نتانیاهو به سخنان تهدید آمیز حسن نصرالله واکنش نشان داد:چنان ضربه نابود کننده ای خواهید خورد که تصورش را هم نمی کنید

 

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به سخنان تهدید آمیز حسن نصرالله سرکرده حزب الله لبنان واکنش نشان داد و گفت: سخنان گستاخانه سرکرده حزب الله را شنیدم این سخنان از جانب همان شخصی بیان میشود  که بعد از سال ۲۰۰۶ گفت اگر میدانست واکنش اسرائیل به ربودن سه سرباز اسرائیلی اینگونه خواهد بود در مورد آن دو بار فکر می کرد.

من امروز به او پیشنهاد می کنم نه دو بار بلکه ۲۰ بار فکر کند چرا که اگر با ما برخورد کنند چنان ضربه ای نابود کننده ای خواهند خورد  که حتی تصورش را هم نمی کنند.

این سخنان نخست وزیر اسرائیل در واکنش به سخنان تهدید آمیز سید حسن نصرالله سرکرده حزب الله بود که روز پنجشنبه دوباره زبان به تهدیدهای جنگی علیه اسرائیل گشود و اعلام داشت که علیرغم همه تلاش های اسرائیل برای جلوگیری از رسیده شدن تکنولوژی جدید جنگی از ایران به لبنان، حزب الله اکنون به موشک های نقطه زنی مجهز است که می تواند هر نقطه اسرائیل را هدف قرار دهد و آن را ویران سازد.

نصرالله در ادامه سخنان گفت ادعا کرد که برخلاف تصور اسرائیل، او از مخفیگاه سخن نمی گوید، بلکه به صورت علنی زندگی می کند. ولی آگاهان اسرائیلی این ادعا را رد کردند و گفتند نصرالله همچنان با گذشت ده سال از جنگ اخیر با اسرائیل، همچنان بیم دارد از مخفیگاه خود بیرون آید

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در ادامه سخنانش در رابطه با روابط اسرائیل و روسیه و همچنین هواپیمای ساقط شده روسی گفت: درباره روابطمان با روسیه من روز سه شنبه عصر با پرزیدنت پوتین تماس گرفتم و تاسف خود و مردم اسرائیل را در پی کشته شدن ۱۵ نفر از خدمه هوایی روسیه که هواپیمای آنها توسط سوریه ساقط شد ابراز نمودم.

به آقای پوتین گفتم که ریشه این مشکلات تلاش رژیم ایران در استفاده از خاک سوریه برای حمله به اسرائیل و تجهیز دشمنان ما از جمله حزب الله است.

به ایشان گفتم که ما حق دفاع از خود را داریم و با این حال ادامه هماهنگی‌های امنیتی میان اسرائیل و روسیه دارای اهمیت است به همین دلیل تصمیم گرفتم فرمانده نیروی هوایی اسرائیل را به مسکو اعزام کنم هدف این سفر دو گانه است نخست ادامه دفاع از مردم اسرائیل و در عین حال ادامه همکاری میان دو کشور اسراییل و روسیه.

یک دیدگاه

  1. در سال ۱۳۹۷ در ایران میلیون ها نفر کشته مى شوند تمام مساجد و مکان هاى زیارتى خراب مى شوند و بعد از آن تمام آیت الله ها اعدام مى شوند و سرانجام مرد یک چشم ( دجال آخر الزمان ) ظاهر مى شود .

Comments are closed.