اهالی لردگان که اکثر آن ها به ایدز مبتلا شدند، از آن هنگام، مورد تحریم همسایگان خود قرار دارند

اهالی روستایی که قربانی ایدز گردیدند  به فراموشی سپرده شده و تنها مانده اند و نه تنها کسی نیست تا آنان را حمایت کند، دیگران نیز از هرگونه تماس و داد و ستد با آنان روز می گردانند. .

دو ماه پیش با انتشار خبر ابتلا بیش از ۲۴۰ تن از اهالی  روستای چنارمحمودی به ایدز و اعتراضات و شکایت آنان، اکنون آنها با مشکلات دیگر مواجه هستند .دیگر کسی نه محصولات کشاورزی آنان را خریداری می کند و نه حتی نان از انها می خرند .

گفته شده است در ان مدت  آنها همچنان آشفته و سر در گریبانند و تصاویرمنتشر شده از وضعیت آنان در فضای اجتماعی  نشان می‌دهد نانوایی‌ها در این روستا تعطیل شده است وکسی از میوه‌ها و صیفی‌جات آنان خریداری نمی کند .

برخی از کاربران فضای اجتماعی نوشته اند که ساکنین این روستا ضربه‌ی بزرگی خورده‌اند و نباید آنان را به حال خود رها کرد و برای نجات روحی آنان باید اقداماتی انجام داد، .

برخی، دیگر نیز پاسخ‌گویی مسئولین و حضور آنان را در جمع اهالی روستای چنارمحمودی‌ ضروری می‌دانند تا با آگاهی‌بخشی به ساکنین از روش‌های انتقال ویروس HIV و مسائل مربوط به بیماری ایدز آنان را آگاه سازند و در این شرایط روحی و اقتصادی از مشکلات‌شان کاسته شود.

به گفته برخی منابع خبری عدم تمایل مردم به خرید میوه و صیفی‌جات از روستای چنارمحمودی را بی‌اطلاعی افراد از روش‌های انتقال ویروس اچ آی وی می‌دانند و معتقدند باید در این‌باره اطلاع رسانی کرد.