به تقلید از خامنه ای، فرماندهان سپاه ، همچنان بر مخالفت با مذاکرات با آمریکا پافشاری می کنند

 

حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران حکومت اسلامی ایران

فرمانده هان سپاه پاسداران هم چنان به تقلید از خامنه ای به مخالفت با مذاکره با آمریکا دامه میدهند و هم چنان آن کشور را به درگیری مسلحانه تهدید می کنند
پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه داشتن قدرت نظامی در هر شرایطی راز حیات و سر بقای یک جامعه و ملت دانسته و گفت: امروز هم اگر با اقتدار ایستاده ایم به واسطه از دست دادن افرادی بود که به خاطر رهبر از جان خود گذشتند و به دید وی شهید شدند .
مسلمانان معتقدند کسیکه در جنگ با دشمنان اسلام کشته شود یعنی کشته ی راه خداست و شهید نامیده می شود .
بر اساس آمار رسمی ایران د ر۴ سال پیش که از سوی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس منتشر شد ۵ میلیون ایرانی در جنگ شرکت داشتند که ۲۲۰ هزار نفر کشته و ۶۷۲ هزار نفر مجروح شدند
پاسدار سلامی در دیدار با شماری از خانواده های ایثارگران ،جانبازان و خانواده شهدای جنگ هشت ساله با عراق گفت : ما نیازمند جوانان با ایمان برای روز نبرد با آمریکا هستیم تا مانند دوران جنگ با عراق همچنان در کنار رهبری بایستیم و اقتدار نظامی را به آمریکا نشان دهیم .
وی افزود: راز حیات و سر بقای یک جامعه و ملت نهراسیدن از قدرت ها ست تا جوانان مقتدر و آماده ی شهادت داریم اقتدار هم داریم و توان نظامی هم داریم هر تکه استخوان یک شهید ما، ستونی است که بنای عظمت این تمدن بزرگ بر روی آن تکیه کرده است.
سرلشکر سلامی در حالی از جوانان با ایمان و عاشق شهادت سخن می گوید که مانند سایر سران حکومت فرزندش به خرج ملت ایران در قبرس تحصیل کرده و اکنون دارای گرین کارت آمریکاست و در سن دیگو کالیفرنیا جواهر فروشی دارد.
پاسدار احمد وحیدی، رئیس دانشگاه دفاع ملی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران در رابطه با مذاکره ایران با آمریکا گفته بود که تاریخ نشان داده که مذاکره با آمریکا نتیجه‌ای نداشته و این کشور همیشه زیر تعهدات خود زده است.
علی خامنه‌ای پیشتر در باره مذاکره ایران با آمریکا گفته بود که «ما درباره مسائل ناموسی انقلاب مذاکره نمی‌کنیم؛ درباره‌ توانایی نظامی مذاکره نمی‌کنیم. معنی مذاکره در این مسئله، معامله است؛ یعنی از توانایی دفاعی‌تان کوتاه بیایید».
پاسدار وحیدی در تایید سخنان اخیر رهبر ایران در رابطه با توان دفاعی و موشکی این کشور، گفت: ما تابع امر رهبریم و به قول ایشان مذاکره در باره توان دفاعی کشور مانند این است که ما سرزمینمان را به‌راحتی در تیررس اهداف نظامی دشمنان قرار دهیم.
رئیس دانشگاه دفاع ملی معتقد است که ً مذاکره با آمریکایی‌ها همیشه کاری غلط بوده، و در طول تاریخ انقلاب اسلامی ثابت شده است اقدامی غیرعقلایی و ناشدنی است.
سپاهی یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در ایران از احتمال جنگ با آمریکا می گوید که آمریکایی ها بیش از ۲۵ پایگاه نظامی در سراسر منطقه دارند که از جمله آنها فرماندهی هوایی سنتکام در قطر، فرماندهی زمینی در کویت و فرماندهی دریایی در بحرین است و در این پایگاه‌ها نیز بیش از ۲۰ هزار نیروی نظامی مستقر است.
صفوی افزود: ترامپ می داند که هر جنگی با ایران هم با شکست نظامی مواجه خواهد شد و هم هزینه های اقتصادی زیادی خواهد داشت.
پاسدار صفوی گفت : با شلیک اولین تیر در خلیج فارس قیمت نفت به بالای ۱۰۰ دلار خواهد رسید و این نفت ۱۰۰ دلاری برای آمریکا، اروپا و دوستان آمریکا مانند ژاپن و کره جنوبی قابل تحمل نخواهد بود.
وی با تاکید بر اینکه از منظر سیاسی و نظامی آمریکا در حال رجزخوانی است و از دو هفته پیش شروع به عقب نشینی کرده، تصریح کرد: ما نظامی‌ها همیشه بدترین سناریوها را می بینیم و برای اینکه جنگی رخ ندهد باید برای جنگ آماده باشیم و بحمدالله امروز هم نیروهای مسلح مقتدر ما با رهبری فرمانده معظم کل قوا در آمادگی و قدرت کامل قرار دارند و اکنون قدرت بزرگ نظامی در منطقه غرب آسیا هستیم.

6 دیدگاه‌

  1. سید علیل یا همان سید علی خامنه ای فردی فاسد شده وجز دست نشانده ابلیس کس دیگری نیست و این نکته که همه باید تابع وی باشند وحرفی روی حرفش نزنند نشان دهنده همان سیستم مافیایی مذهبی ایجاد شده در انقلاب است که روح الله خمینی همان رهبرو رییس فاسد ودست نشانده قبلی هم بنام (( معمار کبیر انقلاب اسلامی )) شناخته ویاد میشد وعاقب هم فرمان رسید که طول عمرت وزمان مصرفت تمام شده وبالجبار از دنیا بردند در سکوت کامل و مردم منتظر دیگر مهره ها وبازیچه های دیگر هستند تا ازبین بروند وکل هشتاد میلیون زندانی آزاد گردند.

  2. با سلام و درود خدمت گردانندگان رادیو پیام ۹۰ درصد ایرانی ها از این امر که بیشتر بچه های مسئولین نظام در کشور های خارجی تحصیل یا زندگی و کار دارند چه سیاستی هست که این اقا زاده ها بدون کوچکترین تشویش در امریکا و کشور های دیگه زندگی میکنند بدون ترس از اخراج چرا ریئس جمهمر امریکا اقازاده های نظام را از امریکا اخراج نمیکند و این اخراج بزرگترین ضربه واسه مسئولین نطام هست لطفا پاسخ قانع کننده بدهید !!!!

  3. به قیافه این اوباش بی سر و پا نگاه کنید، هیچ نشانی از آدمیت و تمدن در چهره این فاشیست می بینید؟ این اوج ذلت یک مردم و یک مملکت است که چنین جانیان بالفطره بر آنان حکومت کنند.
    ایرانیان غیرت کنید و بپا خیزید، تبهکاران مافیایی را از این مملکت برانید و ایران را آزاد کنید.

Comments are closed.