بنیامین نتانیاهو :با قرارداد یا بی قرارداد،ما از هیچ عملی برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای دریغ نخواهیم کرد

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل طی یک سخنرانی در آستانه جشن پوریم  گفت:همانطور که توطئه صدراعظم غیر ایرانی شاهنشاهی ایران برای کشتار یهودیان در دوران باستان خنثی گردید امروز نیز اسرائیل میتواند از توطئه مشابه جلوگیری کند.

وی در این باره گفت:‏در آستانه جشن پوریم، من به نظام  ایران و نوچه هایش در خاورمیانه که قصد جان‌ ما را کرده اند اعلام میکنم: ۲۵۰۰ سال پیش نیز فردی ظالم و غاصب که ساکن سرزمین شما بود قصد نابودی ملت یهود را داشت.

همانطور که او در آن زمان شکست خورد، این نظام هم شکست میخورد.

نتانیاهو درباره مذاکرات اتمی ایالات متحده با ایران خطاب به رژیم اسلامی گفت:‏چشم امیدمان به هیچ قراردادی با این رژیم تندرو نیست. ما دیگر قرارداد ها با رژیمهای سفاکی مانند نظام شما در قرن گذشته و کنونی، همانند قرارداد با کره شمالی را آزموده ایم.

وی تاکید کرد: با قرارداد یا بی قرارداد، ما از هیچ عملی برای جلوگیری از دستیابی شما به سلاح هسته ای دریغ نخواهیم کرد.

نخست وزیر اسرائیل در ادامه و خطاب به رژیم اسلامی در ایران گفت:‏ما به رژیم تندرو و سفاک شما اجازه بدست آوردن سلاح هسته ای را نمی دهیم.

ما و اجداد ما هزاران سال گذرانده تا به سرزمین اسرائیل بازگشتیم، و به نظام خرافی آیت الله ها اجازه نمی دهیم که طومار به پا خیزی قوم یهود را در هم بپیچد.