک ساخت حکومت ایران بوده است. ولی او فراموش کرد که رژیم قادر نیست اساسی ترین کالاهای غیرنظامی مورد نیاز مردم را تولید کند.

امام جمعه موقت تهران، در سخنان خود گفت : «می‌توانستیم پهپاد را با موشک روسی بزنیم، ولی با موشک بومی که ساخت کشور بود آنرا زدیم».

در گزارش های روز پیش گفته شده بود که رژیم ایران حتی قادر به تولید سوزن دوزندگی نیست و آن را هم از خارج وارد می کند.

آخوند صدیقی گفت : ما در بخش‌های مختلف دفاعی حرکت جهشی به سوی قله داریم و مسیر‌های طولانی را یک شبه طی کرده‌ایم و خود کفا شده ایم . در ساقط شدن پهپاد آمریکایی دیدید که سپاه پاسداران چه کرد برای سرنگونی آن  می‌شد با اس ۳۰۰ روسی هم زد، اما این موشک که این پهپاد را زد، موشک بومی بود.

وی افزود: در بعد هواپیماسازی انقدر خود کفا شده ایم که توسط متخصصان ما  هواپیما‌های فوق تصور ساخته شده است که طراحی و سازنده آن و خلبان آن ریسک کرد و اولین پرواز را انجام داد و رضایت رهبری را دریافت کردند و در مسائل دریایی نیز هم چنین ما پیشرفت زیادی کرده ایم .

سازمان گمرک کشور ایران پیشتر گفته بود که برای واردات حدود ۷۷ تن سوزن دوزندگی، رفوگری یا گلدوزی و قلاب دوزی  به کشور، ۱۷۶ هزار و ۶۳۶ دلار ارز از کشور خارج شد ه است .