به طور حتم، سال جدید میلادی، آغاز پایان نهایی جمهوری اسلامی است؛ علی‌اکبر امیدمهر‎

وحشت رژیم از خسته و فرسوده شدن نیروهای سرکوب در داخل و خارج، بعلت آماده باش دائمی آنها.
در داخل کشور-از دی ماه گذشته و تظاهرات رفراندوم گونه مردم علیه رژیم، روزی نیست که در گوشه و کنار کشور، مردم به جان رسیده از مظالم رژیم، تظاهراتی انجام ندهند. صبر و طاقت مردم، از این همه خرابکاری‌های این گروه خبیث و در صدر آن ویرانی کشور و توهین به مقدسات ملی-میهنی، در حال تبدیل شدن به طوفان خشمی است که منجر به اعتراف شخصیت‌های رأس هرم قدرت، از خرابی اوضاع و تغییر رژیم و هذیان گویی، مهمل بافی، دروغ گویی و نقل محافل پشت پرده رسمی و غیر رسمی رژیم شده است.

همه منتظرند اتفاقی که قرارست بطور انفجاری رخ دهد هر لحظه نشتر باز کند. در نتیجه با ترس و وحشت، اعلام برائت، از جنایاتی که کرده‌اند می‌کنند، تا شاید در آن روز موعود، از طوفان خشم ملی در امان باشند.

در خارج از کشور- شوونیسم شیعی (افراطی گری هلال شیعه) به پایان ماجرای خون آلود و کشتار جمعی ملل غیر شیعی (همچون داخل کشور) نزدیک شده است. رژیم در این هلال، تبدیل به بز اَخفشی شده، که همه دولتها و ملتهای منطقه، حتی دوستان و متحدین سابق و دیگران، حل و فصل مشکلات و اختلافات خویش را، در چهارچوب پشت کردن به رژیم، یا دشمنی با آن می‌بینند. از بشار اسد جلاد گرفته (که هم مسلکان عرب خود در منطقه را به رژیم منزوی شده و ورشکسته و در حال فروپاشی، ترجیح میدهد. اعراب منطقه نیز همینطور تسامح، با بشار اسد را) تا روسیه و ترکیه و عراق و… که حصول به تفاهم مشترک را، درخارج کردن رژیم ج. ا، ازمعاملات فیمابین و معادلات استراتژیک منطقه‌ای، می‌بینند.

نتیجه – آنکه هم در داخل و هم در خارج، همه در حال جبهه گیری علیه عملکرد خونبار چهل ساله رژیم‌اند. نیروهای سرکوب در داخل و خارج نیز، خود را قربانی این مطامع رأس هرم قدرت رژیم می‌دانند. دُمل‌های چرکینی که رژیم در داخل و خارج کاشته، در حال باز شدن بوده، هیچ کس حاضر نیست مسئولیت این همه جنایات بیشمار را به عهده بگیرد. به پایان ماجرای خون بارشان رسیده‌اند. ختم این فرقه تبهکار، عنقریب با حضور میدان میلیونی کلید میخورد.

بطور حتم، سال جدید میلادی آغاز پایان نهایی ج. ا است. که بر همه‌ی ساکنین کره زمین خجسته باد.

 

2 دیدگاه‌

Comments are closed.