وبسایت رسمی وزارت امورخارجه ایالات متحده ویدیویی کوتاه از سخنان برایان هوک رییس گروه ایران در این وزارت خانه را منتشر کرد که در آن برایان هوک بار دیگر تاکید می کند که ما می دانیم نظر مردم ایران درباره ایالات متحده متفاوت با رژیم ایران است.

برایان هوک در ادامه سخنان خود می گوید:ما می دانیم که مردم ایران چه می گویند و آن را با آنچه رژیم می گوید مقایسه می کنیم، و ما به این نتیجه رسیده ایم که رژیم ایران مرتبا نظرات مردم را به گونه دیگری جلوه می دهد.

وی ادامه داد:دهه هاست که می شنویم رژیم همیشه می گوید: «مرگ بر آمریکا»، اما ما می دانیم که مردم ایران اینطور فکر نمی کنند و آنها مردم ایران را به شکل دیگری به دنیا معرفی می کنند. پس وقتی ما این هشتگ ها را می بینیم که می گویند: «سوریه را رها کن، فکری به حال ما کن»، و اینکه «ما این زندگی را انتخاب نکردیم»، این چیزی است که وزیر خارجه آن را دنبال می کند، من دنبال می کنم، در تمام دولت اینها را دنبال می کنند، می دانم اعضای کنگره آن را دنبال می کنند و ما آنها را تشویق می کنیم که نظراتشان را بیان کنند.

در دو سال گذشته و پس از اینکه پرزیدنت ترامپ به کاخ سفید راه یافت همواره دولتمردان آمریکا بر این مساله تاکید گذارده اند که آنها میان ملت ایران و رژیم تفاوت فایل هستند و از خواست های بر حق ملت ایران برای دستیابی به آزادی و دوستی با جهان حمایت می کنند.

در همین راستا وزیر امورخارجه ایالات متحده بارها گفته است که ایالات متحده خواهان رفاه و آزادی برای ملت ایران است و در این راه ملت ایران را حمایت می کنند.

در مقابل سران رژیم بر سیاست ها و رفتار آشوب طلبانه و مخرب خود تاکید می کنند و تلاش می کنند اینگونه وانمود کنند که ملت ایران با سیاست های ضد آمریکایی و ضد اسراییلی آنها همراه و همگام هستند.

4 دیدگاه‌

  1. این آقای برایان هوک از وقتی که مشغول امور ایران شد نشان داد که اطلاعات بسیار دقیق و درستی از جامعه ایران دارد چیزی که در ۴۰ سال گذشته در تمامی دولتهای امریکا بسیار کمیاب بوده. واقعا به آقای ترامپ بخاطر این تیم قوی تیریک می گویم. پس از آزادی ایران باید یکی از خیابانهای تهران را به نام برایان هوک نامگذاری کنیم، به پاس کمک او به مردم ایران برای آزادی.

  2. آقای برایان هوک اکثر ملت آزاده وروشنفکر ایران (حکومت / رژیم دست نشانده ) جمهوری اسلامی ایران را که از فراماسونرهای مذهبی مافیایی خط ودستور میگیرند وخودشان را جانشین خداوند در روی زمین جا زده اند و به ملت ایران ودنیا دروغ گفته اند ودزد وچپاولگر اموال وثروتهای ملی ومردم هستند اصلاً نمیخواهند وخواهان تغییر ویا سقوط حکومت جمهوری اسلامی ایران به سرکردگی فراماسون ۳۳ درجه سید علی خامنه ای هستند و اصلاً هم آمریکا و انگلیس و اسراییل و مردمانش را دشمن خودشان نمی دانند و بلکه برعکس خواهان روابط سالم و گفتگو و رفت و امد با این کشورها میباشند.
    بله ملت ایران شیطان و ابلیس در لباس روحانیت و یا اخوند چپاولگر و دزد نخواسته و نمیخواهد و نخواهد خواست- خیالتان راحت راحت باشد.

  3. این نوع سخن گفتند نه منطقی است چون در عالم ذهن می توان یک حکومت را از توده مردم تفکیک کرد ولی در عالم واقع نمی توان و دیگر اینکه قدیمی است …باید نقشه دیگری کشید ..
    اگر تا به امروز زده بودند تو سر مردم ایران ،این حکومت الان نبود چنینکه ایران برای شوراندن توده مردم لبنان و سوریه و غزه علیه اسراییل توده مردم اسراییل را هم بد می داند که الان پایگاه نظامی پشت مرزهای اسراییل تشکیل دادند نه اینکه حکومت اسراییل را یک چیز بداند و توده مردم اسراییل چیز دیگر معرفی کند ..از حربه خودشان باید استفاده کرد بر علیه خودشان ..
    روز به روز سودمندی و فایده کشور اسراییل برای جهانیان روشن تر و روشن تر می شود ،،اما اسراییل فراموش نکند که خمینی در ایران حکومتی را پایه گذاری کرد که چهل سال از عمر آن می گذرد ولی موجی را به همراه آورده که این حکومت باشد یا نباشد اسراییل باید چهار صد سال بدود که بتواند یهود ستیزی را از توده مردم دیگر ممالک اسلامی علیه خودش دفع کند …

  4. من به عنوان یک ایرانی میدانم که حکومت جمهوری اسلامی هرگز به نظرات مردم توجه نمی کند و فقط تئوری های مذهبی خودش را تبلیغ میکند حکومتی واپسگرا و دیکتاتور و جنایتکار. ولی آیا آمریکا اجازه می دهد یک فرد ایران ساز مانند رضاشه کبیر یا محمد رضاشاه پهلوی سکاندار ایران شود؟

Comments are closed.