باز هم وعده وعید؛ ادعای نماینده مجلس: «تا پایان شهریور روند واکسیناسیون سرعت پیدا می‌کند»

سراسر ایران درگیر موج پنجم کرونا، روند واکسیناسیون همچنان کند، و مردم خسته و ناامید از وعده‌های تو خالی مسئولان در مورد واکسن، این بار نماینده مجلس وعده داد که “غصه نخورید، واکسن در راه است!”

محسنی بندپی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از مردم خواست که “آرامش خود را حفظ کنند، چرا که تا پایان شهریور روند واکسیناسیون سرعت بخشیده می شود.”

محمدعلی محسنی بندپی در گفت وگو با ایسنا، گفت: «گلایه مردم از کند بودن روند واکسیناسیون قابل قبول است، سیاست ما در مقابل کرونا انفعالی بوده، یعنی بعد از آنکه با پیک اول کرونا مواجه شدیم فکر اساسی صورت نگرفت که وارد پیک های بعدی نشویم. متاسفانه حتی ورود به پیک ششم هم دور از ذهن نیست.»

بندپی گفت: «کمبود واکسن مطرح است اما مهمتر از آن وجود آرامش روانی در بین مردم است که به نظر می رسد بر هم خورده است. همچنان مردم را به داشتن آرامش دعوت و تشویق می کنم، ان شاءالله تا پایان شهریور با قول های داده شده سرعت واکسیناسیون تسریع پیدا می کند.»

اما واقعیت این است که مردم ایران از این وعده‌های تو خالی زیاد شنیده‌اند. مردم آنقدر از این حکومت دروغ شنیده‌اند که دیگر به وعده و وعید هیچ مسئولی در این نطام بی کفایت اعتماد ندارند و آن را باور نمی‌کنند.