برایان هوک:با دقت تحولات سیاسی در ایران را پیگیری میکنیم

برایان هوک، رئیس “گروه اقدام ایران” اعلام داشت که با دقت تحولات سیاسی در ایران را پیگیری میکند و ادامە اعتصاب آموزگاران و کامیون‌داران را جلوه دیگری از نارضائی های عمومی در سطح جامعه توصیف کرد.

رئیس گروه اقدام وزارت امور خارجه دولت ترامپ با انتشار یک پیام ویدئویی اعلام داشت «ما تحولات داخل ایران و تمام اعتصابهای معلمین و کامیونداران را دنبال میکنیم»

در این پیام ویدیویی برایان هوک اعلام داشت که جمهوری اسلامی ایران ظرف چهار دهه گذشته بطور مستمر و پی در پی پایگاههای مردمی خود را از دست داده است و به باور ایالات متحد آمریکا مردم ایران قربانیان اصلی سیاست های جمهوری اسلامی هستند.

برایان هوک در این پست ویدیویی به نقض گسترده حقوق بشر در ایران اشاره میکند و شیوه های حکومت در برخورد با مخا لفان را محکوم میکند. برایان هوک تاکید بر این دارد که دولت آمریکا از تلاش های مردم ایران برای تغییر وضعیت سیاسی و اعتراضات مردمی حمایت میکند و میگوید که این رژیم نماینده مردم ایران نیست.

واشنگتن میگوید که جمهوری اسلامی ایران باید رفتارهای خود را تغیر دهد و دست از حمایت “حماس” ” حزب اللە” حکومت بشار اسد و شورشیان حوثی در یمن بر دار

یک دیدگاه

  1. تارژیم فاسد جمهوری اسلامی را فلج نکنی دست از سرش برندار. اکثریت خواسته واقعی ملت ستم کشیده ایران قریب به ۸۵٪ نیزتغییررژیم آخوندی است و تمایلی هم به تغییر رفتارش در مقابل حمایت بی چون چرا از مزدورانش در لبنان وحزب الله و حماس ودریمن وسوریه وسایر نقاط دنیا نشان نمیدهد ونخواهد داد وازدخالت درامورسایرکشورهای مستقل وآزاد دست برنمیدارد.

Comments are closed.