در اوج ذلت و بی پولی، رژیم ایران یک هزار میلیارد تومان برای تزئین آرامگاه حضرت زینب در دمشق هزینه کرد

رسانه های همگانی در ایران فاش ساختند که حکومت اسلامی، با آن که با بحران مالی بسیار شدیدی روبروست، مبالغ کلانی را برای زینت کردن آرامگاه های مقدسین شیعه در سوریه و شهرهای مذهبی عراق اختصاص داده است.

شبکه‌های اجتماعی نوشتند: در میان روزهای پر از رنج و غم و اندوه ایرانیان، روزنامه های تهران خبر دادند که تاج جدید “حضرت زینب” با هزینه ۱۰۰۰ میلیارد تومان از محل آستان قدس علوی وابسته به نیروی قدس سپاه در دمشق، با حضور نماینده خامنه‌ای نصب شد.

گفته شده هزینه این تاج را آستان قدس علوی داده است. این نهاد از نظر مالی وابسته به نیروی قدس سپاه است که اعضای آن، عراقی‌های متولد نجف هستند.

این در حالی است که نظام پرستاری شرق گیلان، در فراخوانی با اعلام نیازهای فوری و ضروری به ماسک، لباس و تجهیزات حفاظتی در بیمارستان‌ها، از مردم و خیرین کمک خواسته است.

 

2 دیدگاه‌

  1. جای سوال است اگر معصومین شیعه زنده بودند حاضر بودن اینهمه پول را صرف تزیین خانه هایشان بکنن در حالی که به ساده ترین شکل زندگی میکردند این آخوندها همه چیز اسلام را لعاب کاری کردند و تحویل مردم دادند این همه پول میتوانست مشکل خیلی از مردم مستمند را حل کند ولی کجاست گوش شنوا!

  2. خدا لعنتشان بکنه که در حالی که مردم ایران از بیماری و سوتغذیه و بی پولی دارند می میرند واجبه که پول بی زبان را خرج آرامگاه حضرت زینب کنند؟!این نامردی نیست؟این نامسلمانی نیست؟

Comments are closed.