ایران را به حضیض ذلت و نکبت رسانده اند، و از نابودی اسرائیل سخن می گویند؛ منشه امیر

دانلود فایل صوتی

سپاهی حسین نجات، در مقام معاونت سپاه پاسداران، در آخرین سخنان خود می گوید: ما می خواهیم اسرائیل را نابود کنیم، ولی این آمریکاست که نمی گذارد ما اسرائیل را نابود کنیم!

چه پلیدند این فرمانروایان رژیم اسلامی ایران، این شروران چاله میدان تهران

جز نابودی و مرگ و جنگ و خونریزی، هیچ هنری در خود سراغ ندارند.

در همان روزها و ساعاتی که مردم ایران به عزای جوانان و نوجوانان خود نشسته اند که تنها گناه آنان اعتراض به شیوه حکومت بوده، تنها کاری که بلدند، سخن گفتن از نابودی یک ملت دیگر و یک کشور دیگر است.

نمی گویند: ما دلمان می خواهد ایران را آباد کنیم و یا: دلمان می خواهد که ایرانیان در رفاه زندگی کنند، بلکه هنگامی که به آن ها امکان سخن گفتن داده می شود، تنها چیزی که ذهنشان را به خود مشغول می کند، جنگ و خونریزی و آرزوی نابود کردن یک ملت دیگر است.

اسرائیل به آن ها گفته است که کور خوانده اند. وزیر دفاع جدید اسرائیل می گوید که آفند را جانشین پدافند می کنیم – یعنی، منتظر نمی مانیم که شما به ما حمله کنید. ما به شما حمله خواهیم کرد و نقشه هایتان را باطل خواهیم ساخت و امیدهایتان را به باد خواهیم داد.

در واقع، این سیاست آفندی به جای پدافندی، اکنون دو سال است که از جانب ارتش اسرائیل در برابر سپاه قدس در سوریه به اجرا گذاشته شده است.

سپاه پاسداران که مدام از نابودی اسرائیل دم می زند، و فرماندهانش مرتبا تهدید می کنند که اگر به گفته آنان، اسرائیل غلطی مرتکب شود، این کشور را در ظرف پنج دقیقه نابود خواهند کرد، این ضربات مداوم را متحمل شده و هرگاه خواسته است پاسخی به اسرائیل بدهد، ناکام مانده و سرش به سنگ خورده و دماغش به خاک مالیده شده است.

سپاهی حسین نجات، همان معاون سپاه پاسداران، آنقدر ناآگاه از امور نظامی است که می گوید ایران می خواهد اسرائیل را نابود کند، ولی آمریکا نمی گذارد.

او از قدرت کوبندگی ارتش اسرائیل آگاهی ندارد.

او نمی داند که همین هفته پیش بود که رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل، پیشنهاد امضای پیمان دفاعی مشترک با ایالات متحده را رد کرد و گفت ارتش اسرائیل آنقدر قوی است که نیازی به کمک آمریکا ندارد – حتی کاملا برعکس، این اسرائیل است که می تواند به ارتش ایالات متحده، در صورت وقوع یک درگیری جنگی در حوزه خلیج فارس یاری برساند.

یک تفاوت عمده بین ارتش اسرائیل با فرماندهان سپاه پاسداران وجود دارد.

فرماندهان سپاه مرتبا پرگویی و زیاده گویی می کنند و خود می ستایند و دیگران را ناتوان گمان می کنند.

ولی اسرائیل رفتارش کاملا معکوس است: هرگز دشمن را ضعیف و بیچاره نیاندیشیده و از توان خود نیز به زیاده گویی نپرداخته و به جای حرف، عمل کرده است.

تنها، قدرتمندان واقعی هستند که می توانند این چنین رفتار کنند.

سپاهی حسین نجات و همه سران نظامی و غیرنظامی رژیم ایران، موجوداتی ناپاک و پلید هستند.

یک نفر در میان آن ها پیدا نشده که بگوید مردم ایران حق داشتند که به خیابان ها آمدند و به اعتراض دست زدند و نمی بایست با گلوله پاسخ آنان را می دادند.

مرتبا از ساخت موشک ها و جنگ افزارهای جدید سخن می گویند که معلوم نیست چند ذره حقیقت در آن نهفته است.

ولی در همان حال، یک پالایشگاه نتوانسته اند بسازند و بخش عمده بنزین را همچنان از خارج می آورند و آن چه هم که در داخل کشور تولید می کنند کیفتش آنقدر پائین است که هوای تهران و دیگر شهرهای بزرگ را سخت آلوده ساخته و موجب بیماری و نفس گرفتگی شده است.

به سوی پروردگار یکتا دست تمنا دراز می کنیم که به آنان یک جو عقل و درایت و کفایت و شایستگی بدهد، و اگر هم آنان را قابل نمی داند، پس کاری کند که چمدانشان را ببندند و پیش از آن که جوی خون دیگری راه اندازند، بروند و ملت ایران را به حال خود بگذارند.

7 دیدگاه‌

  1. اگر رژیم جمهوری اسلامی ایران مصطلح ولایت مطلقه شیعه به نابودی اسرائیل مصطلح رژیم صهیونیست اصرار ورزیده است و حتی ۲۵ سال را چشم انداز تلقی کرده است؛ اول به موجودیت ولایت مطلقه شیعه اصرار می ورزد و چنانچه ولایت مطلقه شیعه باطل بشود پس رژیم صهیونیست را همزمان باطل اعلام خواهد کرد البته قوم یهودی قدرت را در دست خواهد گرفت و قوم شیعه تحت الشعاع اقوام مختلف واقع خواهد شد!؟

  2. دوستان اسراییل دستور حمله به پایگاه آمریکا در عراق توسط مجتبی خامنه ای و خامنه ای صادرشده است باید علیه آنها حکم جلب بین المللی صادر شود و از ۱۸ملیارد دلار مجتبی خامنه ای غرامت بخواهید فرقی نمیکند ایرانی اسراییلی آمریکایی و… خامنه ای فقط دستور کشتار میدهد نقطه ضعف خامنه ای هم حکم جلب بین الملل است خواهش میکنم اینهارا به اطلاع دولت اسراییل و آمریکا برسانید من آشنایی ندارم اگر داشتم به کاخ سفید مینوشتم ممنون

  3. آمریکا ثابت کرده بسیار بی عرضه هست و وقتی حدود ششصد نفر از سربازان آمریکایی با بمب‌های کنار جاده ای سپاه به هلاکت رسیدند هیچ غلطی نکرد در حالیکه اسراییل حتی اجازه نداد یک سربازش توسط سپاه تروریستی کشته بشه که هیچ ،نزدیک پنجاه هزار نیروی سپاهی و حزب الله و دیگر اراذل و اوباش رژیم آخوندی رو به درک واصل کرد.اسراییل سپاه رو به کیسه بوکس خودش تبدیل کرد.در حالیکه در قضیه حمله به پهپاد آمریکایی یا کشتی های نفتکش تا حمله به الخبر و حمله بیروت ،آمریکا واقعا هیچ غلطی نتونست بکنه.قوم یهود یک اشکال تاریخی داره که بخاطر همون ضربات مهلکی از دشمنانش در تاریخ خورد و اون هم چند دستگی و متحد نبودن هست باید همگی محکم پشت نتانیاهو بایستید حتی اگه از نتانیاهو بیزار باشید چون تنها راه موفقیت شما اتحاد و فرمانبری از یک فرمانده و رهبر هست.

  4. این بی خرد هیچگونه آگاهی از گذشته ندارد و به این خاطر قدرت بسیار کوبنده نظامی اسرائیل را دست کم می گیرد:
    نمی داند اسرائیل برنامه موشکی مصر که بوسیله مهندسین آلمانی(که از نازی های سابق بودنند) و به سر پرستی Heinz Krug آغاز شد در حالیکه فقط طرح آنرا ریخته بودنند نابود کرد و در مورد جزئیات چیزی نمی نویسم۰ در «جنگ شش روزه» مصر را که مانند جمهوری اسلامی یاوه می گفت و از نابودی اسرائیل سخن می گفت با چنان سرعتی شکست داد که کارشناسان نظامی غربی انگشت به دهان مانده بودنند۰ این باعث شد که جمال عبدالناصر دق کند و بمیرد۰ در ماه اوت ۱۹۶۶ اسرائیل موفق شد یک خلبان عراقی را قانع کند تا یک فروند هواپیمای میگ ۲۱ که در دهه ۱۹۶۰ دارای بهترین تکنیک در میان هواپیماهای جنگی دنیا بود به اسرائیل بیاورد و از تکنولوژی آن سر در بیاورد۰ در سال ۱۹۶۹ اسرائیل توانست به تکنیک موتور هواپیمای جنگی Mirage-V دست پیدا کند و از روی آن هواپیمای جنگی خود به نام Kfir که به آلمانی می شود Junger Löwe و یا به پارسی شیر جوان را بسازد۰ مثالهای زیادی می شود نوشت که تا اینجا بسنده می کنم۰ آنچه را در بالا نوشتم در گذشته خوانده ام!

  5. سپاهی حسین نجات اگر نمیدانی بدان که داری برای یک سیستم مافیایی مذهبی فراماسونری درحکومت غیرجمهوری وغیراسلامی ایران کارمیکنی. اکثر ملت ایران به خون شماها تشنه هستند زیرا مزدورشیطان ودست نشانده ابلیس شده اید. از روح الله خمینی بگیرتا بیا به علی خامنه ای برس که استاد اعظم ۳۳ درجه هستش وداخل داست راستش دستگاه های بسیار پیشرفته جاسوسی کارگذاشته شده است وگوش بفرمان این وآن هستش و راهی جز نابودی ومرگ توسط همان سازمانی که برایش بله چشم میگوید میباشد ویک لحظه هم آزاد نیست. سپاهی حسین نجات اینقدرمرگ برای همسایه نخواه که خداوند مرگ زودرست را رقم خواهد زد. اگر خودتان زندگی درست وحسابی ندارید ویا نمیتوانید داشته باشید حداقل بگذارید دیگران هم زیر این آسمان آبی زندگی کنند. ملت ایران دوستدار وهوادار ملت اسراییل میباشند ونه دشمن همدیگر.

  6. اسرائیل تنها کشور در دنیا است که طی جنگهایی که داشته هرگز شکست نخورده و به جای آنکه زمینی را از دست دهد خاک خود را وسعت بخشیده است و اما سپاهیان نادان همیشه در تمامی جنگ‌هایی که داشتند یا شکست خورده اند و یا با تلفات بسیار زیاد مقاومت کرده‌اند . فراموش نکنیم امروز همان طراحان عملیات مفتضحانه کربلای چهار دوباره با همان توهم قدرت اسرائیل را تهدید میکنند . اینها کسانی هستند که تجربه تغییرشان نداده است و باز هم با توهم قدرت میخواهند اشتباهات گذشته خود را تکرار کنند . اما این بار دست زدن به چنین حماقتی به نابودی رژیم ختم خواهد شد .

Comments are closed.