بسیاری از مدارس را باز نگاه داشتند، ولی مجلس خبرگان را که همه اعضایش پیر هستند، موقتا تعطیل کردند

آگاهان امور در تهران گفتند: در همان حال که رژیم حاضر نشد بسیاری از مدارس را ببندد و در مورد احتمال شیوع ویروس به اقدام احتیاطی دست نزد، تعطیلی مجلس خبرگان نشان می دهد که بلندپایگان رژیم نسبت به حفظ سلامت خویش حساسیت دارند. خبر تعطیلی موقت مجلس خبرگان روز گذشته اعلام گردید و در توجیه آن گفته شد که تقریبا همه اعضای این مجلس افراد بسیار سالخورده هستند که از سلامت جسمانی چندان بالایی برخوردار نمی باشند

ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش نیز اعلام کرد که تمام مسابقات ورزشی سراسر ایران و لیگ‌های دسته اول و دوم در تمام رده‌های سنی به مدت ۱۰ روز لغو می‌شود.

وزارت ارشاد ایران نیز در تاریخ ۴ اسفند از تعطیلی تمام برنامه‌های هنری و سینمایی در سراسر ایران به مدت یک هفته خبر داد.

بر اساس این اطلاعیه، اجرای تمام تئاترها و همچنین اکران فیلم‌های سینمایی متوقف شد.

پس از انتشار وسیع ویروس در کشور، ارتش نیز اعلام کرد که برای ضدعفونی کردن  شهرها به کمک وزارت بهداشت خواهد رفت.سپاه پاسداران نیز پیشتر ادعا کرده بودند که برای مقابله و پیشگیری ویروس کرونا به مردم کمک خواهند کرد.

نظامی  حبیب‌ الله سیاری معاون هماهنگ‌ کننده ارتش در مصاحبه با تلویزیون دولتی ایران اعلام کرد: ما با هماهنگی های لازم با مقامات از توانمندی ارتش در کمک به موضوع کرونا ویروس و کمک به مردم استفاده می کنیم و آماده گیری داریم تا در سطح کلان از ظرفیت های موجود برای خدمت به ملت و کشور استفاده کنیم.

این فرمانده ارتش نگفت که چگونه به ضدعفونی شهرها می پردازد.

گفتنی گزارش ها از ایران حاکیست که این ویروس درشماری از سربازخانه های ایران   نیز شیوع پیدا کرده است.

یک دیدگاه

  1. نمایندگان مجلس خبرگان همگی شیخ و ملا هستند وبنابراین با خواندن حدیث کساء وفرستادن تسبیح ورو به قبله ایستادن هیچ گونه ویروسی را نخواهند گرفت وبعلت مفت خوری وبی عاری وکارنکردن نیازی هم به فکر فردا بودن ندارند. نیازی هم به تهیه مایحتاج ومسکن وبهداشت و.. ندارند چون ازخزانه جیب ملت برایشان مهیا شده و آنها با طب اسلامی ایت الله شیخ عباس تبریزیان درقم حداقل ۱۲۰ سال عمر میکنند.

Comments are closed.