بهزاد نبوی از جاسوسان اسرائیل در دفتر سپاهی نقدی خبر داد. نقدی می خواهد او را به دادگاه بکشاند

بهزاد نبوی فعال اصلاح طلب گفته که جاسوسان در ارکان نظام جمهوری اسلامی حضور دارند.پاسدار نقدی با تهدید گفته است   بزودی نبوی به خاطر این سخنانش به دادگاه خواهد رفت و باید پاسخگوی اتهامات کذبی که وارد کرده و در نهایت منتظر آن  هم باشد

پاسدار  محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در واکنش به  پرسش این سووال که آیا ادعای اخیر بهزاد نبوی مبنی بر شناسایی دو جاسوس در دفتر کارش صحت دارد یا نه ؟ گفته است مسلما کذب است .  هجویات فردی که نام بردید ارزش پاسخگویی ندارد و وی باید به زودی به دادگاه برود و جواب دروغ‌هایی که مطرح کرده، بدهد، چون مصداق بارز نشر اکاذیب برای تشویش اذهان عمومی است.

بهزاد نبوی فعال سیاسی اصلاح‌طلب، گفته بود:  جاسوسان در ارکان نظام جمهوری اسلامی حضور دارند مثلا در دفتر سردار “محمدرضا” نقدی دو جاسوس اسرائیل شناسایی شد که در زندان با برخی زندانیان سیاسی هم بند بودند، که یکی از آنها نیز  اعدام شد.

وی گفته بود :  ۶۰ درصد از ثروت ملی ایران در اختیار چهار نهاد ستاد اجرایی فرمان امام، قرارگاه خاتم، آستان قدس و بنیاد مستضعفان است که هیچ یک از آنها ارتباطی با دولت و مجلس ندارند.

پاسدار محمد رضا نقدی افزود: ضمن اینکه ممکن است برای عموم مردم دسترسی به اطلاعات در خصوص دروغی که به بنده نسبت داده‌اند ممکن نباشد، اما همه می‌توانند بخش دیگری از صحبت‌های او که گفته، “۶۰ درصد ثروت ملی کشور در اختیار چهار نهاد است” را اندازه گیری کنند و میزان دروغگویی این فرد را بسنجند.

پاسدار نقدی در پایان با تهدید بهزاد نبوی فعال سیاسی گفت: انشاءالله به زودی به دادگاه خواهد رفت و باید پاسخگوی اتهامات کذبی که وارد کرده و در نهایت منتظر مجازات آن  هم باشد