بیمارستان فوق تخصصی مرکزی نفت تهران آتش گرفت و یک پمپ بنزین در شهر نکا منفجر شد

در  ادامه آتش سوزی ها در ایران :  بیمارستان فوق تخصصی مرکزی نفت در خیابان حافظ تهران، آتش گرفت و یک پمپ بنزین در شهر نکا در استان مازندران منفجر شد .

این آتش‌سوزی ساعت ۲ بامداد امروز (دوشنبه) در یک ساختمانی هفت طبقه رخ داد که محل استقرار بخش‌های تخصصی سی‌سی‌یو و شیمی درمانی در این بیمارستان  است.

جلال ملکی، سخنگوی آتش‌نشانی تهران، در این باره گفت:  آتش‌سوزی در «بیمارستان فوق تخصصی مرکزی نفت»مهار شده است و هیچ تلفاتی هم نداشته است.

ملکی در ادامه افزود: پس از اطلاع از این حریق و با توجه به حساسیت حریق در بیمارستان‌ها، چهار ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی به محل اعزام شدند و آتش‌نشان‌ها پس از ورود به بیمارستان، مهار حریق را آغاز کردند.

او گفت:  ساختمانی که این مجتمع  بیمارستانی دچار آتش‌سوزی شد ساختمانی است که سه طبقه زیرزمین و چهار طبقه روی زمین دارد و حریق در یک انباری کوچک در طبقه منفی دو که انبار راکد و محل نگهداری کارتن و کاغذ است رخ داده بود.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران تاکید کرد این آتش‌سوزی تلفات جانی نداشت و پس از اطفای حریق، مقدار زیادی دود انباشه شده در طبقات نیز تخلیه شد.

در ادامه این خبر امده است که یک پمپ بنزین در شهر نکا در استان مازندران نیز منفجر شد و آتش گرفت که سه تن در اثر این حادثه به شدت مجروح شدند .