امیر حاتمی وزیر دفاع، ادعا می کند که رژیم می تواند آمریکا و اسرائیل را قاطعانه شکست بدهند

 

 

وزیر دفاع حکومت ایران دوباره به تهدیدهای جنگی روی آورد و گفت “ملت ایران طعم تلخ شکست را به جبهه آمریکایی صهیونیستی وارد خواهد آورد. امیر حاتمی در این تهدیدها، از امیرنشین های عرب و در راس آن ها عربستان سعودی که در حال حاضر در لبه تیز عملیات تعرضی رژیم ایران قرار دارند، نامی نبرد.

امیر حاتمی ادعا کرد که نیروهای مسلح رژیم در بالاترین سطح آمادگی خود به می برند و برای مقابله با هرگونه تهدید نظامی توسط دشمن، آمادگی دارند.

امیر حاتمی، وزیر دفاع رژیم ایران، در سخنانی ادعا کرده گفت: ما بالاترین نیروی دفاعی و نظامی را داریم وسد تحریم ها را خواهیم شکست.

او در ادامه سخنان خود افزوده گفت: ایران، در بالاترین سطح از آمادگی‌های دفاعی- نظامی قرار دارد ودر نبرد با آن چه که “جبهه آمریکایی- صهیونیستی”  نامید، پیروز خواهد شد و به گفته او “سد همه تحریم ها را خواهد شکست” .

در همان حالیکه خامنه ای می گوید جنگ نخواهد شد، وزیر دفاع رژیم، دوباره زبان به تهدید گشود و گفت : ما قدرتمند ترین نیروی نظامی را داریم ودر نبرد با “نیروهای آمریکایی و اسرائیلی “، “طعم شکست “را به آنان ، خواهیم چشاند .

امیر حاتمی در مورد چگونگی “شکستن سد تحریم ها” توضیحی نداد، و این در حالی که  صادرات نفت ایران کاهش یافته و به چند صد هزار بشکه در روز رسیده است. برای بررسی تعیین دقیق میزان فروش نفت ایران کار بسیار دشواری است وایران از این پس ناچار می شود  نفت خود را به صورت عمده، با تخفیف بالا و پورسانت از طریق قاچاق به دلالان و واسطه گران  به فروش برساند .

حاتمی ،به تعریف و تمجید از قدرت نظامی رژیم در جمع نیروهای مسلح ایران پرداخت و گفت : نیروهای مسلح ما به لحاظ آمادگی دفاعی – نظامی در “جایگاه رفیع و بی‌نظیری” قرار دارند و این موقعیت “در سخت‌ترین شرایط تحریم نیروهای مسلح” به دست آمده است.

او ادعا کرده گفت: اسرائیل و آمریکا معترف اند که نیروهای ایران پرقدرت هستند و این در حالیست که کارشناسان نظامی معتقدند،رژیم ایران، در زمینه ی نیروی هوایی دارای قدرت نظامی بسیار ضعیف و کهنه و قدرت دریایی آن بر عملیات چریکی استوار است و قدرت اصلی نظامی ایران  در نیروی زمینی است، ولی اگر جنگی  بین ایران و آمریکا رخ دهد، ایالات متحده  قصد حمله ی زمینی ندارد و خواهد کوشید از طریق حملات هوایی و دریایی،  قدرت حکومت نظامی ایران را در هم شکند .

بودجه نظامی ایران در سال‌های گذشته تقریبا به طور مرتب افزایش یافته است و در مواردی نیز  به دستور علی خامنه‌ای مبالغ هنگفتی از صندوق توسعه ملی به این نیروها اختصاص یافته است.

حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران نیز با حساس شمردن روزهای پیش رو در ایران گفت :  در دوران سرنوشت سازترین مقطع انقلاب اسلامی هستیم، دشمنان ما به آخر خط رسیده اند واگر چه پرقدرت ترین قدرت نظامی جنگی را دارند اما از درون دچار پوکی استخوان هستند.

وی افزود: ما آمادگی مقابله با دشمن را داریم و با تجهیزات و اداوات پیشرفته ی نظامی دشمن را شکست خواهیم داد .

این سخنان در حالی بیان می شود که کارشناسان نظامی، نیروهای مسلح ایران را به ویژه در امور هوایی و دریایی، کهنه و ضعیف توصیف می کنند.

6 دیدگاه‌

  1. ھمه فرزندانشان را با پول نفتِ ایران به خارج از کشور فرستادند و حالا با پُررویی رَجَز میخوانند۰ اسرائیل به تنهایی با ۷ کشور عرب با تقریباً دستِ خالی و ارتشِ بسیار ناچیزش ایستاد و آنان را در ۶ روز شکست داد۰ اگر جنگی رخ دهد، شاید حتی روسیه ھم در برابر جمهوری اسلامی تروریستی به نَبَرد بپردازد۰

  2. پس خدای اسرائیل ایرانیان اسلامی را به میدان ازمایش می کشد به زودی تا بفهمند هیچ کس نمی تواند اسرائیل و متحدان ان را شکست دهد این ایرانیان نیم فهمند که تمام قوای اسمان و زمین در اختیار اسرائیل و متحدان ان است درود وبرکت بر اسرائیل درو دوبرکت بر امریکا پیروزی قاطع از ان اسرائیل امریکا و دیگر متحدان همیار است هللویا

  3. اره داداش. شما هر هفته دارید نیروی هوایی اسراییل رو در سوزیه شکست می دید. آمریکا که هیچی نیست.
    بنده خدا اسراییل اونقدر موشک تو سرتون زد انبارهای مهماتش خالی شد!

  4. فعلاً خسارتها ودربدری وبیچاره گی ایجاد شده توسط سیل اخیروسوئ مدیریتها درآنها را سروسامان بدهید قدرت نمایی وپز نظامی پیش کش رهبردست نشانده ابلیس تان.

Comments are closed.