انبارلویی: «جسارت اسرائیل از کجا به این حد رسیده که جاسوسانش در ایران، به هر گوشه سرک می کشند؟ً!

سپاهی محمد باقری رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح ایران یک بار دیگر گفت که همه نیروهای نظامی رژیم ایران آمادگی کامل دارند که دشمنان رژیم را با قاطعیت به عقب برانند.

سپاهی باقری که به مناسبت روز ارتش سخن می گفت، از هویت آن چه که دشمنان رژیم نامید سخنی نگفت و به طور کلی ادعا کرد که رژیم به خوبی قادر است همه تهدیدان خارجی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به انفجار در تاسیسات اتمی نطنز اشاره ای نکرد و نامی از اسرائیل نبرد و تنها به صورت کلی گفت که نیروهای مسلح از آمادگی کامل برخوردار است.

محمد باقری در گذشته تهدیدهای شدیدی را علیه اسرائیل بیان کرده بود. ولی تصور می رود که از هنگام وقوع آخرین انفجار در نطنز که یک هفته پیش روی داد، فرماندهان نیروهای نظامی رژیم از خامنه ای دستور گرفته اند که از بیان تهدیدهای جنگی علیه اسرائیل دوری جویند تا مبادا یک جنگ ناخواسته بین دو کشور روی دهد.

ولی در همان حال، انبارلویی که یکی از مفسران جناح تندرو حکومت محسوب می شود، امروز ادعا کرده نوشت که بیش از دو میلیون نفر جوانان رزمنده رژیم در انتظار فرمان علی خامنه ای هستند تا به گفتۀ او “دمار از روزگار اسرائیل درآورند”.

انبار لویی نوشت: «من نمی دانم سیاست دیپلماتیک ایران کجا به خطا رفته که کشور اسرائیل به خود اجازه می دهد در اندازۀ “یک بچه پررو” ظاهر شود و در داخل ایران دست و در ایران دست به ترور بزند و به خرابکاری در تاسیسات هسته ای بپردازد و جاسوسان اسرائیل به راحتی بتوانند هرچا بخواهند سرک بکشند».

انبارلویی با این سخنان، عملا اعتراف می کند که شماری از ایرانیان با کشورهای خارجی برای لطمه زدن به رژیم همکاری می کنند.

انبارلویی در ادامه سخنانش در مورد اسرائیل گفت: پررویی تا آن جا گسترش یافته که وارد نبرد دریایی نیز شده اند.

در همین رابطه، دکتر صادق زیباکلام در پیام توییتری خود به طنز نوشت: «یکی از علل موفقیت جاسوسان خارجی در ایران آن است که ماموران رژیم در تلاش برای شناسایی و دستگیری جاسوس های خطرناک تری مانند خانم نازنین زاغری، فریبا عادلخواه و سیامک نظامی و پدر هشتاد ساله او و افراد دیگر هستند».