بانوی سیاستمدار ایرلندی با طرفدارای از جنایات هیتلر علیه یهودیان، دیپلمات های اسرائیل را “میمون” خواند

پوستر انتخاباتی خانم رآدا کرونین عضو حزب شین فین در انتخابات پارلمانی ایراند

یک بانوی عضو پارلمان ایرلند، به نام ریدا کرونن، در یک رشته سخنان یهود ستیزانه و علنی، ادعا کرد که دیپلمات های اسرائیلیان “میمون” هستند و هیتلر دست نشانده سرمایه داران بزرگ یهودی بوده است. این اظهارات خشم بسیاری از مردم را برانگیخت ولی این سیاستمدار، همچنان در بیان دیدگاه های خود پافشاری می کند.

رآدا کرونین که عضو حزب “شین فِین” می باشد، با نادیده گرفتن این واقعیت که گروه های تروریستی در غزه، تاکنون بیش از ۲۵ هزار موشک و راکت به هدف کشتن شهروندان اسرائیلی، به سوی این کشور شلیک کرده اند، ادعا کرد که اسرائیل در غزه به نسل کشی دست زده است. این ادعا در حالی مطرح می شود که در یک سال و نیم گذشته، هر هفته روزهای آدینه هزاران نفر فلسطینی در کنار نوار مرزی با اسرائیل به اغتشاش و پرتاب نارنجک و بطری های آتش زا دست زده اند تا جدار مرزی را پاره کنند و با ورود به داخل خاک اسرائیل به عملیات آدمکشی دست بزنند.

حماس و دیگر سازمان های ترور، اکنون سالیان دراز است می کوشند با حفر تونل های تعرضی به سوی خاک اسرائیل، به طور ناگهانی وارد این کشور شده و به کشتار شهروندان بپردازند.

حزب “شین فِین” که در گذشته یک گروه چریکی بوده و برای جدایی ایرلند از بریتانیا پیکار می کرده، و خانم ریدا کرونن در آن عضویت دارد، از بخت خوبی برای برپایی دولت آینده ایرلند برخوردار است.

این بانوی سیاستمدار ایرلندی در بخش دیگری از سخنان یهود ستیزانه خود ادعا کرده که دیپلمات های اسرائیلی “میمون” هستند و سرویس اطلاعات خارجی اسرائیل به نام “موساد” بود که باعث شکست رهبر حزب کارگر بریتانیا جِرمی کوربین در انتخابات اخیر آن کشور شد.

این سیاستمدار در بخش دیگری از سخنان خود، به اظهارات یهودستیزانه روی آورده و در پیام توییتری خود نوشته است که هیتلر در به راه انداختن جنگ جهانی دوم، بازیچه دست بانکداران بزرگ یهودی قرار گرفته بود. یادآوری می شود که یکی از استدلال های یهود ستیزانه هیتلر برای موجه جلوه دادن کشتار یهودیان، این ادعای واهی بود که تسلط بر اقتصاد جهان، به دست یهودیان است.

در سال های پیش، این ادعا در ابعاد گسترده از جانب دولتمردان حکومت اسلامی ایران نیز ترویج داده شد.

در اسرائیل ارزیابی می شود که حتی اگر حزب خانم کرونن نتواند دولت آینده ایرلند را برپا کند، یک عضو مهم در دولت ائتلافی آینده در آن کشور خواهد بود.

6 دیدگاه‌

  1. اینگونه افکار پلید وزشت ونابخشودنی زیبنده ناآگاهانی ویا گول خوردگانی همچون خانم ریدا کرونن میباشد که افکار جامعه جهانی وی را نخواهد بخشید. هیتلر وجانشین وی علی خامنه ای دریک صف قراردارند ونسل کشی قوم یهود همیشه محکوم بوده وهست.

  2. این خانم که ادعا کرده هیتلر دست نشانده خود یهودیان بوده را باید شدیدا زیر نظر گرفت تا دریافت که خود دست نشانده کیست. مطمئنا ردی از پولهای کثیف جمهوری اسلامی در حسابهای وی پیدا خواهد شد. واقعا آیا حماقت تا این حد قابل تصور است؟

    زنده باد اسراییل، پاینده باد ایران.

  3. در پاسخ به توهین این خانم یادم رفت اضافه کنم که ای کاش همه زنان ومردهای جهان به زیبایی این “میمون” های اسرائیلی بودند که در آنصورت دنیا بهشت می شد! 🙂

    زنده باد اسراییل، پاینده باد ایران، و نابود باد نفرت از انسانها به هر دلیلی.

  4. اینها بدبخت هستند از روز تولد به بعد به روشهای مختلف جنسی و روحی شکنجه میشوند تا بزرگ میشوند بیش از دو دهه و نیم است با اینها تو یک جامعه زندگی میکنم و علت اینطور دور ایستادن از کرامت انسانی و انسانیت بدبختی روحی خودشان است که قلبهایشان را چرکی کرده.

  5. احزاب چپ در اروپا و آمریکا رسما به احزاب فاشیستی تبدیل شدند قبلا یک خانم سیاستمدار دیگه از ایرلند به نام مری رابینسون که زمانی نخست وزیر ایرلند و سپس رییس کمیسیون حقوق بشر بود و با سران جمهوری اسلامی روابط نزدیکی داشت نظیر چنین حرفهایی را زده بود.

Comments are closed.