ایرانیان کالیفرنیا، در زادروز شهبانو فرح پهلوی همایشی برگزار کردند و پیام شهبانو در آنجا قرائت شد

رادیو پیام اسراییل زادروز هشتادسالگی شهبانو فرح پهلوی را شادباش میگوید آرزو میکنیم که ملت بزرگ ایران به زودی آزاد شده و دوستی میان دو ملت و کشور بزرگ و باستانی ایران و اسراییل برقرار شود تا صلح و آرامش به خاورمیانه برگردد.

صدها تن از ایرانیان مقیم کالیفرنیا در یک گردهمآیی در لس آنجلس به مناسبت زادروز شهبانو فرح پهلوی، عملکرد رژیم کنونی ایران را به شدت محکوم دانستند و خواهان برانداختن رژیم کنونی شدند.

شماری از سخنرانان، از خدمات خاندان محمد رضا شاه پهلوی تجلیل کردند و به مقایسه آن با دوران کنونی پرداختند که فقر و محنت در ایران به اوج تازه ای رسیده و مردم از رفاه و حقوق شهروندی، در ابعاد گسترده ای محروم شده اند.

شهبانو فرح پهلوی به مناسبت این گردهمآیی پیام ویژه ای برای شرکت کنندگان در آن فرستاد که بخشی از آن را می شنویم:

5 دیدگاه‌

 1. درود بر رادیو پیام اسراییل که زادروز ملکه ایران شهبانو فرح پهلوی را شاد باش می گوید.
  محمد رضا شاه پهلوی و پدر ایشان رضا شاه کبیر بنیان گذاران جامعه مدنی و آزادی و پیشرفت ایران بوده اند، در این آبادانی و پیشرفت و اشاعه هنر و تمدن ایرانی شهبانوی ایران هم نقش ویژه ای داشته اند.
  به امید روزگار ی نزدیک که ملت ایران و ملت اسراییل دست در دست هم خاورمیانه را از ترور و جنایت بشویند و میراث شاهنشاهان پهلوی پاس داشته شود.

 2. از اینکه رادیو اسرائیل بعد از چهل سال این فرصت را به من داد که چهره مهربان شاهدخت فرحناز پهلوی در کنار شاهزاده رضا پهلوی ببینم، صمیمانه تشکر می کنم.
  پاینده باد دوستی ملت ایران و ملت اسراییل.

 3. این وسط کسی که عاشقش بودم و خیلی دوستش داشتم رو نمی بینم اسمش بود نور پهلوی یاد ایامی در حال برکت بر پهلوی ها چون دوستشون دارم .

 4. باسلام ودعای خیر ،سالکرد مادرایران را به همه ایرانیان تبریک میگویم ، شهرمن خرمشهر بعداز ۴۰سال هنوز که هنوز آب شیرین نداریم ، ومجبوریم آب شور بنوشیم ،

 5. با سلام.از آقای منشه امیر خواهش میکنم که علاوه بر فایل تصویری صحبت شهبانو فرح پهلوی فایل صوتی صحبت ایشان رو هم بگذارند تا بتوانیم آنرا دانلود کرده و بشنویم.آقای امیر حتما این کار رو بکنید.منتظرما.

Comments are closed.