با افزایش مرگ و میر در میان سرکردگان رژیم بر اثر کرونا، یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نیز فوت کرد

آخرین قربانی کرونا در میان سرکردگان رژیم، فردی به نام محمد میرمحمدی است که عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بود؛ فوت او رسما اعلام گردید

در تهران اعلام شد که شمار بیشتری از دست اندرکاران ارشد رژیم به ویروس کرونا مبتلا شده اند و در بیت رهبری نیز نگرانی از احتمال ورود ویروس به خانه ولی مطلقه فقیه بالا گرفته است. آمار انتشار یافته نشان می دهد که شمار بیشتری از مقامات رژیم، که اکثرا افراد سالخورده هستند، در اثر ابتلاء به بیماری ناشی از ویروس کرونا، جان خود را از دست داده اند.

آخرین قربانی کرونا در میان سرکردگان رژیم، فردی به نام محمد میرمحمدی می باشد که یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بود و فوت او رسما اعلام گردید.

میرمحمدی،  در بیمارستان مسیح دانشوری تهران بر اثر ابتلا به کرونا‌ویروس درگذشت.گفتنی است  مادر وی نیز در روزهای گذشته به دلیل ابتلا به ویروس کرونا فوت کرده بود.

گزارش شده که   فاطمه رهبر، نماینده مجلس نیز به‌دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بخش آی‌سی‌یو بیمارستان مسیح دانشوری بستری شده است. همسر فاطمه رهبر نیز تحت درمان است و فرزندشان از بیمارستان مرخص شده است.

پیشتر در رسانه های داخلی ایران اعلام شده بود که در پی شیوع ویروس کرونا در ایران، تاکنون نتیجه تست ویروس کرونای ۲۰ نماینده مجلس این کشور مثبت اعلام شده است.

خبرگزاری مهر نزدیک به سپاه پاسداران نوشت :  روز گذشته نتیجه آزمایش کرونای نمایندگان مجلس این کشور اعلام و ابتلای ۲ تن دیگر از نمایندگان از حوزه استان آذربایجان شرقی به این ویروس تایید شد.

در نتیجه در پی آن، تعداد کل نمایندگان مبتلا به ویروس کرونا در ایران به ۲۰ نفر رسید.

سخنگوی هیئت‌ رئیسه مجلس درباره انتشار اسامی نمایندگان مبتلا به کرونا گفت:  اعلام نتیجه تست کرونای نمایندگان مجلس محرمانه شد.«اسامی نمایندگان مبتلا را اعلام نمی‌کنیم».

اسدالله عباسی گفت:«قرار است برای افرادی هم که موفق به انجام تست نشده‌اند، در مراکز استان‌های خودشان یا تهران تمهیداتی فراهم شود که این موضوع هم به‌آنها اعلام شده است.»

برخی از کاربران نوشته اند پس از انتشار کامل ویروس کرونا تازه سخنگوی هیئت رئیسه مجلس می گوید : «به نمایندگان  تاکید شده است که تمهیدات لازم را برای خود و خانواده‌شان در نظر بگیرند چه آنهایی که در انتخابات شرکت کرده و با مردم در ارتباط بوده‌اند چه آنهایی که شرکت نکرده‌اند اما با آحاد مردم در ارتباط بودند.»

کاربران در شبکه های اجتماعی نوشته اند: پیشتر هشدار داده شده بود که انتخابات را برگزار نکنید چرا که موجب گسترش این ویروس می شود اما علی خامنه ای به خود سلطه گری خود مردم ایران را قربانی کرد.