به دنبال پرتاب موشک از غزه به خاک اسرائیل، تانک های اسرائیل سه موضع حماس را ویران کردند

سازمان های ترور فلسطینی در نوار غزه، پس از چهل روز آرامش که احتمالا از شیوع ویروس کورونا در آن سرزمین ناشی میشد، دوباره حمله موشکی را علیه اسرائیل از سر گرفتند.

در ساعات شب گذشته (سه شنبه) یک فروند راکت از غزه به سوی خاک اسرائیل شلیک گردید که در فضای باز به زمین نشست و اسیبی وارد نساخت.

دقایقی پس از این شلیک، تانک های اسرائیلی به سوی مواضع نظامی گروه های ترور در غزه آتش گشودند و سه نقطه را منهدم کردند.

اسرائیل بارها هشدار داده که گروه تروریستی حماس را مسؤول همه حملات تعرضی علیه اسرائیل می داند و همیشه نسبت به آن واکنش نشان خواهد داد.

مواضع نظامی که منهدم شد، متعلق به گروه تروریستی حماس بود و در بخش شمالی نوار غزه قرار داشت.

چهل روز پیش نیز یک راکت از غزه به سوی خاک اسرائیل شلیک گردید که آن هم آسیب جانی یا زیان مالی وارد نساخت و با واکنش فوری اسرائیل روبرو شد.

گروه تروریستی جهاد اسلامی آزادی فلسطینی در غزه که از حکومت ایران دستور می گیرد، در هفته های اخیر همچنان به تهدیدهای لفظی علیه اسرائیل ادامه داده، ولی به عمل تعرضی دست نزده است.

در ماه های پیش از کورونا، حماس و سازمان های دیگر، هر هفته روزهای آدینه افراد خود را به نزدیکی خط مرزی با اسرائیل می آوردند تا به عملیات تعرضی و ایذایی علیه ارتش اسرائیل دست بزنند.

یک دیدگاه

  1. افرین بر اسرائیل بزرگ که کوچکترین خطائی را نمیبخشد و به آن جواب دندان شکن میدهد. با امید حمله بیشتر اسرائیل به پادگانهای سپاه خونخوار . من متعجبم چرا هواپیمای ظریف که حامل کلی پول و کمک برای رژیم بشار ودشمنان اسرائیل بود را در هوا منهدم نکردید؟!!!

Comments are closed.