برایان هوک به این پرسش که چرا از شاهزاده رضا پهلوی حمایت نمی کنید، پاسخ داد:ما به صدای ایرانیانی که خواهان حکومتی نرمال باشند گوش خواهیم کرد

برایان هوک: آینده ایران باید به دست ایرانیان رقم بخورد.

در ادامه مجموعه ویدیو های «تعامل مستقیم با مردم ایران»، برایان هوک به پرسش یکی از مخاطبین این صفحه که پرسیده بود چرا از رضا پهلوی حمایت نمی کنید، پاسخ داده است.

وزیر خارجه پمپئو و من با بسیاری از اعضای جامعه ایرانی دیدار و ملاقات داشته ایم و ما همواره به صداهای بسیار و گوناگون ایرانیان که مشتاق حکومتی نرمال و مردمی در ایران باشند گوش خواهیم کرد. ایالات متحده از حق مردم ایران برای انتخاب سرنوشتشان حمایت می کند. شما سزاور حکومتی هستید که مسئولیت پذیر باشد و با احترام با شما رفتار کند. آینده ایران باید به دست ایرانیان رقم بخورد.

2 دیدگاه‌

  1. امروز تمام ایرانیان نرمال خواهان این است رضا پهلوی برای شروع ایرانی تازه در صف مقدم حرکت کند پس از ایشان حمایت می شود چرا که وجه سیاسی قابل شناختی برای مردم دارد و همه جریانات با ایشون هماهنگ خواهد شد شما باید از چهره ای شناخته شده برای ایران حمایت کنید که مخالف اخوند باشه یا اینکه فردی رو که خودتون میشناسید ….. علم کنید کارو تموم کنه . درود و برکت بر اسرائیل باد تا ابد .حمایت از پهلوی شروع اتفاقات واقعی در ایران خواهد بود بعد از ان برای اینده ایران برنامه ریزی خوب خواهد شد .

Comments are closed.