شاهزاده رضا پهلوی،در بیانیه خطاب به مردم ایران: رژیم ماجراجو، کشور را به سوی جنگ می کشاند

شاهزاده رضا پهلوی در بیانیه ای  نسبت به بحران ایجاد شده و احتمال برافروخته شدن جنگ که عامل آن را رژیم دانشتند هشدار داد. در این بیانیه که دیروز (یکشنبه) انتشار یافت، گفته شده که حکومت اسلامی، با رفتارهای خود، ایران زمین را به سوی جنگ می کشاند.

متن بیانیه، و تصاویری را که در آن آمده است، به آگاهی کاربران می رسانیم:

هم‌میهنانم،
بحرانی که این روزها در کشورمان از هر زمانی بیشتر شدت گرفته است و منافع ملی ما را تهدید می‌کند ریشه در اتخاذ سیاستی دارد که رژیم اشغالگر جمهوری اسلامی به مدت چهل سال سرلوحه سیاست خارجی خود قرار داده است و این راهبرد اشتباه همانا دخالت و ایجاد بحران در امور داخلی کشورهای هم‌جوار است تا انقلابی را که سالها پیش در درون مملکت شکسته خورده و مردم از آن رو گردانده‌اند، به بیرون صادر کنند.

نتیجه اتخاذ چنین سیاستی برای ملت ایران، ویرانی منابع طبیعی، به تاراج رفتن سرمایه‌های ملی، تهی شدن خزانه کشور و از همه مهمتر، کوچ اجباری میلیونها نفر از ایرانیان به ویژه جوانان نخبه از میهن عزیزمان بوده است.

رژیم اشغالگر و ایران‌ویران‌کنِ حاکم، با تن دادن به جنگ‌های نیابتی، آن‌هم به هزینه محرومان جامعه، عامل بی‌ثباتی در کشورهای منطقه شده و نظم جهانی را به هم زده و یک بحران جهانی به وجود آورده است؛ چنانکه ممکن است به جنگی ویرانگر بینجامد.

سیاست دشمن‌تراشی جمهوری اسلامی محکوم است. دیگر بس است. ما هنوز تاوان جنگ ۸ ساله با عراق را می‌دهیم؛ جنگی که دست‌کم یکی از ریشه‌های آن، دخالت همین رژیم با تحریک شیعیان عراق و ارتش آن کشور در سرنگونی دولت‌شان بود. این جنگ خانمان‌سوز سبب جان باختن صدها هزار تن از جوانان ایران شد و بیش از یک میلیون معلول و آسیب‌دیده شیمیایی باقی گذاشت.

هم‌میهنانم،
راه جلوگیری از فاجعه‌ای دیگر، همبستگی و هم‌دردی و اراده ما مردم آزادیخواه ایران برای یک حرکت ملی است؛ حرکتی در راستای نافرمانی مدنی و مبارزات خشونت‌پرهیز علیه ظلم و تبعیض رژیم اشغالگر که حق طبیعی و بدیهی ماست. نمونه‌های موفق این شیوه مبارزه را در بسیاری از کشور های جهان شاهد بوده و هستیم. با فراگیر کردن همین شیوه‌های مبارزاتی می‌توانیم بر سرنوشت خود حاکم شویم و دوباره جایگاه بر حق کشور عزیزمان را در جامعه جهانی در اوج شکوفایی و سربلندی باز یابیم.
پاینده ایران
رضا پهلوی

وبسایت رادیو پیام اسرائیل علاقمند به دریافت بیانیه های همه گروه های سیاسی می باشد تا به کاربران خود اطلاع رسانی کند.

10 دیدگاه‌

 1. درود بر پادشاه ایران، رضا شاه دوم. نام ایران با نام پهلوی عجین است. سرافرازی ایران تنها در گرو سلطنت پادشاهان پهلوی بوده و خواهد بود. پادشاهم دل به فدایت.

 2. رژیم جمهوری اسلامی سرانجام به خاطر ماهیت اصلی خویش محو خواهدشد. به زودی این مهم رخ خواهد داد. {{ اما اما ایدئولوژی همیشه باعث نابودی انسان و بشریت و انسانیت است. ایدئولوژی موجب فلاکت و بدبختی آدمهای روی کره زمین می شود. نابود باد ایدئولوژی }}

 3. ای شاهزاده مگر نمی دانی که ترکیه راه حل فرار مردم ایران را ارائه نموده است

  تنها کافیست با ۲۵۰ هزار دلار سرمایه گذاری، شناسنامه ترکیه بگیری و مابقی اموال را در بانک های ترکیه با بهره سود ۲۴% درصد قرار دهی و از کنسرت و هوای خوب و شهرهای زیبا و عاری از آخوند و سپاهی و بسیجی بهره ببری

 4. آقای رضا پهلوی بهتر است بداند در آینده سیاست ابران کسانی که تاوان بر اندازی جمهوری اسلامی را پرداخته اند جای دارند . ایشان فقط یک خلبان نیروی هوایی بیش نیستند و خیلی افراد درون ایران با تحصیلات بهتر و دلسوزی بیشتر وجود دارند که به صورت عملی با رژیم میجنگند . من خودم شخصه تحصیلاتم از این آقا بیشتر است و جونم را کف دستم گرفته ام و در داخل ایران با رژیم مبارزه میکنم . من و همراهان من خواهان یک حکومت دمکراتیک در ایران هستیم و هرگز نمیگذاریم که روزی رضا پهلوی در ایران بر مسند قدرت بنشیند . ما تنها برای موجودیت اسرائیل نمیجنگیم و همان طور که در وب سایت‌هایمان گفته ایم ما یک شاخه از زیر شاخه های حزب سوسیالیست دمکرات ایران هستیم و هم برای آزادی ایران و هم موجودیت اسرائیل مبارزه میکنیم . رضا پهلوی چهل سال فقط حرف زد حتی مانند خمینی جرأت نداشت سوار هواپیما شود و به ایران بیاید چون میداند در ایران کسی او را نمیخواهد . درود بر خروش ملت ایران ، درود بر حکومت لاییک آینده ایران ، درود بر مبارزان یهودی ، بهائی ، مسلمان ، مسیحی که هرگز دینمان را بر کشورمان ارجه نمیدانیم و درود بر اتحاد ایران و اسرائیل

  • از همین الان , هنوز هیچی نشده تحصیلات خود را به رخ میکشی؟ از کجا میدانی رضا پهلوی چه تحصیلاتی داشته و چه تجربیاتی دارد؟
   بایستی بوسیله رفراندوم عمومی و آزاد مشخص شود که مردم چه میخواهند. کسی نمیتواند به مردم تحمیل کند که چه برایشان خوب است. مردم حتی اگر اشتباه هم بکنند بایستی تاوان اشتباه خود را خودشان بپردازند و بیاموزند.
   خمینی را به ایران آوردند . خودش هیچ بود.

   • بله ۱۰۰ در صد تحصیلاتم را به رخ میکشم چون بخاطر این تحصیلات در ایران با هزاران تبعیض مبارزه کردم نه اینکه پسر شاه باشم و بخاطر آنکه پسر شاه هستم یک مدرک خلبانی هم بگیرم یادتان هست آن جمله تاریخی آقای رضا پهلوی در مصاحبه با صدای آمریکا را ( این حرفها برای فاطی تنبان نمیشود ) این است کلاس و شخصیت رهبر یک مملکت ؟؟؟؟؟؟ . شما تحصیلات شاهزاده های کشورهای عربی را نگاه بکنید ، فارغ التحصیل هاروارد ، مدرسه نظامی بریتانیا ، دانشکده جرجیا آمریکا و .. .. .. من یک جوان کلیمی مبارز هستم و با تمامی گروه‌های مبارز داخل ایران در ارتباطم این را از طرف نسل جوان داخل ایران میگویم که ۶۰ در صد جمعیت ایران را تشکیل میدهند آقای رضا پهلوی در آسمان سیاست آینده ایران جایگاهی ندارد چون هیچ مبارزه پراتیک و عملی تا به حال نداشته است و با نامه ای که به مقامات آمریکایی نوشت درباره پرداخت پول بلوکه شده ایران به گروههای مبارز خارج از کشور کلاً هیچ آبرویی برای خودش باقی نگذاشته است . ( نئو هاگانا ایران )

 5. مگر گشتاپو و اس اس و جوانان سید هیتلری اجازه می دادند که نافرمانی مدنی جواب بدهد، بلاهت اروپا و اشتباه شوروی در دست دادن با هیتلر سبب قدرت گرفتن سید نژادپرست آلمان شد و البته توسط ارتش سرخ و ارتش آمریکا نابود شد و نه با نافرمانی مدنی.

  هم اینک در دوره جدید حتی نیاز به قشون کشی نیست. تنها کافیست کشورهای مختلف از ترکیه و قبرس و روسیه و امارات و… شهرهای خود را زیبا، شاد و امن نموده و با فروش مسکن و دادن تابعیت و افزایش سود بانکی، سرمایه های ایرانیان را خارج نموده و با سود بانکی فرصت لازم برای یادگیری زبان و اشتغال را فراهم نمایند.

  سید پرستی دفع شده حتی از سرزمین های عرب خرج داشته و با دعا محتوم به شکست است و سید نیز دروغین بوده و تابع قوانین طبیعت است و سگ سید سپاه و بسیج نیز به پول نیاز دارد.

Comments are closed.