به سوی شما بازگشتیم

برگشتیم! مدتی طول کشید، ولی بالاخره توانستیم دوباره در حضور شما باشیم. در اثر یک اهمال گروهی که مسوول برپایی تشکیلات جدید رادیو و تلویزیون اسرائیل بودند، زبان فارسی از دوازده زبانی که روزانه از رادیو پخش می شود حذف شد.

ولی ما امروز دوباره در خدمت شما هستیم. نه فقط به صورت رادیویی، بلکه مطالب نوشتاری و اخبار مکتوب نیز در اختیار شماست و برنامه های تلویزیونی نیز در ابعاد محدود تهیه خواهیم کرد.

در این رسانه همگانی، ما هدف های متنوعی را دنبال می کنیم که امیدواریم بتوانیم همه آن ها را عملی سازیم.

در درجه نخست دلمان می خواهد یک وبسایت خبری داشته باشیم که در آن گزارش های مربوط به اسرائیل و خاورمیانه و جهان را بازتاب دهیم.

تلاش خواهیم کرد که این بولتن خبری، و یا دست کم بخشی از آن، به صورت شنیداری نیز در آید و هر روز در ساعت معینی در اینترنت قرار گیرد که همگان بتوانند بشنوند و رادیوها و تلویزیون های برون مرزی نیز در بازپخش آن آزاد هستند.

همچنین دلمان می خواهد که در مرحله بعدی شماری از این اخبار و گزارش ها به صورت تصویری و قابل پخش در تلویزیون نیز باشد.

در واقع می خواهد شبکه ای در اختیار شما بگذاریم که هم به جای روزنامه باشد (و مطالب را به صورت نوشتاری در اختیار کاربران قرار دهد) و هم رادیو باشد (و برخی مطالب به صورت شنیداری نیز عرضه شود) و گزیده مطالب به صورت تلویزیونی (دیداری) نیز عرضه شود.

می دانیم که این بار سنگینی است. ولی با کمک اهل فن و اهل قلم، امیدوارم بتوانیم آن را بلند کنیم.

در سال های اخیر یهودستیزی نیز، به ویژه از جانب رژیم ایران و گروه های تعصب گرای اسلامی دیگر مانند حماس، شدت بیشتری یافته است.

در این شبکه اجتماعی وظیفه خود می دانیم که دروغگویی ها و تحریف ها علیه ملت اسرائیل، دین یهود و یهودیان در سراسر جهان را افشاگری کنیم و به آن پاسخ بگوییم.

ضروری دانسته ایم که درباره پیشینه اسرائیل و یهودیان و همچنین فاجعه هولوکاست مطالب فشرده ای بگنجانیم. از زندگی در اسرائیل و دیدنی های این کشور نیز غافل نشده ایم. همچنین گزیده ای از اختراعات علمی و کشفیات فنی و تازه های تکنولوژی اسرائیل نیز جایگاه خود را خواهند داشت.

ابعاد این خدمت فرهنگی وادامه و گسترش آن، به میزان حمایت و پشتیبانی عملی نیکوکاران و دوستداران دو ملت ایران و اسرائیل بستگی دارد.

44 دیدگاه‌

 1. واکنش آملی لاریجانی به سخنان احمدی‌نژاد: قوه قضاییه ای با این استقلال در دنیا پیدا نمی‌کنید=حبیب‌الله اِلقانیان معروف به حاج حبیب القانیان رئیس انجمن کلیمیان تهران و سرمایه‌دار بزرگ ایرانی بود. القانیان یکی از نخستین غیر نظامیان و نخستین یهودی اعدامی پس از انقلاب ۱۳۵۷ ایران بود

 2. گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم
  چه بگویم که غم از دل برود تا تو بیایی

  بازگشتان را شادباش می گوئیم و منتظر گفته های نغز و اخبار و برنامه هایی که فرمودید مشتاقانه هستیم. درود بر شما

 3. امروز دوباره چک کردم و در نهایت خوشحالی دیدم که درباره رادیو اسرائیل دوباره شروع به کار کرده. من و هایده، هر دوی ما دلمان برای صدای منشه و خانم رام تنگ شده. صدای منشه و خانم رام یعنی صدای اسرائیل، صدایی آشنا، صدایی که گرمی محبت دوستی و صداقت را میشود در آن شنید و حس کرد. منشه دوباره تحلیل بنویس و با صدای دلگرم خودت برامون بگو.

 4. با درود و احترام
  بر شما و مخاطبان محترمتان
  بنده در زمینه دانش اینترنتى بسیار ناتوانم .
  همچنین از نظر سواد ، خودم را جزو بیسوادان میشمارم .
  لذا با تشخیص خودم عرض مینمایم
  با انکه شبکه شما یک شبکه دولتى و طبعا ملزم به رعایت برخى اصول و ضوابط بود ، اما شیوه خبررسانى شما بى انصافانه و ناعادله ، بگونه اى که برخى از شبکه ها که ، حق ندارم نامشانرا اینجا بیان نمایم ، ( نبود ) و این غرور و شرافتمندى براى دست اندر کاران شبکه شما در تاریخ باقى ماند .
  امیدوارم با تجربه که دارید و البته همانگونه که اشاره نموده ائید ، مشکلات که خواهد بود ، در اگاهى رسانى به فارسى زبانان محترم ، خصوصا همیهنان گرامى در داخل میهن تحت اشغالمان ، سرافرازانه ، موفق گردید .
  یک خواهش : چنانچه مقدور باشد ، ان مصاحبه بسیار مهمِ جناب امیر با ان شخصیت امریکایى را که
  (( به مردم ایران پیام داد )) و گفت مطمئن باشید اینبار تلاشهایتان از درون کشور ، مثل زمان حسین اوباما نادیده نخواهد ماند و با خشونتگران در برابر تظاهرات شما مردم ، مقابله خواهد شد را ، بیشتر و بارها منتشر نمایید .
  ما در درون کشور امروز نیاز به این داریم که بدانیم اگر فریاد میزنیم ، به گوشى میرسد .
  با سپاس از توجه و حوصله شما و مخاطبین محترمتان

 5. درود بر شما

  خوش حالم که دوباره برگشتید، جای شما خالی‌ بود، امیدوارم که هیچ صدایی در هیچ کجا قطع نشود. نظرات گوناگون همچون رنگ‌های رنگین کمان هستند و ما از رنگین کمان لذت میبریم.

  پاینده باشید

 6. درود بر رادیو اسرائیل و آقای منشه و بقیه دست اندر کاران من بیش از سی سال شنونده رادیو اسرائیل بودم و یادم نمی رود آن هنگامی را که خمینی هم اخبار صحیح را از رادیو شما می شنید .این چند مدتی که نبودید بر ما چند سال گذشت . امیدوارم بزودی اهمیت و محبوبیت گذشته را بیابید و بزودی ما شما را از نزدیک در ایران دوست همیشگی اسرائیل و اسرائیلیان ببینیم .در ضمن امروز پانزدهم دی ماه روز به رسمیت شناخته شدن اورشلیم به پایتختی کشور اسرائیل را از جناب آمریکا تبریک می گویم و امیدوارم کشور های بعدی دومینو وار چنین کنند و ما نیز با رژیمی آزاد سفارتخانه مان را در اورشلیم افتتاح کنیم .چقدر دوست دارم آن روز من باشم و یکی از افتتاح کنندگان باشم .
  دوستتان دارم.زنده باد اسرائیل و زنده باد ایران

 7. یهودیان میبایست پاسخگوی توطئه شوم اعلام همبستگی با خروج انیرانیان و دجالیون در سال ۵۷ و در تاریخ ۱۶ شهریور ۵۷ باشند .. این موضوعات یهودستیزی نیست.. کما اینکه مبارزه با رژیم اهریمنی مغولیستی کمونیستی آخوندی پان گرگی که از بیخ و از اساس بنیانش در ضدیت با اسلام و مسلمین است کجایش میتواند اسلام ستیزی باشد؟؟؟ همانگونه که اسلامیون در سال ۵۷ از فتنه دجالیون تبری نجستند و کم کم همگی خودشان هم خوراک اهریمن دیو شدند یهودیان هم اگر بخواهند لاپوشانی کنند کم کم خائنین دست بالا را میگیرند آن وقت تعریف یهودیت همان میشود که رژیم خبیث اهریمنی ارائه میدهد! امام علی فرمودند بزرگترین دشمن شما میان دو پهلوی شماست

 8. در ادامه شایان یادآوریست برای نمونه در دوره آلمان هیتلری آیا همه آلمانی ها در آشویتس که حتی هیتلر هم در وصیتنامه اش ابراز بی اطلاعی میکرد نقش داشتند ؟؟ در حالیکه آیا شمایان در برابر جنایات پلید کمونیست های شوروی در تجاوز به دو میلیون زن آلمانی و کشتارهای جمعی مردم غیرمسلح آلمانی سخنی نگفتید و نمیگویید و همچنین برای نمونه ملموس تر مجاهدین پیش از کودتای ۵۷ چند آمریکایی را مدعی هستند که این افراد ترور کردند اما چقدر طی این چند دهه بخاطر همان چند نفر مجاهدین را در منگنه قرار دادند و شما سخنی گفتید؟ پس اینکه در ۱۶ شهریور ۵۷ یهودیان اعلام همبستگی با انیرانیان و مغولیستها داشتند که هدفی جز نابودی تمام اقوام غیر مغولیست نداشتند و ملت ها را به خاک و خون کشیدند و شما پاسخگو نیستید و هنوز هم یودیان در مجلس شورای شیطانی رژیم اهریمنی! نماینده هم دارند!! و شما آیا ابراز بیزاری کردید؟؟ امام علی میفرمایند اوجب اعلام بیزاریست

  • از سفر پیدایش، روایت آفرینش عالم هستی تا سرزمین موعود اسرائیل به محضر مقدس یهودیان الزاماً ارجاع داده می شود همانگونه خداوند خطاب به موسی گفت تو اینک در محضر من هستی در مقام مقدس طوی! نفیلیم ( به عبری: נפלים ) در لغت به‌ معنیِ کسانی که باعث می‌شوند دیگران فرو افتند است. نفیلیم در سفر پیدایش به موجودات غول پیکری گفته می‌شود که از پیوندِ فرزندان خدا( الوهیم ) با آدمیان به وجود آمدند.

   • زمانی که حضرت موسی قوم را از نیل عبور داد گفتند ای موسی برای ما خدایی بتراش که چون فرعونیان خدایی داشته باشیم و حضرت موسی عتاب کرد و گفت شما بسیار گمراه قومی هستید و اینکه واد مقدس چه ربطی دارد به یهودیان! همچون ارتباط رژیم مغولیستی کمونیستی آخوندی به اسلام نیست؟ … پیامبری در حجاز آمده (که مسمومش کردیم و جانشینش را خانه نشین و حقش را غصب کردیم ) و خدایی هم هست خوب حالا شما را تا ته میخوریم!! همین یهودیان نبودند کاهنان یهود که چنان در دین قوم موسی کتمان کردند راستی را که خداوند با الهام به حضرت اسرائیل کژی را کنار زد؟ همچنین سپس فتنه ای دیگر کردند و کذب دیگری آراستند! که خداوند برای خود فرزندانی اختیار کرده است اعوذ بالله من الشیطان الرجیم ألا انهم من إفکهم لیقولون ولد الله وانهم لکاذبون … و اما یهودیان اگر یهودستیزی میبینند خوب یهودیان میبایست پاسخگوی توطئه شوم اعلام همبستگی با خروج انیرانیان و دجالیون در سال ۵۷ و در تاریخ ۱۶ شهریور ۵۷ باشند .. این موضوعات یهودستیزی نیست.. کما اینکه مبارزه با رژیم اهریمنی مغولیستی کمونیستی آخوندی پان گرگی که از بیخ و از اساس بنیانش در ضدیت با اسلام و مسلمین است کجایش میتواند اسلام ستیزی باشد؟؟؟ همانگونه که اسلامیون در سال ۵۷ از فتنه دجالیون تبری نجستند و کم کم همگی خودشان هم خوراک اهریمن دیو شدند یهودیان هم اگر بخواهند لاپوشانی کنند کم کم خائنین دست بالا را میگیرند آن وقت تعریف یهودیت همان میشود که رژیم خبیث اهریمنی ارائه میدهد! امام علی فرمودند بزرگترین دشمن شما میان دو پهلوی شماست

   • البته خداونده میفرماید اعوذ بالله من الشیطان الرجیم یَا بَنِی إِسْرَائِیلَ اذْکُرُوا نِعْمَتِیَ الَّتِی أَنْعَمْتُ عَلَیْکُمْ وَأَنِّی فَضَّلْتُکُمْ عَلَى الْعَالَمِینَ اما یکطور نشود همچون بنی هاشم فرقه هایی پیامبر را آدم فضایی میپندارند که ماموریت دارد کلهم بشریت را فوج فوج به دین الله(قبرستان) وارد کند و زمانی که اینها مشکلات کلیوی پیدا میکنند یک ایرانی با سر به یک شی سخت میزند ضربه مغزی میشود سپس اندامش اهدا !!! میشود به آدم فضایی ها !!! که دارند کلهم همه موجودات را از بیخ و بن میکنند تا به مغولیسسم نهایی خودشان یعنی جهانی پر از خامنه ای برسند و به کسی نگویید تابلوبازی نشود ما ارباب هستیم و مولا و دیگران موالی ما هستند ماموریتمان هم نابودی همه چیز است یک طوری که مردم نفهمند در سطحی که در ایران سگ ها را با اسید میکشند یا چینی ها میخورند بلکه بسیار بیش از آنچه شما در وهمتان هم بگنجد

    • طبق شواهد و مدارک حاصل از تاریخ تمدن، خط عبری خطی تصویری و زبان عبری زبانی عاریه ائی است و اشاره به گوساله پرستی یکنوع اشاره به اثبات خط و زبان تصویری است.

     یهودیان اگرچه به گوساله و گوساله پرستی مشهور و ملقب گردیده اند ولی در واقع به قوم موسی کلیم الله ذکر و یاد می گردند.

     یهودیان بناء یک تاریخ دینی و زبانی را زده اند و امروز این تاریخ بمراتب به سیاست و قدرت نظامی گسترش و وسعت داده شده است.

     یهودیان در نوع خود در اقلیت محض و بارز واقع شده اند و امروز این اقلیت بمراتب به اکثریت مبدل گردیده شده اند حال یا در نوع بازشناسی یهودی و یا یهودستیزی!

     خط و زبان عبری بناء یک دین و یک زبان الهی را زده است در عین حالیکه خطی تصویری و زبانی عاریه ائی است. شاید عبری و یهودی محور اصل گفتگوها را یا ملتفتانه و یا غیر ملتفتانه بناء زده است و یهودیان حول محوری به نام اصل خودآگاهی و ملتفت در گردش هستند بعبارت روشن تر سفر پیدایش سفری ملتفتانه است؟

 9. گوساله پرستی امت موسی پدیده ای جهت تحقیر نیست چراکه پیامبر فرمودند فتنه ای بر امت موسی نشده که بر امت من هم میشود و اخطر الفتن فتنه مسیح الضلاله که از آن بر امتم میترسم…. در واقع آخوندهای یهودی توفیری با خاخام های مسلمان ندارند همکار هستند منتها یکی عبری سکه قلب میزند دیگری عربی .. دقت بفرمایید همینها آمده اند میگویند زبان اهل بهشت عربی است… شما میفرمایید حول محور زبان عبری ؟ خوب گوساله پرست های اینجا هم همین گوساله ها و بزغاله های موسوم به مسلمین و مومنین و مذهبی!! ها اینها هم عربی را پایه کار خود نهادند و دو قرن در سرزمین های ایرانی هرکس پارسی سخن میگفت را سر میبریدند که سپس تورانیان به ایشان پیوستند و شدند بهترین دوستان بنی عباس و قرن های متمادیست همینطور اشاعه اسلام میکنند و فوج فوج نژادهای غیر مغول را به دین الله(قبرستان) وارد میکنند … سپس هم که اصل جنس چنگیز را آوردند و زان پس بین خودشان هم پاکسازی قومی میکنند حتی به ترکهایی که اصالت چنگیزی بالایی نداشته باشند را همان فرآیند حمله مغولیستی را روی ایشان پیاده میکرده اند … غرض اینکه آخوندهایی که اینجا هستند بازار دین فروشی اسلام دارند بی شک در تل آویو زده شده بودند اکنون داشتند عبری تمرین میکردند و همین دین فروشی را با تورات میکردند .. علی ای حال موضوع مدنظر این است از شمای نوعی که زاده شده سرزمین یهودی هستید و آنجا هم قاعدتاً چنان فشار و اجباری بوده که تصوری جز اینکه یک یهودی باشید نمیتوانید در ذهن بپرورانید مشخصاً همان که بروز میدهید اما درباره پدیده یهودستیزی! آنچه برای یهودی و مسلمان یا همزبان که داریم گفت و گو میکنیم ملموس و عینی و موضوعیت دارد همین رژیم اهریمنی مغولیستی کمونیستی آخوندی پان گرگی است که بسیاری از شهروندان را به طرز فجیعی شست و شوی مغزی میکنند و مابقی را هم به دین الله(قبرستان) وارد میکنند .. بنابراین پدیده یهودستیزی فاکتور نخستش همین ها هستند برای بررسی.. اکنون این میان نقش کسانی که میگویند یهودی هستیم و با یهودستیزی میخواهیم مبارزه کنیم کجاست؟؟ آیا بیش از اینکه به این بیندیشید که مسلمانان و غیر یهود بخاطر فرهنگ یهود ستیزی با ماستیزه دارند نبایست کمی به عملکرد یهودیان دقت بفرمایید؟؟ در ۱۶ شهریور ۵۷ در ایران یهودیان با دشمنان خدا و پیامبر و خلق الله که طرح گوساله سازی را و اخطرالفتن امت پیامبر را در ایران ضمن کودتا و چند دهه توطئه پیاده کردند اعلام همبستگی کردند… خوب پس از این اعلام همبستگی سیاست کیسینجر! و بی بی سی و گوادلوپ چرخش میکند جهت جلوگیری از عملیات علیه توطئه گران و حتی ژنرال هایزر نقشی در سطح رهبری توطئه گران را پیاده میکند و ارتش ایران را مضمحل میکنند و شبکه های رسانه ای یهود همکاری تمام عیاری علیه شاهنشاه ایران داشته اند! آیا انکار واقعیت کمکی میکند به مبارزه با یهود ستیزی؟

 10. از هولوکاست و یهودستیزی سخن میگویند و اگر انکارش کنی آنچه شواهد چندانی ازآن در دسترس نیست را یهودستیزی میدانند.. گمان میکنم مطرح کردن موضوع هولوکاست بویژه از سوی عوامل رژیم آخوندی ردگم کنی و چشمبندی و عملیات ایذایی باشد چرا که هرچه شما میخواهید ثابت کنید در آشویتس رخ داده ، در فلات ایران جزو خاطرات ایرانیان است منتهایش تدریجی کارشان را صورت میدهند یک طوری که مردم نفهمند! و یاداوری خاطرات هر روز خودمان را بیان میفرمایند اما دقت بفرمایید آشویتس را ۱۹۴۲ مغولیست کمونیست های شوروی مطلع بودند .. اما چکار کردند؟ حتی اعلام عمومی نکردند که هیتلر ۱۹۴۵ ابراز بی اطلاعی میکند و بسیاری از افسران اس اس که اعدام هم شدند موضوع آشویتس را یه جوک و تهمت مضحک میدانستند؟؟ پس اگر آشویتس بوده و شما بر این باور هستید بیشتر بایست سراغ مغولیست کمونیست ها و عثمانی هایی بروید که جنگ دهه سی و چهل قرن بیستم میلادی را به راه انداختند و سپس مدیریت میکردند حتی بین معاونان هیتلر! شاید با هدف ایجاد انشقاق بین اقوام سامی و آریایی و اما آنچه امروز موضوعیت دارد اعمال بدتر از آنچه برای شما از جنایات آشویتس در کتب تاریخی گفته اند به فعل و عمل در جریان است از سوی همان ها!! عثمانی ها و مغولیست کمونیست ها که هرجا میروند همان متد همرنگ شدن با جامعه و بمبگزاری و به انحطاط کشاندن جوامع را پیاده میکنند و سکوتی عجیب و دهشتناک همه جا را فرا گرفته که از جنایات اینها دهشتناک تر است چرا که معنایی جز این ندارد که اختاپوس نابودی بشریت دارد پیشروی میکند و کسی هم توجهی ندارد و یک بی حسی مطلقه ای حاکم است

  • یکی از علائم یهودی فوبیا، یهودی هراسی و یهودستیزی در عدم ابراز آشکارا و بدون توجیه و مخفی گرائی یهودیان در جوامع بشری در سراسر جهان است در عبارت دیگر یهودیان در جوامع مختلف بسیار ناشناخته و در امید واهی و ترس و واهمه واقع گردیده اند.

 11. گوساله پرستی هم نوعی خدا پرستی است و در بت پرستی هیچ محلی از اعراب را ندارد. سفر پیدایش یا اسفار پنچ گانه موسی کلیم الله بر اساس خط و زبان عبری به نگارش در آمده است و مفاهیم خط و زبان الهی و گوساله و گوساله پرستی را در بر و فرا گرفته است.

  موسی کلیم الله پرستی و گوساله پرستی بمراتب گوساله پرستی را فراگیر از پرستش ساخته است.

  تورات با حرف ب شروع شد و نوشتار و پرداخته موسی کلیم الله است در عین م اولین حرف موسی کلیم الله است.

  حروف الفباء عبری تداعیگر اصوات حیوانات در رأس گوساله است ولی چگونگی لقب کلیم الله حاوی و مشمول گوساله پرستی است.

  صدای اسرائیل در مغلطه های گوساله و کلیم الله تداعیگر؛ ندا شد که ای موسی منم پروردگار تو، نعلین ( همه علایق غیر مرا ) از خود به دور کن که اکنون در وادی مقدس طوی ( و مقام قرب ما ) قدم نهاده‌ای

 12. کسی که میگوید حروف نمایانگر حیوانات و در راس آن گوساله است سامریست! گوساله اش را ساخته دارد فلسفه اش را میبافد . خداوند میفرماید اعوذ بالله من الشیطان الرجیم إِنِّى أَنَا رَبُّکَ فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوادِ الْمُقَدَّسِ طُوىً …. و آن که میگوید مرا گمراه کردی حالا به هر منوالی به گوساله پرستی یا فلان گناه یا هرچه دیگران را نیز به گمراهی میکشانم اهریمن دیو و روح اللات است اعوذ بالله من الشیطان الرجیم قَالَ رَبِّ بِمَآ أَغْوَیْتَنِی لأُزَیِّنَنَّ لَهُمْ فِی الأَرْضِ وَلأُغْوِیَنَّهُمْ أَجْمَعِینَ

 13. حروف عبری نمایانگر اصوات حیوانات است برای مثال تورات با حرف ب برشیت شروع می شود و نمایانگر بع بع بع بره و بز است و حرف م حرف اول موسی است و نمایانگر مااء مااء مااء گاو است و سایر حروف هم بمراتب نمایانگر اصوات حیوانات و پدیده های طبیعت است در ضمن خط و زبان عبری هم همواره به زبان الهی و آسمانی ملقب گردیده شده است و تمایز مابین زبان و خط مفهوم الهی و مقدس را در بر گرفته است.

  حروف الفباء عبری تصویری است ولی در باب شنیداری امر تصویری منتفی می گردد؟

  صدای اسرائیل و یا رادیو پیام اسرائیل و یا بنیاد پیکار با یهودستیزی در تصدیق و تأئید صدای عبری است و نه شکل و شمائل عبری! بدینگونه به سوی شما بازگشتیم

 14. امام علی هرکدام از حروف را نمایانگری از نمایش الوهیت پروردگار تبیین نمودند برای نمونه الف آلاء الله …. و آنجایی که دارند چنان فرازی را به چنین فرودی کاست میدهند گوساله پرستیست و دشمنی با خدا !! مابقی تزئینات و فلسفه بافی در این جهت که ذهن را بفریبند و زشت کاری خویش را نکو جلوه دهند و بلکه از شما طلب آموزگاری هم داشته باشند

 15. الف تاو حروف اول و آخر الفبای عبری است. عبری نمودار تصویری است ولی عربی نمودار شنیداری است برای مثال کلمه عبری شالوم برای عرب زبان ها قابل شنیدن است و با کلمه عربی سلام تطبیق داده شده است ولی خواندن حروف عبری شالوم برای عرب زبان ها غیر ممکن است و نمایانگر و بیانگر حروف تصویری تلقی می گردد. حال چرا عبری و عربی در قیاس تصویری و شنیداری واقع گردیده شده اند مَثل خدای آسمانی است.

  صدای اسرائیل صدای عبری است بعبارتی تمایز پوچ و تهی و بایر و صدا در چیست؟

 16. برای اینکه همه اش برای خودفریبیست از صوتش تا تصویرش … عبری و عربی چون ره به گوساله پرستی برند هر دو پوچ و تهی .. همدلی از همزبانی بهتر است . آنچه نه مایه سرگرمیست مبارزه و جهاد الی الابدالآباد علیه رژیم قداریست که پیش چشمان همگان قرن هاست ایرانیان را نسلکشی میکند و اکنون اختاپوس رژیم مسیح الضلاله عراق و یمن و سوریه را یک عملیات مغولیستی و صدور اَسلام کرده و خیلی ریلکس همه جا بازی روانی و پروپاگاندای فلسطین راه انداخته دوباره و باز هم آش همان آش و کاسه همان کاسه منتهایش چه سیه روی و صادق و کاذب جملگی رسوا و این ننگهای قرن ها را نمیشد رنگ کرد اما این توبمیری رژیم آخوندکان از آن توبمیری ها نیست .. ویروس خمینی دارد پیشروی اش را میکند و اَسلام هم دنیا را سالیانی دراز است گرفته است .. با این خودفریبی ها و سر خود را گرم کردن به زبان عبرانی و هرچه حتی قرآن خواندن باشد جز قرآن سر نیزه نیست تورات سر نیزه …

 17. گوساله و گوساله پرستی حاکی از بازشناسی یهودی و یهودستیزی است و ریشه در یهودیت دارد. یهودی، بازشناسی یهودی، یهودستیزی در وجه گوساله به تمثیل آمده است «یهودی کیست»؟

  گوساله و گوساله پرستی چیست چنانچه یهودی به پاسخ دادن مؤظف گردیده اند.

  صدای اسرائیل پاسخ است همانگونه پسخ صدای اسرائیل است.

  حروف الفبا عبری از صوت و تصویر تشکیل داده شده است و همواره زبان مقدس الهی نامیده شده است و در لُب و باب گوساله پرستی و تقدس الهی به مجادله و ستیز سوق داده شده است.

  می‌توانید صدای یک تصویر بی‌ صدا را بشنوید؟

  صدای اسرائیل چگونه صدا و بی صدا و خیر و شر و بازشناسی یهودی و یهودستیزی را مشمول و شامل گردیده است و وادی سفر پیدایش و وادی مقدس را فراء گیر است؟

  مَثل و مِثل و مثال صدای گوساله و صدای اسرائیل صدای اسرائیل است در غیر اینصورت تهی و پوچ و بایر گرچه گوساله پرستی هم یکنوع خدا پرستی است و نه در باب بت پرستی است.

  بت پرستی، گوساله پرستی، یهودی شناسی، بازشناسی یهودی، یهودستیزی

  صداشناسی مگر نه این است که صدای گوساله صدای ثابت گوساله است در هر نوع مکان و زمان!

  • موضوع یهودیت نیست!! هیچوقت نبوده ، اسلام و کمونیسم و آزادی و دموکراسی جمله ماست خیار سناریست هاییست که کارهایشان را پیش میبرند .. برای نمونه همین رادیویی که شما خرسند از بازگشایی آن هستید تحت سیستمیست که قانونش میگوید حتی نه از پدر یهودی کسیست که مادرش یهودی بوده باشد و اقامت نمیدهند اورشلیم!! .. در این سطح و یحتمل همچون علم رجال این شیخکان قم نشین یک ترفندهایی دارند اما در کل موضوع یهودستیزی نه از سر اندیشه بوده و نه هست چرا که به اندیشه دو یهودی را هم میتوانی یکجا جمع کنی؟ … فرهنگی هم نیست! جدال هایی سر زمین و پول و زن و قدرت و لذت و این حرف هاست پوشش میدهند یهود و اسلام و غیره .. آیه و روایت هم که کلاً برای هر دینی و مسلکی همینطور ریخته است!

 18. خیلى خوشحال شدم مثل تمام مردم ایران که دوباره برگشتید واقعا کمبود این رادیو حس میشد امیدوارم که موفق باشید

 19. یهودی کیست؛; یعنی مادرت کیست؟ زبان عبری زبان مقدس الهی است و با یادگیری زبان عبری بعنوان زبان دوم یک تقدس الهی سؤال انگیز خواهد بود.

  یهودیت یعنی عبری و عبری یعنی زبان مادری

  عبری یعنی یهودیت

  عبری

  زبان عبری هم زبانی تصویری است و هم زبانی الهی

  در نتیجه زبان مادری یک زبان تصویری است.

  • پس جدالی نژادیست از اساس! و شما سخنی ندارید با جز هم نژاد هایتان.. آخوندها نگاهشان به مردم از جایگاه الوهیت مطلقه است که حالا یک کافری کسی را دارند به دین الله(قبرستان و یا آتش وعده داده شده هرچه سریعتر) موصول میکنند و این میانه لذتش را هم میبرند عقده گشایی هایشان و زن و زمین و پول و قدرت خوشمزشت! فلسفه اش هم موجود است!! روایات و آیات و اینها هم که کلاً خودشان هستند کلهم! موضوع اینجاست یهودیان بمثابه زبان مادری ۱۶ شهریور ۵۷ چه اعلام همبستگی با رژیم اهریمنی مغولیستی آخوندی که برای نابودی خلق الله بای نحو کان هرچه اشد لذات شهوانی اخوندها بیشتر داشتند؟ ۲۰ هزار یهودی در تظاهرات دجالیون پیشقراول بودند چطور؟؟ اینجاهاست مقادیری مظاهر افعال یهود و کنش هایشان پدید می آید و حالیا واکنشی را تو یهودستیزی بخوان.. اگر یک نفر آشویتس را انکار کند در اروپا چکارش میکنند؟ حالا ۳۹ سال هزارپله از هرچه شنیده اید از آشویتس یک آزتکیسم مطلقه ضمن همکاری مجامع یهودی و اعمال نفوذ کیسینجر! و گوادلوپ و انگلیس!! و شوروی و کا.گ.ب که خودشان ۷۰ درصد بلشویک ها یهودی بودند و پروپاگاندای ده ها ساله حزب توده که دست کم پنجاه درصدش یهودی بودند بر ایرانیان یورش آوردند و کارشان را شتابان پیش میبرند

 20. چون شاهنشاه ایران گفته بود بیشتر رسانه ها را یهودیان مدیریت میکنند آن هم در واکنش به پروپاگاندای ناجوانمردانه ای که زندانیان سیاسی و خرابکاری ایران بسیار کمتر از انگلیس حتی بود؟؟ و مگر جز همان بود؟ خوب بلافاصله شاهنشاه ایران را یهودیان بلاک کردند.. و خیلی سریع همه گونه همکاری در اتحاد با ارتجاع سرخ و ارتجاع سیاه از خود نشان دادند و این آزتکیسم مطلقه میتوانست بدون آن موارد پیش بیاید؟ خوب! با این رژیم که ۳۹ سال همه مدل علیه رژیم یهود سرزمین یهود کلاً یهود گفت چه کردند؟ جز اینکه این بار تلافی اش را سر مردم در آوردند!!! اینجاها تناقضاتی در رفتار یهودیان دیده میشود که نمایانگر موضوعاتی دیگر است

 21. دوران صفویه که نیمی از ایرانیان را نسل کشی کردند یهودیان کمال همکاری را با برآمدن رژیم صفوی داشتند و درباره قجر هم همین بود!!! ایضاً این جشن خونخوارگی موسوم ببه پوریم داستانش چیست؟ اینها جزو زبان مادری شماست؟ کدام آوای عبرانی چنین تفسیری به شما داده؟

 22. ایضاً ۱۳۷۰ سال پیش لشکریا آن دومی که به اصفهان رسیدند یهودیان رفتند پیشوازشان و ایرانیان را به کشتن دادند در حالی که بنا بود همه با هم مقاومت کنند و از سویی ایرانیانی که میخواستند مقاومت کنند را هم تحریک میکردند که برویم استقبال و آمده اند به دین الله(قبرستان/ تجاوز/ آتش و تیغ و خنجر) وارد کنند ایرانیان را و سپس ابوموسی اشعری ها از همان هودیان نبودند که نسلکشی به تمام معنا از ایرانیان کردند ؟؟؟

 23. یهودیان از کجا آمده اند بیانگر صدای اسرائیل است و به صدا بسنده کردن بیانگر صدای الهی است. تاریخ یهودیان تاریخ گفتگوها است و پروسه هم اکنون شروع شده است.

  یهودیت، یهودی، عبری یک مثلثی است به نام مثلث اسرائیل و این مثلث بدلائل تاریخی تاکنون تا لحظه ثانیه ائی دستخوش وقایعی تحت عنوان سفر پیدایش یعنی جهان عالم هستی در منظر خیر و منظر شر در عبارت مفاهیمی خیر الهی و شر انسانی هولوکاست واقع گردیده شده است.

  چگونگی یک پراکنده گی و سرگردانی در بیابان و خاک و سرزمین خود شرح حالی است گویا!

  صدای اسرائیل اینک امکان صدا را در وجه گفتار و نوشتار ایجاد کرده است و آغازی از آغاز را بناء زده است اینک تو در محضر مقدس یهود هستی محضر عبری

 24. محضر عبری را نمیخواست رادیو داشته باشد همینجا کنیسه دارند !! همین آخوندها هم هستند! مکارم هم هست !! نیازی نیست به سایت پیکار با یهودستیزی! همین رژیم شما علیه یهود حرف بزن ببین چکارت میکنند! ایضاً بسیاری از شهرهای هستند نژادشان یهودیست و علی ای حال یک دولا راستی میشوند در پیشگاه مساجد! اما شما کلاض علیه یهود حرف بزن یکباره درصد نیترات آب شهرهایتان ۵۰ برابر میشود برنج پلاستیکی توی کیسه برنجتان از عدم بوجود می آید و کلاً یکباره تمام امت اسلام پی به گناهان شما میبرند و اعمال شریعت میشوید.. سایت میخواهید چکار؟

 25. از نژاد عبرانی ها تمام تلاششان را میکنند ایرانیان را به دین الله(قبرستان/ بیابان/ اتوبوس و آتش و اینها) وارد کنند هرچه سریعتر وبای نحو کان بلکه مورد شفاعت پیامبر اسلام واقع شوند ایرانیان و گناهانشان بریزد.. چطور است و همین روند پیاپی تکرار میشود و کرار میشود تا چادر ایرانیان که سفید بود و چادر مسلمانان و از بیخ و از اساس شما در شهرهای ایران دوری بزنید تو گویی در کنیسه های یهودیان افراطی داری قدم میزنی؟؟ جریان از چه قرار است آن وقت؟

 26. این گوساله هایی هم که شما از واج آرایی اش برای ما میگویید اینجا چند صد هزارتایش را تولید مثل کرده اند و همینطور در حال ازدیاد هستند با بزغاله هایشان و صوتی بصری لمسی عبرانی را مینمایانند! چکار به زبان عبری؟ تجلی اش اینجا موجود است!

 27. صدای اسرائیل صدای پیوندها و گفتگوها است و صدای گوساله ها بمراتب صدای ثابت و ساکن و صامت و یکنواختی است که نام حیوان را شامل می گردد برای مثال حرف اول بز و بره ب است بنابراین بع بع بع در تأکید ب است و مثال گوساله در تشریح و توضیح اولیه است.

  یهودیان خودشان شاید هنوز به مقدس بودن خط و زبان عبری و یهودی بودن پی نبرده اند و در باب گفتگو مابین یهوه و موسی و موسی و یهودیان باب گوساله نقش آفرین است و خود گویای واقعیت امر است.

  صدای اسرائیل و کنیسه صدای عبری است ولی صدای اسرائیل است.

 28. خلاصه و نتیجه در باب گوساله پرستی: حیوانات با اصوات خاص خود خود را نام گذاری می کنند و خود را صدا می زنند در یادآوری حیوانات نه تنها به یادگیری زبان نیازمند نیستند بلکه بدون نیازمندی و وابستگی به سایر حیوانات در خلاقیت و استقلال کامل خود را نام گذاری می کنند. گوساله و گوساله پرستی در واژهٔ «گوساله» از «گو» به معنای گاو و «ساله» ( سال + ‘ه «پسوند نسبت» ) به معنای «دارای یک سال» ساخته‌ شده‌است. بنابراین گوساله یعنی گاو یک‌ ساله

  حرف م حرف اول موسی است و مااء مااء مااء صوت گاو است.
  برشیت اولین کلمه تورات است و به معنای در ابتداء است.
  حرف ب صوت بره و بز است.
  تورات با حرف ت شروع شده است و با حرف ت هم پایان گرفته است.
  الف اولین حرف از حروف الفباء عبری است و زبان عبری در عین به زبان مقدس الهی ملقب گردیده شده است.

  صدای اسرائیل یا صوت اسرائیل مجموعه ائی از بازشناسی صدا و بَم و تُن صدا است.

  به سوی شما بازگشتیم ملتفتانه و غیر ملتفتانه بهرحال بازگشتیم…….

  • ملتفتانه و غیر ملتفتانه

   خود آگاهانه و غیر خودآگاهانه

   به سوی شما بازگشتیم، برگشتیم

   صدای اسرائیل، رادیو اسرائیل

   تارنمای اسرائیل

 29. اروپا در نفوذ ایران است و انچه رژیم ایران توصیه میکند میگوید و عمل میکند و سعی دارد اسرائیل را از اقدامات بازدارنده علیه اهداف نظامی ایران در سوریه و لبنان باز دارد.اروپا در جهت نابودی کامل اسرائیل و امریکا عمل میکند و تحت هیچ شرایطی برجام را کنار نمیگذارند. ‘سیاست ایران در المان سرکوب و انزوای یهودیان تحت نام گروههای نئونازیسم است!

Comments are closed.