با شدت گرفتن احتمال درگیری نظامی، فرمانده پدافند هوایی ایران، به تهدید علیه ایالات متحده پرداخت

با شدت گرفتن احتمال درگیری نظامی، فرمانده پدافند هوایی ایران، به تهدید علیه ایالات متحده پرداخت

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش ایران، ارتش ایالات متحده را از حمله ی هوایی به ایران بر حذر داشت و گفت: به دشمن هشدار می‌دهیم از نزدیک شدن به مرزهای ایران به شدت پاسخ داده می‌شود.

پاسدارعلیرضا صباحی افزود: هیچ منطقه امنی برای هواپیماهای نظامی فرامنطقه ای در آسمان و زمین ایران وجود ندارد، حتی نزدیک شدن به مرزهای ایران به شدت پاسخ داده می‌شود،  پس توصیه می‌کنم هرچه می‌توانید دور شوید.

وی گفت: مدتی است که آمریکا  با تهدید و فشار حداکثری و حضور نظامی در منطقه غرب آسیا و خلیج فارس رجزخوانی می‌کند تا به خیال خود ملت ایران را مغلوب قدرت پوشالی خود کند از طرفی بر طبل جنگ می‌کوبد و از طرف دیگر پیشنهاد مذاکره می‌دهد همه اینها غیرقابل اعتماد بودن دشمن را ثابت می‌کند و ما باید آماده باشیم .

پاسدارعلیرضا صباحی فرد گفت:  کشور در تأمین نیازمندی‌های خود به خودکفایی رسیده و به هیچ کشوری وابسته نیست، امروز پدافند هوایی مجهز به انواع سامانه‌های راداری بومی و در بحث شناسایی، درگیری، انهدام، جنگ الکترونیک و سایبر و انواع پهبادها است و آماده پاسخگویی به هرگونه تهاجم هوایی دشمن را دارد. امروز می‌توانیم در قلب دشمن هواپیماهای متخاصم را مورد اصابت قرار دهیم.

وی افزود: «نیروهای مسلح برای توسعه توان دفاعی مشروع خود از کسی اجازه نگرفته و نخواهد گرفت .امروز کلیه فعالیت‌های دشمن تا شعاع هزاران کیلومتر رصد دقیق اطلاعاتی می‌شود.

حکومت ایران ادعا می کند از انواع سامانه های هوایی برخوردار است که معلوم نیست تا چه حد کار ساز باشد .آخرین سامانه ای که حکومت ایران رونمایی کرد ند سامانه “۱۵” خرداد بود و ادعا کردند که  قادرند هواپیماهای رادار گریز را هم شناسایی و نابود کنند .

2 دیدگاه‌

  1. بدون هیچ درخواستی در این هیرو ویر بِکْش بِکْش ما ارتقاع درجه گرفتیم و از امت اسلامی به ملت ایران مفتخر شدیم.ممکن است موقتی باشد.

Comments are closed.