ایرانیان ساکن اسرائیل نیز به حمایت از ملت ایران چهارشنبه تظاهرات خواهند کرد

ایرانیان ساکن اسرائیل نیز، در گامی به منظور ابراز همبستگی با خواسته های هموطنان درون مرزی، تظاهراتی را برای فردا (چهارشنبه) تدارک دیده اند که در شهر خولون در مرز کشور و در مجاورت تل آویو برگزار می شود. این تظاهرات با اجازه مقامات انتظامی برگزار خواهد شد که در جریان آن، شرکت کنندگان، همبستگی خود را با ملت ایران و خواسته های برحق آن ها نشان خواهند داد.

خولون دارای یکی از بزرگترین تمرکزهای ایرانیان ساکن اسرائیل است که دارای تشکیلات و فعالیت های گسترده اجتماعی هستند. این تظاهرات ساعت هشت شب و در محوطه ای برگزار می شود که در برابر پاساژ مرکزی شهر قرار دارد.

از جمله سخنرانان این همایش، یک ایرانی تلاشگر به نام کشیش سعید عابدینی است که در ایران، به علت آن که به دین مسیح گرویده بود، به دستور رژیم بازداشت شد و به اعدام محکوم گرید، ولی با کمک یارانش توانست از ایران بگریزد و در روزهای اخیر برای زیارت اماکن مقدس مسیحی به اورشلیم آمده است.

تلویزیون صدای آمریکا شب گذشته (دوشنبه) در مصاحبه ای با آقای منشه امیر، از او پرسید که ایرانیان مقیم اسرائیل، و اصولا مردم اسرائیل، نسبت به رویدادهای روزهای اخیر ایران چه واکنشی نشان داده اند. پاسخ او را می شنویم

2 دیدگاه‌

  1. آقای منشه امیر گرچه اگر همه این وقایع چه خیر چه شر را به حساب اسرائیل می گذارند ولی با این همه حال ملت اسرائیل با ملت ایران همدردی و غمخواری و سوگواری می کنند و دلسوزی، شفقت و مهربانی ملت اسرائیل را به ملت ایران ابلاغ می کنند؛ انشاءالله همیشه خیر است

Comments are closed.