برایان هوک: دولت آمریکا پیام ملت ایران را دنبال می کند؛ ما آنها را تشویق می‌کنیم که نظرشان را بیان کنند

برایان هوک مسئول گروه اقدام ایران گفت که «ما می دانیم مردم ایران آمریکا را دشمن خود نمی‌دانند. رژیم ایران مرتبا نظرات مردم را به گونه دیگری جلوه می‌دهد.»

این سخنان برایان هوک اشاره به شعاری دارد که در چند ماه گذشته همواره مردم در تظاهرات و اعتراضات خود آن را تکرار میکنند و میگویند: «دروغ میگن آمریکاست، دشمن ما همینجاست.»

مردم ایران با سر دادن این شعار به سیاست های ضد آمریکایی و آشوب طلبانه رژیم ملایان اعتراض کرده و به چهل سال سیاست ضد آمریکایی ملایان پاسخ منفی می‌دهند.

برایان هوک در ادامه سخنانش گفت که «دهه‌هاست که می‌شنویم رژیم همیشه می‌گوید “مرگ بر آمریکا”، اما ما می‌دانیم که مردم ایران این طور فکر نمی‌کنند.»

این در حالی است که علی خامنه ای و حکومت جمهوری اسلامی تلاش دارند که ناکارآمدی ها و سوء مدیریت‌های خود را که در طول چهار دهه گذشته، همواره جز آزار و اذیت و فقر و تنگدستی برای ملت ایران سودی نداشته‌اند، به گردن آمریکا بیندازند.

برایان هوک در ادامه گفت «آنها مردم ایران را به شکل دیگری به دنیا معرفی می‌کنند. وقتی ما این هشتگ‌ها را در توییتر می‌بینیم که می‌گویند “سوریه را رها کن، فکری به حال ما کن” و یا  اینکه “ما این زندگی را انتخاب نکردیم”، این چیزی است که وزیر خارجه آمریکا آن را دنبال می کند.»

برایان هوک در ادامه سخنانش گفت «من هم دنبال می‌کنم، همه دولتمردان آمریکا این پیام های ملت ایران را دنبال می کنند.»

وی افزود: «من می دانم اعضای کنگره نیز این پیام های ملت ایران را دنبال می کنند و ما آنها را تشویق می‌کنیم که نظراتشان را بیان کنند.»

علی خامنه ای همواره در سخنرانی‌های خود، بارها و بارها از واژه دشمن استفاده کرده و تلاش دارد شرایط وخیم اقتصادی امروز ایران و منزوی شدن کشور بزرگ ایران در جامعه جهانی را به گردن آمریکا بیندازد، اما ملت ایران با سردادن این شعار، این پیام را به جهان و به دولتمردان آمریکا دادند که  آنها به خوبی می‌دانند دشمن اصلی ملت  و کشور ایران حکومتی است که همواره در طول چهار دهه گذشته با آشوب طلبی در خاورمیانه و در سراسر جهان و اعمال تروریستی، شرایط وخیم اقتصادی و سیاسی و بن بست سیاسی را برای مردم ایران به ارمغان آورده است.

 

یک دیدگاه

 1. هر کس بگوید« مرگ بر آمریکا» یعنی گفته است« مرگ بر دانش، مرگ بر علم ، مرگ بر پیشرفت، مرگ بر شکوفایی اقتصادی، مرگ بر مدارا و سکولاریزم، مرگ بر برابری مرد و زن ،مرک بر تمدن بشری» . این شعار ارتجاعی فقط از دهن آلوده ارتجاع سرخ و سیاه بیرون می آید. مردمان فرهیخته ایرانی هیچ ضدیتی با آمریکا و اسرائیل ندارند.
  ولی فریب بزرگ این است که اینان که چنین گفتار پلید مرگ را سر می دهند همه اقامت آمریکا را گرفته و فرزندانشان در آمریکا زندگی می کنند. همین خواهر مری چریک که معصومه ابتکار باشد در آمریکا بوده است و اکنون نیز فرزندش مقیم آمریکا است. اینان دروغگویانی هستند که طبق قانون تقیه اسلامی نیرنگ می کنند.
  چگونه است که آمریکا به اینان ویزا، اقامت، گرین کارت، و پاسپورت می دهد؟ چگونه جواد ظریف پاسپورت آمریکایی دارد؟پاسخ این سوال را کسانی که هنوز در آمریکا عقبه کارتر و اوباما هستند به بشریت، به ازیدخواهان ایران و به مردم اسرائیل بدهکارند.
  اما کشور اسرائیل و دولت اسرائیل هرگز با جنایتکارانی که نیرنگ تقیه را دارند در پشت پرده سازشکاری نکرده است. نتانیاهو همیشه در چهل سال سیاه اشغال اسلامی ایران، با مردمان آزاد اندیش ایران بوده است.
  پاینده باد دوستی ایرانیان وطن دوست و مردم اسرائیل.
  نابود باد ارتجاع فاشیست اسلامی ترور سرخ (روس) و سیاه(اسلامی).

Comments are closed.