اکنون مسلم است که در برخی کیک های عرضه شده در چند استان ایران، قرص های مواد مخدر وجود داشته است

وجود قرص مخدر در برخی کیک‌های توزیع‌شده در استان‌های آذربایجان غربی، کرمان، خوزستان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان وقزوین، تایید شده است .مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف سیستان و بلوچستان  در این باره گفت : وجود قرص های مواد مخدر در کیک ها حقیقت دارد .

هادی بهلولی گفت : یک سری قرص در مناطق نیک‌شهر و چابهار در کیک‌های خاصی کشف شده که در گشت مشترک از سوی وزارت بهداشت، جمع‌آوری شده و در حال حاضر در آزمایشگاه‌های این وزارتخانه در دست بررسی است.

بهلولی افزود :  منبع و عوامل توزیع کیک‌های مشکوک مشخص شده و در صورتی که نتایج آزمایش نشان دهنده “مورد خاصی”  باشد، با عوامل آن برخورد می‌شود.

کیانوش جهانپور، سخنگوی سازمان غذا و دارو، نیز گزارش‌ها درباره پیدا شدن قرص داخل کیک در سیستان بلوچستان و هرمزگان را تایید کرده و گفت :  قرص‌های داخل این کیک‌ها انواع گوناگونی داشته است.

پیمان قجربیگی، معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین، نیز ، وجود قرص در تعدادی از کیک‌های توزیع شده در این استان را تایید کرده است.

گزارش‌ها ی رسیده از ایران حکایت از آن دارد که دست‌کم در شش استان ایران، کیک‌هایی حاوی قرص و کپسول توزیع شده است.

محمدمسعود زاهدیان، رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا نیز گفته است : از یک دستگاه خودرو نیسان در هرمزگان چند عدد کیک که حاوی تعداد معدودی قرص  مخدر بود، کشف شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، پلیس مبارزه با مواد مخدرگفته که   جاسازی‌ قرص‌ها ازسوی عده‌ای قاچاقچی در داخل کیک‌ها، شاید پوششی برای جابه‌جایی باشد و یا شاید رقیبان این شرکت‌ها با این جوسازی‌ها بخواهند شرکت‌های معتبر را از دور خارج کنند.

یک دیدگاه

  1. سربازان بد نام امام زمان این کار را کرده اند تا ذهن مردم فقیر این مناطق را از کشتار جوانان ایران زمین به مسایل دیگر منحرف کنند هر کس غیر از سربازان بد نام امام زمان این کار را کرده بود کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر می شد
    ای ملاهای با وجدان این حقه ها قدیمی شدند..

Comments are closed.