ایران پایدار می ماند و ایرانی پیروز خواهد شد. پیام نوروزی منشه امیر

 

یاران، دوستان، شنوندگان، ایرانیان، پارسی گویان، در هر نقطه جهان که هستید، نوروزتان پیروز باد.

امروز، هنگامی که خورشید جهانتاب سر از ژرفی ها افق برآورد، نخستین روز فرودین و نوروز فرخنده آغاز شد.

پویندگان راه فرهنگ والای ایرانی، سال نو را با امیدهای نو آغاز می کنند.

در سالی که گذشت، ملت آیران همچنان در رنج و آزار حاکمانی بود که از انسانیت بویی نبرده اند و ستیز و پراکندن نفرت و دمیدن در شیپور جنگ و خونریزی را بزرگترین شعار خود می دانند و با پلیدی ها پیوند بسته اند و از نیکی ها که ویژگی ایرانیان است دوری جسته اند.

ولی در سالی که پشت سر گذاشتیم، امیدهای بسیاری نیز شکوفا شد.

برای نخستین بار و در ابعادی بسیار گسترده، مردم به خیابان ها آمدند و خشم خود را فریاد کردند.

این بار، تنها سخن از تهران نبود. بلکه در همه شهرها و آبادی های ایران زمین، خروش مردمی شنیده شد.

از روشنفکر و دانشجو، تا کارگر و کشاورز، دست به دست هم دادند و خواهان برانداختن رژیم پلیدی و ناپاکی شدند.

امیدوار کننده تر از هر بار، پیوستن زنان و دختران به این خروش ملی و خیزش مردمی بود.

نابخردان رژیم، که به پا خیزی مردمان را به بیگانان نسبت دادند، و حاضر نشدند اعتراف کنند که این خشم در ناکارآمدی و بی لیاقتی خود آنان ریشه دارد، احساس می کنند که پایه های حکومتشان سخت می لرزد و برافتادن خویش را نزدیک می بینند و به هراس افتاده اند.

امسال سال امید است و ایامی فرا رسیده که مردم ایران، با هر اندیشه سیاسی و گرایش مرامی که دارند، دست همکاری به یکدیگر داده و همگام باشند و بدانند که رمز پیروزی در همیاری و هم پیوندی در پیکار است.

ملت ایران نوروز و فروردین را با امیدهای بسیار آغاز می کند.

ایرانیان، در درازای تاریخ چندهزار ساله خود، بارها فرو افتاده و دوباره به پا خاسته و راه خویش را پیروزمندانه ادامه داده اند.

ایران هرگز نمیمیرد و ایرانی هرگز از پویندگی و امید  رویگردان نمی شود.

نوروزتان پیروز و هر روزتان نوروز باد.

14 دیدگاه‌

 1. شآلم مهربان امیر.
  با تشکر از متن ادبیی که تهیه فرموده بودید،بسیار فاخر و قوی بود،درود خدا بر شما و ملت بزرگ اسرائیل و آرزو برای سالی که کوریدورهای رفت آمد توریستی مستقیم ایران و اسرائیل بازگشایی شود.
  آمین!

 2. قومیت بنی اسرائیل چنان اصیل هست که خدا همیشه بنی اسرئیل را در قرآن مثال زده چون خدا هم روی شما بیشتر حساب میکرده و میکنه البته این مطلب هم سختیهای بیشتر داره و هم مزایای بیشتر اینی که خدا روی کسی اگر زیاد حساب کنه طبیعتا ازش انتقاد هم بیشتر میکنه ولی در ارادتون نسبت به اسرائیل اصلا سستی به خودتون راه ندین یادتون باشه هر چیزی که گفتن و هر شکستی که خوردین شمشیرتونو برای خدا بالا نبرین بگین خدا را شکر

 3. به نام خدا. البته حضرت محمد خودش گفت فتنه شما از شرق دامنتونو میگیره علتش هم بی منطقی هست و توهم اسلامی و مالیخولیای اسلامی هست و همچنین سختگیریهای افراطی وار و ظلم به نام اسلام مثل گردن زدن دیپلمات های چنگیز خان

 4. در حال حاضر ۱۰۰ % درصد حکومت ایران توسط سازمان اطلاعات کشور روسیه اداره مى شود و این عظمت KGB در درون حکومت ایران است .
  چون آیت الله خامنه ایى که رهبر حکومت ایران است در سال ۱۳۴۳ در دانشگاه پاتریس لومومبا روسیه که هزینه آن را اطلاعات کشور روسیه KGB مى داده است درس خوانده است به همین خاطر در علم سیاست به آیت الله خامنه ایى آخوند روسى مى گویند چون پرورش یافته سازمان اطلاعات کشور روسیه KGB در دانشگاه پاتریس لومومبا روسیه بوده است و علاوه بر آن آقاى اژه ایى وزیر اطلاعات ایران نیز در همان دانشگاه درس خوانده است .
  چون آیت الله خامنه ایى بر مبناى طرز فکر مارکسیسم اسلامى زندگى مى کند با دراویش ایران که مارکسیسم اسلامى نیستند دشمن است و آنها را به زندان مى فرستد در ایران دراویش گنابادى دراویش یارسان و پیروان عرفان حلقه محمد على طاهرى از طرز فکر مارکسیسم اسلامى پیروى نمى کنند به همین خاطر حکومت مارکسیسم اسلامى آیت الله خامنه ایى آنها را زندان مى کند تا طرز فکر غیر مارکسیسم اسلامى در ایران رشد نکند و این است حکومت دارى KGB در درون حکومت ایران .

  • آقای بابک خامنه ای اصلا روسیه نرفته این شایعه سال هشتاد وهشت گفته شده است وقتی کسی زیاد بماند حرف پشت سرش هست می گو یند خامنه ای مرده است این مرد بدل است خامنه ای با هاشمی رفسنجانی همدوره بوده که هردو شاگرد خمینی بودند جنینی وه همراه با ابراهیم یزدی به ایران امد بشدت مرموز هست

 5. آقای بابک خامنه ای اصلا روسیه نرفته این شایعه سال هشتاد وهشت گفته شده است وقتی کسی زیاد بماند حرف پشت سرش هست می گو یند خامنه ای مرده است این مرد بدل است خامنه ای با هاشمی رفسنجانی همدوره بوده که هردو شاگرد خمینی بودند ؛ خمینی همراه با ابراهیم یزدی به ایران امد بشدت عامل مرموز امریکا و انگلیس هست

Comments are closed.