برخی رسانه های اجتماعی خبر دادند به جان دو روحانی نزدیک به خامنه‌ای سوءقصد شده است

به گزارش خبرگزاری تسنیم رضا پناهیان، فرزند علیرضا پناهیان  پس از  انتشار اخبار ضد و نقیضی درباره سوء قصد به عبدالحسین معزی و علیرضا پناهیان، دو تن از روحانیان نزدیک به رهبر جمهوری اسلامی، چنین سوءقصدی را از اساس تکذیب کردند.

به گزارش برخی از شبکه‌های اجتماعی «پنجشنبه شب علیرضا پناهیان به همراه عبدالحسین معزی در حال خروج از مدرسه علمیه دارالحکمه واقع در بلوار مرزداران شرقی، نرسیده به خیابان ایثار هدف قرار گرفتند ولی توسط محافظان شخصی حملە دفع شدە است».

درادامه این گزارش امده است  «این ترور به دلیل حمل سلاح از سوی علیرضا پناهیان، تنها توانست جراحات سطحی به وی و معزی وارد آورد و پس از این ترور، تیم‌های عملیاتی نیروی انتظامی به محل اعزام شدند اما اثری از سانحه‌ دیدگان نبوده و تنها چند قطره خون بر روی زمین قابل مشاهده بوده است».

آخوند علیرضا پناهیان از روحانیان نزدیک به علی خامنه ای است و در زمینه راهبردی اندیشه‌های مهدوی فعالیت می کند  .

آخوند پناهیان گفته بود «ما باید نیروها را برای پول‌دار شدن و رییس شدن تربیت کنیم.اینکه ما فقط کار فرهنگی انجام دهیم و در انجام امور مالی، اقتصادی و سیاسی با هم اتحاد نداشته باشیم در زمان ظهور امام زمان دچار مشکل می‌شویم».

وی در ادامه گفته بود: «جوانان مهدوی مدیریت و اصول تجارت بخوانند چراکه می‌خواهند زمین را اداره کنند، شمایی که نمی‌توانی اقتصاد شهر را نجات دهید چگونه می‌خواهید اقتصاد زمین را اداره کنید».

این روحانی نزدیک به علی خامنه‌ای گفت: برای اینکه «قدرت و پول زمان امام زمان روی زمین حفظ شود باید این مسائل را جدی بگیرید، کانون‌های مهدویت باید این مسائل را آموزش دهند، حتما نیاز نیست تعاونی اقتصادی بزنید، آموزش بدهید هرچند تعاونی زدن هم لازم است».

عبدالحسین معزی، که در حاضر نماینده رهبر جمهوری اسلامی در هلال احمر است، از آغاز دوره رهبری، خامنه‌ای به مدت ۱۱ سال معاون اطلاع رسانی و امور فرهنگی دفتر علی خامنه ای بود .

به گفته منابع آگاه خبری در ماه‌های گذشته، نیز شماری از رسانه‌های اجتماعی  ایران چند مورد حمله یا سوء قصد به روحانیان را گزارش کردند که از جمله  سوء قصد به محمد خرسند امام جمعه کازرون بود که منجر به مرگ وی شد.

2 دیدگاه‌

  1. لطفا در صدای اسرائیل فقط اخبار تایید شده را پخش کنید. این اخبار دروغ را خودشان منتشر میکنند تا از آن بهره برداری کنند. آب به آسیاب اینها نریزید.

  2. اره, مانند زمانی که گفتند ملا رفسنجانی را میخواستند سالها پیش ترور کنند اما زنش پریده بود روی سر رفسنجانی برای حفاظتش!!! جالب اینجاست که چرا ان تروریستها از پرش ان زن ترسیده بودند؟

    این موضوع یا دروغ است ویا اخبار جدید برای گمراه کردن مردم ساده لوح!!

Comments are closed.