برایان هوک در مصاحبه با “ایران اینترنشنال”: «رژیم ایران همچنان بزرگترین عامل تروریستی جهان است»

برایان هوک رییس گروه اقدام ایران در وزارت خارجه امریکا در گفت و گو با شبکه فارسی اینترنشنال گفت : حکومت جمهوری اسلامی را به عنوان بزرگترین حامی تروریسم، در جهان می شناسند

یک مقام ارشد وزارت خارجه امریکا  در مصاحبه اختصاصی با ایران‌اینترنشنال گفت : با تمام قوا در مقابل رژیم جمهوری اسلامی بزرگترین حامی تروریسم، در جهان می‌ایستیم. علی خامنه‌ای رهبر حکومت ایران با پرداخت ماهانه  سی میلیون دلار به جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در ازای جمع‌آوری اطلاعاتی درباره توانمندی‌های موشکی اسرائیل،موافقت کرده است.

برایان هوک رییس گروه اقدام ایران در وزارت خارجه امریکا در گفت و گو با شبکه فارسی اینترنشنال گفت : حکومت جمهوری اسلامی را به عنوان بزرگترین حامی تروریسم، در جهان می شناسند . و واشنگتن نیز از تاثیر سیاست خارجی خود بر جنگ‌های نیابتی ایران خشنود است و این کشور به‌دنبال آن‌ است تا هزینه سیاست‌های خارجی ایران را بالا ببرد.

وی افزود «سیاست خارجی ما اکنون متمرکز شده تا هزینه سیاست خارجی ایران را به شدت بالا ببرد. ما دوست داریم آن بودجه‌ای را که برای بشار اسد خرج می‌کند، خرج مردم ایران کند. بودجه را شبه‌نظامیانشان در سوریه، در عراق، برای حزب‌الله لبنان و حماس و حوثی‌های یمن صرف می‌کنند. هر یک دلار این پول به مردم ایران تعلق دارد.»

برایان هوک گفت :   مسئولیت اصلی پرزیدنت ترامپ حفظ امنیت مردم ایالات متحده آمریکا ست وقتی بزرگترین حامی تروریسم در جهان حاضر نیست اطلاعات لازم را در ارتباط با تروریسم با ما در میان بگذارد، ما نیز با همه توانمان در برابر این رژیم فاسد و ریاکار می‌ایستیم.

رییس گروه اقدام ایران در وزارت خارجه امریکا افزود:  ایالات متحده همواره در کنار مردم ایران خواهد بود.ما از تأثیر سیاست‌ خارجی‌مان بر جنگ‌های نیابتی ایران خوشنودیم.

وی افزود: همه  مقامات حکومت ایران ریاکارند  کافی است به فیس‌بوک و اینستاگرام نگاهی بیندازید تا شرایطی را که فرزندان مقامات جمهوری اسلامی ایران در کشورهای مختلف دنیا در آن زندگی می‌کنند، ببینید.آنان بچه های خودشان را در ناز و نعمت به خارج از ایران، می فرستند در حالیکه  مردم ایران در سختی زندگی می‌کنند. اگر این ریاکاری رژیم نیست، پس چیست؟

هوک گفت: تازگی‌ها فهمیدیم که یک میلیارد دلار گم شده، یعنی بودجه‌ای که می‌تواند برای خریدن دارو برای مردم ایران استفاده شود.حکومت ایران  بارها اعلام کرده اند که آمریکا نمی گذارد که دارو وارد کشور شود این در حالی است که آنان این بودجه را صرف این کار نکرده اند نه اینکه ما نگذاریم دارو وارد کشور شود. این هم نوعی ریا کاری جمهوری اسلامی  است

وی افزود : رییس جمهوری روحانی باید از فعالیت‌های خرابکارانه‌اش دست بردارد.از سویی مردم را در داخل ایران سرکوب می‌کنند، ولی همزمان تروریسم صادر می‌کنند. این همان چهل سال دور باطلی است که ما می‌کوشیم از بین ببریم.

رییس گروه اقدام ایران در وزارت خارجه امریکاافزود: «آن چه ما از رژیم ایران می‌خواهیم انجام دهد، بیشتر موارد همان چیزی است که مردم ایران می‌خواهند. و آن این است که دست از حمایت از جنگ‌های بیرون از خاک ایران و بر باد دادن ثروت مردم ایران بردارد. ما از تأثیر سیاست‌ خارجی‌مان بر جنگ‌های نیابتی ایران خوشنود هستیم.»

وی در پایان گفت: «دیگر وقت آن رسیده که ایران انتخاب کند. می‌خواهد مثل یک کشور عادی رفتار کند، یا می‌خواهد اقتصادش فلج شود؟ در آخر منطق باید پیروز شود.»

یک دیدگاه

  1. آقای برایان هوک درست گفته اید که ایران بزرگترین حامی ترور وتروریسم درجهان است وباید این را هم اضافه کنید کنه بزرگترین دزد وچپاولگر ثروتهای ملی وکشوری وپولهای مردم ایران نیز هست. بخدا قسم همین ناتانیاهو درکشور اسراییل که دینش هم غیر از اسلام ویهودی است اینقدر ملت خودش را تارومار نکرده ونمیکند ونخواهد کرد. شاه دزد ایران بیت رهبری ووابستگان به آنها تحت پوشش یکی دورکعت نماز هست که سید علیل خامنه ای این فراماسون مذهبی ۳۳ درجه رهبری آنرا به عهده دارد. برایان هوک امیدواریم که درسخنرانیهای بعدی حتماً به کلاه برداریهای رژیم ودزدی انها نیز بپردازید.

Comments are closed.