به دنبال شلیک دو موشک نافرجام از غزه، نیروی هوایی اسرائیل مواضع نظامی را درهم کوبید

بیروی هوایی اسرائیل، در پاسخگویی به حمله موشکی تازه از نوار غزه، چند هدف نظامی در آن ناحیه را مورد حمله قرار داد. گروه های تروریستی در غزه، شب گذشته دوباره به یک تعرض تروریستی دست زدند و دو موشک به سوی نواحی مسکونی اسرائیل پرتاب کردند، ولی سامانه ضد هوایی “گنبد آهنین” یک موشک را در هوا شکار کرد و موشک دوم در زمین باز سقوط کرد و آسیبی وارد نساخت.

برای صرفه جویی در هزینه، گنبد آهنین به سوی موشک هایی که در زمین باز سقوط خواهند کرد، ضد موشک پرتاب نمی کند.

مقامات نظامی اسرائیل اعلام داشتند که این کشور بر شدت واکنش خود نسبت به حملات موشکی می افزاید و حتی اگر موشکی در داخل اسرائیل سقوط نکرده، باز هم نیروی هوایی اسرائیل واکنش نشان خواهد داد. هواپیماهای اسرائیلی بامداد امروز در دو موج، به هدف هایی در داخل غزه حمله بردند و از جمله، یک کارگاه تولید جنگ افزار را منهدم ساختند.

نفتالی بنت وزیر دفاع جدید اسرائیل که خواهان شدت عمل علیه سازمان های ترور می باشد، امروز گفت: هرگونه حمله موشکی از غزه، با پاسخ کوبنده اسرائیل روبرو خواهد شد و مهم نیست که آیا این موشک ها به هدفی اصابت می کند یا خیر

یک دیدگاه

  1. سلام // یقیناً حمله موشکی از شبه نظامیان تروریست فلسطینی با هماهنگی شاخه نظامی برون مرزی سپاه پاسداران نیروی قدس است،واین نشانه یک برنامه ریزی برای اقدامی بزرگتر از سوی آنان است. باعتقاد من حمله از دو سو از فلسطینیان وسوریه از دو نقطه حغرافیای متفاوت وبا علم به وجود سیستم چترآهنین ومنهدم کردن آنهاوشلیک مجدد موشک.بیان کننده تجربه نوعی از تاکتیک تازه است !!؟؟در مقابل سیستم چتر آهنین است این موشک اندازی بی لطف نیست ؟؟

Comments are closed.