بحث و جدل در دانشگاه به خاطر عکس میرحسین موسوی، موجب زدوخورد بین دانشجویان شد

همزمان با آغاز سال تحصیلی در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی، دانشجویان بسیجی به اعضای انجمن دانشجویان آزاداندیش، نزدیک به اندیشه فکری میر حسین موسوی کاندید پیشین ریاست جمهوری سال ۸۸ که در بازداشت خانگی است  به دلیل نصب عکسی از میرحسین موسوی روی میز این انجمن، حمله ور شده و ضدوخورد شدیدی بین آنان روی داد.

به گفته عضو انجمن دانشجویان آزاد اندیش به خبرگزاری ایرنا ، علت درگیری “خواسته غیرقانونی” دانشجویان بسیجی برای برداشتن عکس میرحسین موسوی از روی میز بود که با مقاومت و امتناع دانشجویان آزاداندیش، درگیری فیزیکی روی داد که در اثر این درگیری  دست یکی از دانشجویان آزاداندیش شکست.

گفتنی است، میرحسین موسوی از رهبران جنبش سبز، پس از اعتراضات مردمی به نتایج انتخابات ۱۰ سال پیش و درخواست برای حضور هواداران جنبش سبز در تظاهرات برای حمایت از قیام مردم مصر و تونس، به همراه مهدی کروبی و زهرا رهنورد (دیگر رهبران جنبش سبز)، بدون تشکیل هیچ دادگاهی ، تاکنون به حبس خانگی محکوم شد و نیروهای امنیتی دیواری آهنی بر معبر ورودی خانه موسوی و همسرش رهنورد ایجاد کردند.

یک دیدگاه

  1. بسیار خرسندم که دوباره شجاعت شیرزنان ایرانی را میبینم. اما نمیدانم چرا برای فاجعه هایی مانند واگذاری دریای مازندران به روسیه یک چنین همایشی برپا نشد؟
    اخر عکس یک شخص باید جنجال به پا کند و از دست دادن خاک میهن به زیر فرش جارو زده شود؟
    یادمان باشد که نزدیک صندوق های انتخاباتی اخوندها نشویم چرا که انها فقط سیاهی لشکر میخواهند. رعیس جمهور و جانشین رهبر از قبل مشخص شده است.
    قضیه بد و بدتر یادمان نرود.

Comments are closed.