بازماندگان خانواده ای که تروریست های فلسطینی کشتند تقاضای عدالت کردند

بازماندگان یک خانواده اسرائیلی که همه آن ها در یک تعرض شنیع تروریستی به قتل رسیدند، از حکومت خودگردان فلسطینی به دادگاه شکایت کرده و خواهان دریافت میلیون ها دلار غرامت هستند، ولی می گویند که این  اقدام آن ها جنبه مادی ندارد، ولی همان گونه که ترور فلسطینی، چنین خانواده بزرگی را داغدار کرده، حکومت فلسطینی نیز باید دچار زیان مالی شود و کیفر این جنایت را بپردازد.

در جریان جنایتی که اسرائیل را تکان داد و یکی از شنیع ترین آدمکشی های فلسطینی محسوب می شود، در ماه مارس هفت سال پیش (۲۰۱۱) تروریست ها با استفاده از تاریکی شب، وارد خانه ای در یکی از آبادی های اسرائیلی در کرانه باختری به نام “ایتامار” شدند و پدر و مادر خانواده و سه فرزند آنان را با چاقو و هفت تیر به قتل رساندند.

حدود یک ماه پس از این جنایت، دو جوان ۱۸ ساله و ۱۹ ساله فلسطینی شناسائی و بازداشت شدند و به ارتکاب به جنایات تکان دهنده اعتراف کردند و در دادگاه هر یک از آن ها به ۱۳۵ سال زندان محکوم شد.

دو تروریست ۱۸ و ۱۹ ساله پس از دستگیری

اکنون بازماندگان این خانواده اسرائیلی می گویند که فرزندان دیگر که زنده مانده اند و همچنین نوه های آنان، داغ خود را هرگز فراموش نخواهند کرد و پدر و مادر خانواده هرگز باز نخواهد گشت، ولی حکومت خودگردان فلسطینی که عملیات تروریستی را تشویق می کند، باید کیفر این جنایات را نیز بپردازد.

حکومت فلسطینی به تروریست های زندانی در اسرائیل، و همچنین به خانواده های تروریست های هلاک شده، مقرری ماهیانه و مستمری می پردازد و در تبلیغات خود آن ها را قهرمان می نامد.

 

یک دیدگاه

Comments are closed.