بنی گانتس رقیب نتانیاهو در تشکیل دولت آینده اسرائیل می گوید که اگر لازم باشد، علیه رژیم ایران زور به کار می برد

بنی گانتس در سخنرانی در ایپاک مگوید که اگر لازم باشد علیه رژیم ایران زور به کار خواهد برد

بنی گانتس رهبر جبهه حزبی آبی و سفید که تنها رقیب جدی نتانیاهو برای تشکیل کابینه آینده اسرائیل می باشد، در سخنرانی خود در نشست ایپاک، تاکید کرد که اگر به نخست وزیری اسرائیل برسد، سیاست کوبنده ای را به هدف خنثی کردن خطرات حکومت اسلامی ایران علیه اسرائیل در پیش خواهد گرفت.

بنی گانتس که تا چهار سال پیش رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل بود، و مدت چهار سال در این سخت خدمت کرد، در بخشی از سخنرانی خود گفت” «رژیم ایران مرا به خوبی می شناسد» و افزود: «ولی این آشنای، فقط، از روی تلفن دستی من نیست».

اشاره بنی گانتس به گزارش های هفته های اخیر بود که به موجب آن ها همه اطلاعات تلفن دستی گانتس هک شده و در اختیار حکومت ایران قرار گرفته است.

رهبر جبهه حزبی آبی و سفید، افزوده گفت که اگر تلاش های سیاسی به هدف بازداشتن رژیم ایران از ادامه تعرض نتیجه بخش نباشد، و اگر امنیت اسرائیل به صورت جدی به خطر افتد، او از به کاربردن زور علیه رژیم ایران به هیچ وجه رویگردان نخواهد بود.

ژنرال ذخیره بنی گانتس در ادامه سخنان خود، به احتمال صلح با فلسطینی ها اشاره کرد و گفت که نیروهای ارتش اسرائیل باید در کرانه غربی باقی بمانند تا عوامل تروریستی نتوانند امنیت کشور را به خطر اندازند. وی یادآور شد که مادرش از بازماندگان قربانیان جنایات نازی ها بوده و فرزندش در ارتش خدمت می کند و از این رو حفظ امنیت اسرائیل و ساکنان آن در درجه نخست اهمیت برای او قرار دارد.

در آخرین نظرسنجی ها که در آستانه انتخابات عمومی اسرائیل به عمل آمده، هنوز جبهه حزبی آبی و سفید از برتری چهار کرسی نسبت به حزب لیکود به رهبری نتانیاهو برخوردار است. ولی شمار احزابی که ممکن است با لیکود ائتلاف کنند، از جناح گانتس فراتر است.

2 دیدگاه‌

  1. بنی گانتس عزیز اسمان اسرائیل به اقتدار و جبروت و عظم راسخ بنیامین نتانیاهو به خود می بالد ایشان ( بنیامین نتانیاهو ) رهبری مقتدر و کامل در خدمت برای بهترین ها در جهت سرافرازی و برکت و عزت اسرائیل است .بنی گانتس با شرف اگر دلت برای اینده پر نور اسرائیل می تپد از انتخابات کلا کناره بگیر و در خدمت این مرد عزیز ( بنیامین نتانیاهو ) باش درودو برکت بر بنیامین نتانیاهو درود و برکت بر اسرائیل درود و برکت بر اسرائیلیان در هر نقطه این جهان اسرائیل

  2. برام قابل فهم نیست که نام کوروش بزرگ کنار اقای ترامپ باشه این وعده حق الهی است که پادشاهی از یهود سلب شده و اگر این تمدن بزرگ به یهود بزنه باید برید. ما مشکلی با ملت یهود نداریم ولی حتما با دولت یهود مشکل داریم ما بر اساس وعده الهی با خونمون اونجا ازاد میکنیم و اونجا متعلق به همه یکتا پرستان ازاده است. انشالله تا قبل از رویارویی بزرگ عقل و انسانیت حکم فرما بشه و اگر نشد منت خدای عزوجل روی سر ماست که تنمونو خاکستر کنیم رو سر دشمنان خدا. الهی امین??????

Comments are closed.