بدهی های نجومی فرزند معاون رئیس جمهور ایران ، در رسانه های اجتماعی افشاگری شد

طه هاشمی فرزند معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور ایران بالغ بر ۶۵۰ میلیون تومان بدهی بانکی با عنوان تسهیلات دریا «ظهور آقازاده‏های نوگرا و معترض به پدرخوانده‏ نظام»

رسانه های خبری ایران ، با انتشار  نامه‌ای از موسسه مالی فرشتگان، فاش ساختند که طه هاشمی فرزند معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور ایران بالغ بر ۶۵۰ میلیون تومان بدهی بانکی با عنوان تسهیلات دریا «ظهور آقازاده‏های نوگرا و معترض به پدرخوانده‏ نظام»

تحلیلگران می گویند : رشد نفوذی فرزندان وابسته به نظام روز به روز بالا رفته است ،آنان خود را صاحب و قیوم کشور می دانند .هر روز مردم ایران شاهد خبرهای اختلاس و فرار از کشور و دادگاه های فساد مالی هستند ،در تمامی دوره های ریاست جمهوری و بیت رهبری حضور قدرتی آنان  دیده می شود .دولت و قوه قضائیه ی حکومت در برابر آنان سکوت کرده است وبه گفته ی آنان آقازاده‌هایی که «اقلیتی کوچک اما بسیار پر قدرت در دزدیدن سرمایه ی ملت ایران هستند .

غلامحسین محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضاییه حکومت ،نیز سه سال پیش از صدور حکم جلب طه هاشمی خبر داده و گفته بود: که حکم جلب طه هاشمی، فرزند معصومه ابتکار معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست ایران، صادر شده است.

محسنی اژه‌ای همچنین با اعلام حکم طه هاشمی گفته بود : حکم طه هاشمی ،فرزند معصوبه ابتکار در رابطه با چک قطعی شده و برای جلب او اقدام شده است.

معصومه ابتکار، معاون اول رییس جمهوردر پاسخ به افکار عمومی در توییتی خودگفته بود:  این پرونده شخصی است و دزدی هم نیست و هیچ کار خلافی هم صورت نگرفته است .

نادر قاضی پور نماینده ارومیه  در واکنش اعتراضی خود به طه هاشمی  خطاب به رییس جمهوری نوشته بود : چرا قانون اعمال نمی شود ؟ “خانواده معصومه ابتکار با استفاده از رانت دولتی پول چندین خانواده شهید را بالا کشیده‌اند؛ حتی وقتی مأمورین انتظامی با در دست داشتن حکم جلب فرزند معصومه ابتکار طه هاشمی به منزل وی مراجعه کرده‌اند با ممانعت محافظان معاون رئیس جمهور مواجه شده‌اند. “چرا جلوی این دزدی ها ی آشکار را نمی گیرید ؟

این در حالی بود که ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران در واکنش به انتشار خبر حکم بازداشت پسرش اعلام کرده بود که “این پرونده شخصی است و ارتباط به دولت ندارد و دزدی هم نیست.”

3 دیدگاه‌

  1. حکومت
    لاشه خورها، شکنجه گرها، متجاوزین به عنف، قاتل ها و مزدور مآب ها،
    بر مردم.

    (به عنوان فردی که از سن ۶ سالگی تا ۲۵ سالگی با ماموران امنیتی و ضد امنیتی چرخیده،
    این مطلب تنها چیزیه که به ذهنم رسید درباره این لاشه خور بگم)

  2. خانم ابتکار واقعا واست متأسفم که آبان ۵۸ از دیوار سفارت آمریکا با اون قد کوتاهت که به خاطر دیوار بلند سفارت آمریکا نمیتوانستی خودت رو به بالایش برسانی(به کمک برادران نامحرم که برایت قلاب گرفته بودند)بالا رفتی و خودت رو به دروغ دانشجوی پیرو خط امام معرفی کردی ولی الان معلوم شد که هم تو و هم پسرت و هم جد و آبادت و هم اون برادران حزب اللهی که واست قلاب گرفته بودند همه اتان پیرو خط دزدی و غارت و چپاول بوده اید!!!

Comments are closed.