تأملات بهنگام؛ فرقه تبهکار: جانیان اهل بهشت، آدم‌ربایان خداجو و متجاوزان رستگار؛ یوسف مصدقی

سال‌ها پیش، آیت‌الله محمدی‌تاکَندی نماینده‌ی دو دوره مجلس «خبرگان رهبری» از استان قزوین، روی منبر در میان همولایتی‌هایش با استناد به روایات و احادیث معتبر شیعی- اسلامی، رک و پوست‌کنده نگرش اهل جمهوری اسلامی را نسبت به غیرخودی‌ها اعلام کرد. این آخوند اصلاح‌طلب هواخواه خاتمی، با استناد به افسانه‌ی خروج بنی‌اسرائیل از مصر و غرق شدن آل فرعون در نیل، با تشبیه خمینی به موسی چنین حکم کرد که همانطور که موسی و پیروانش زنان و دختران آل فرعون را به کنیزی گرفتند و از آنها تمتع جنسی بردند، «سپاهیان» و بسیجیان» و «آخوندها»ی هوادار جمهوری اسلامی، «حق» داشته و دارند که همانطور که اموال هواداران پادشاهی را مصادره کردند، زنان آنها را هم «بگیرند». او چند بار با تأکید اضافه کرد که این اموال و زن‌ها، «حق ماست».

چند سال پیش، در ایامی که جواد ظریف مشغول سیاه‌بازی برای رونمایی از مضحکه‌ی برجام بود و احتمال حمله‌ی نظامی ارتش ایالات‌متحده به ایران به صفر نزدیک می‌شد، محسن رضایی، فرمانده اسبق سپاه، مرتکب گزافه‌گویی مسخره‌ای شد و در سیمای جمهوری اسلامی اعلام کرد که اگر جنگی میان سپاه پاسداران و ارتش آمریکا در بگیرد، در همان هفته نخست جنگ، حداقل هزار نفر سرباز آمریکایی به اسارت گرفته خواهند شد که برای آزادی هر کدام از آنها، دولت ایالات‌متحده مجبور به پرداخت چند میلیارد دلار خواهد شد. او اضافه کرد که این کار البته می‌تواند بسیاری از مشکلات اقتصادی ایران را هم حل کند!

شاید بعضی خوانندگان این سطور، یاوه‌های یادشده را به حساب شیرین‌عقلی و ذهن بیمار گویندگان آنها- یک آخوند خل‌وضع و یک پاسدار مشنگ- بگذارند و از تعمیم چنین بینشی به باقی اصحاب عمامه و چکمه‌ی هواخواه جمهوری اسلامی بپرهیزند اما آنچه برای نمونه آورده شد، نشاندهنده‌ی جهان‌بینی اعضای فرقه‌ی تبهکار اشغالگر ایران اعم از اصولگرا و اصلاح‌طلب است. این دو مثال، از این جهت قابل توجه هستند که گویندگان آنها بنا به حماقت یا جوّگیر شدن، برخلاف باقی همپالکی‌هایشان سرراست و بدون تعارف اعتقاداتشان را به زبان آورده‌اند.

یک مسلمان معتقد و راستین، نمی‌تواند خلاف نص قرآن یا سنت محمد عمل کند. نفی رفتار رسول و رد احکام مُصَرَّح در قرآن به معنی ارتداد، بدعت یا خروج از دین است. مسائلی چون عدم برابری ارزش جان و حیات مسلمان و غیرمسلمان، عدم برابری زن و مرد، جواز قتل مرتد و کافر فطری و به غنیمت گرفتن اموال آنها، وجوب جهاد و احکام فرعی مرتبط به آن همچون حلال بودن و حتی استحباب به بردگی گرفتن کفار و مشرکین و فروش آنها در بازار مسلمین، جواز تجاوز به زنان و فرزندان کفار اسیر شده بدون هیچ شرطی، همگی از سنت‌های پیامبر اسلام و خلفای جانشین او است. گروگانگیری و گرفتن باج برای آزادی گروگان، از همان صدر اسلام از منابع درآمد مسلمان مدینه و صحابه پیامبر اسلام بود. فی‌المثل، محمد اسرای جنگ بدر حتی عمویش عباس‌بن‌عبدالمطلب را هم بدون باج(فدیه) آزاد نکرد (تاریخ طبری ج۳ ص ۴-۹۸۳ همچنین طبقات واقدی ج۲ ص۱۹).

روش جمهوری اسلامی از بدو تأسیس، مثل همه تبهکاران و جانیان عالَم مصداق «النَّصرُ بِالرُّعب» بوده و بر این اساس ترور،گروگانگیری، غارت اموال مخالفین، تجاوز به نوامیس غیرخودی‌ها، خُدعه و پیمان‌شکنی رویّه جاری و روزمره‌ی این فرقه‌ی تبهکار بوده است. این مسلمانان پاکیزه، به پیروی از سنت پیامبرشان و استناد به آیات قرآن، با «دلی آرام و قلبی مطمئن» مرتکب همه گونه جنایت شده و می‌شوند. این مافیای ایدئولوژیک، برای انجام هر جور تبهکاری و وحشیگری مجوز شرعی دارد و از این نظر صد بار خطرناکتر از گروه‌های تبهکار معمولی است.

واضع اصطلاح «فرقه‌ی تبهکار»- چه رامین پرهام باشد و چه خود شاهزاده رضا پهلوی- هوشیاری کم‌نظیری را با ساختن این عبارت نشان داده است. این اصطلاح، هم به ماهیت فرقه‌ای (ایدئولوژیک) این جماعت و هم به سرشت مافیایی/ گانگستری حکومت جمهوری اسلامی اشاره می‌کند. عبارت «فرقه‌ی تبهکار» باید از سوی همه‌ی براندازان برای توصیف جمهوری اسلامی به هر زبانی گفته و ترویج شود. ریاکاران پلیدی چون سیدمحمد خاتمی و محمدجواد ظریف و نوچه‌های حقیر اصلاح‌طلب/ استمرارطلب آنها، سال‌ها کوشیده‌اند تا ماهیت مافیایی و جنایتکار فرقه‌ی تبهکار را از چشم جامعه‌ی جهانی پوشیده نگه دارند و تصویری انسانی و طبیعی از حکومت وحشی و ناانسانی جمهوری اسلامی به جامعه‌ی جهانی ارائه کنند. آنچه اما در این ایام اخیر بر سر نازنین زاغری، اعظم جَنگرَوی و زهرا نویدپور آمد، بار دیگر ابعاد مختلف منش و روش فرقه‌ی تبهکار اشغالگر ایران را نشان می‌دهد.

نازنین زاغری مثل بسیاری ایرانیان دوتابعیتی دیگر به گروگان گرفته شده و از همان هزار روز پیش، در لحظه‌ی دستگیری‌اش در فرودگاه، مخفیانه از او فیلمبرداری شده تا بعدها برای فشار بر او و خانواده‌اش- و البته ترساندن باقی ایرانیان دوتابعیتی- از آن استفاده شود. فرقه‌ی تبهکار بنا به سنت صدر اسلام، برای آزادی زاغری از دولت بریتانیا باج می‌خواهد و از خود او هم تقاضای جاسوسی دارد.

اعظم جَنگرَوی حکایت دیگری دارد. او که از «دختران خیابان انقلاب» است، سال گذشته برای اعتراض به حجاب اجباری روی سکوی تقسیم برق رفت و روسری‌اش را سر چوب گرفت، کتک خورد، دستگیر و دادگاهی شد.

اوباش جیره‌خوار فرقه‌ی تبهکار برای آسیب زدن به او، با جستجو در زندگی شخصی‌اش، سراغ پرونده‌ی طلاق او رفتند که حکم قطعی آن صادر و اجرا شده بود. گانگسترهای قوه قضائیه جمهوری اسلامی با ربودن پرونده‌ی طلاق او و پاک کردن سوابق قضایی آن، زندگی اعظم جَنگرَوی را با بحرانی شگفت‌آور روبرو کردند تا به او بفهمانند که برای فرقه‌ی تبهکار هیچ خط قرمز و هیچ اصل انسانی و قانونی وجود ندارد. برای این شیعیان پاکیزه که با حکم رهبرشان در تابستان ۱۳۶۷ هزاران زندانی بی‌دفاع را قتل عام کردند، نابود کردن زندگی امثال اعظم جَنگرَوی، حکم انجام مستحبی از قماش خواندن نافله غُفَیله میان نمازهای مغرب و عشا را دارد.

اما داستان جگرسوز زهرا نویدپور، آینه تمام‌نمای سرشت فرقه‌ی تبهکار و اعضای ریز و درشت این مافیای وحشی است. زهرا نویدپور، قربانی تجاوز سلمان خدادادی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بود که برای دادخواهی هر راه ممکنی را آزمود. او اما نه تنها به جایی نرسید بلکه بهای این پیگیری و دادخواهی را با از دست دادن جانش پرداخت. سلمان خدادادی، شیعه‌ی پاکیزه‌ی بسیجی و از اعضای اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی است. او تمام عمرش را در خدمت به فرقه‌ی تبهکار گذرانده و بابت بقای نظام جمهوری اسلامی و اعتلای شیعه‌گری در منطقه، از هیچ جنایتی فروگذار نکرده است. بنا به قواعد حاکم بر فرقه‌ی تبهکار، هیچیک از اعضای وفادار این مافیا- بخصوص اگر بخشی از عمر نکبت‌بار خود را به جهاد در راه این فرقه گذرانده باشند- نباید مشمول مجازات شوند. پس چه راهی به صرفه‌تر از پاک کردن صورت مسئله و خلاص شدن از دست قربانی بینوا.

در مسلک شیعی- اسلامی فرقه‌ی تبهکار، شما می‌توانید آدم بکشید و به بهشت بروید. می‌توانید آدم‌دزدی بکنید و در عین حال، قهرمانی خداجو باشید. می‌توانید به «دیگران» و «غیرخودی‌ها» تجاوز بکنید و بی‌هیچ مجازاتی رستگار شوید. چون به قول آخوند تاکَندی:این «حقّ» شماست!

در سکانسی از فیلم «پدرخوانده۲» شاهکار جاودانه‌ی فرانسیس فوردکاپولا و ماریو پوزو، مایکل کورلئونه خطاب به برادرخوانده و وکیلش تام، چنین می‌گوید: «اگر چیزی در زندگی قطعی باشه، اگر تاریخ یک چیز به ما آموخته باشه، اینه که تو می‌تونی هر کسی رو بکشی!»* این چند جمله، عصاره‌ی بینش همه‌ی تبهکاران دنیاست. فرقه‌ی تبهکار اشغالگر ایران هم از این قاعده مستثنا نیست و بنابراین همواره از هیچ جنایتی علیه «غیرخودی‌ها» فروگذار نکرده است.

روشن است که رفتار جامعه‌ی جهانی با فرقه‌ی تبهکار، هیچگاه نباید مثل مراوده با یک حکومت طبیعی و محترم در دنیای متمدن باشد. روشنگری در باب سرشت جنایتکار و ذات اصلاح‌ناپذیر جمهوری اسلامی و جا انداختن اصطلاح «فرقه‌ی تبهکار» برای توصیف حکومت جمهوری اسلامی در همه‌ی عرصه‌ها و به هر زبانی، وظیفه‌ی همگی براندازان از هر سلیقه و مسلک سیاسی است.

برگرفته از کیهان لندن

 

یک دیدگاه

  1. احسنت، احسنت، احسنت
    خوشحالم که اندیشمندان فارسی زبانی هستند که واقعیت و اصل مبارزه مردم ایران را بیان میکنند. مهمترین دستاورد این انقلاب کثیف برای مردم ایران این بود که پرده های دروغ و ریا به کنار رفت و این اوباش با دست خودشان تمام بنیادهای اصلی مذهب اسلام را به نمایش گذاشتند و طبقه کم درآمد را روشن کردند و ریشه آخوندیسم را که امیر کبیر، رضا شاه و محمد مصدق نتوانستند در آورند، اینها با دست خود در آوردند.

Comments are closed.