ایالات متحده اموال سه صراف عمده را که مسؤول انتقال دلارهای ایران به غزه بودند، مسدود کرد

در یک اقدام دیگر برای جلوگیری از انتقال مقادیر کلان پول از حکومت اسلامی ایران به سازمان های ترور فلسطینی در غزه، وزارت خزانه داری ایالات متحده اموال و حساب های بانکی سه تن از صرافان بزرگ فلسطینی را که موجب انتقال این پول ها به غزه می شوند، مسدود کرد و ضربه تازه ای به فعالیت های تروریست پروری رژیم ایران وارد ساخت.

دز یکی از موارد، به دستور وزارت خزانه داری ایالات متحده، پول های یک صراف غزه ای به مبلغ بیش از ده میلیون دلار مسدود شد.

اکنون چند سال است که ایالات متحده می کوشد ریشه های مالی سازمان های ترور را بخشکاند تا فعالیت های آن ها کاهش یابد و شاید هم به کلی متوقف شود.

رژیم ایران هر سال ده ها میلیون دلار برای حماس و جهاد اسلامی فلسطین که تحت فرمان حکومت اسلامی است، پول می فرستد.

اسامی سه تن از صرافان بزرگ غزه که دارایی مالی آن ها مسدود گردید، از این قرار اعلام شد: محمد آی، کمال عَوّاد، فواد ناصر.

برخی منابع خبری نیز گزارش می دهند که ارتش اسرائیل در گذشته یک صراف عمده اهل غزه را که مامور اصلی انتقال پول های ارسالی رژیم ایران برای سازمان های ترور در آن سرزمین بود، به هلاکت رساند. نام این فرد “حامد خضری” اعلام گردید.

به نوشته سامانه خبری اسرائیلی “وای نت”، اکثر پول هایی که به دست سازمان های ترور در غزه می رسد، توسط حکومت اسلامی ایران تامین گردیده و صرافان ورزیده، این پول را به داخل غزه انتقال می دهند.

در گزارش های پیشین گفته شده بود که انتقال مقادیر کلانی دلار نقد از ایران به دست سازمان های ترور، از طریق استفاده از پست دیپلماتیک و انتقال آن به بیروت صورت می گیرد و از آن جا به شیوه های مختلف به غزه فرستاده می شود.

سرکردگان سازمان های ترور، همیشه با استقبال گرم علی خامنه ای روبرو می شوند

یک دیدگاه

  1. پولهای مردم ایران را این گروه تروریستی( سید علی خامنه ای و شرکاء) و از خدا و پیغمبر بیخبر را به یغما برده و چپاول میکنند ومی دزدند ویا برای حزب الشیطان در لبنان مصرف میکنند تا نیروهای انسانی اسراییلی را بکشند ویا ترور کنند. این است اسلام شیعه جمهوری اسلامی ایران.

Comments are closed.