تاجگردون پیراهن آستین کوتاه پوشید و پاسداران فریاد برآوردند که ایران لخت و عریان می شود

پوشیدن یک پیراهن مردانه آستین کوتاه توسط یک نماینده مجلس موجب خشم حزب الله گچساران یکی از شهرهای ایران شده و اعلام کردند که حزب الله گچساران به پاخیزید ، امروز نماد این شهر یک تی‌شرت پوش شده است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، غلامرضا تاج گردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس که در بازدید از یک پروژه کشاورزی و به دلیل گرمای بیش از حد هوا، تی شرت آستین کوتاه سفید پوشیده بود مورد خشم و انتقاد برخی که خود را حزب الله گچساران می نامند قرار گرفت.

حزب الله گچساران روز گذشته (آینه )  با انتشار بیانیه ای بدون امضاء اعلام کردند مردم گچساران به پاخیزید ، امروز نماد این شهر یک تی‌شرت پوش شده است. فردی به نقاب نماینده مردم شهید پرور و ایثارگر این دیار در مجلسی که حاصل خون شهداست، حتی در پوشش خود رسما غرب گرایی را گسترش و ترویج می دهد و تی‌شرت پوشیده و  از خود عکس در اینستا می گذارد.

ما جمعی از جوانان انقلابی از عموم مردم قدرشناس و شهیدپرور، دعوت می کنیم تا پس از نماز جمعه این هفته، در اعتراض به رفتارهای زشت و زننده تاج گردون و امثال ایشان که دل در گرو اربابان غربی خود دارند، تجمع نماییم تا نشان دهیم که نماد گچساران، شهدایی بودن که کفن بر تن کردند و در راه اسلام خون خود را دادند،نه آنانی که امروز تی شرت می پوشند و فراموش کرده اند که اینجا گچساران گوشه ای از ایران اسلامی است که همواره در ولایت مداری پیشتاز بوده است…

سکوت لشکر حزب‌الله باعث جری‌تر شدن این وطن فروشان خواهد شد و دور و دیر نیست که فردایی پرچم آمریکا بر تن کنند و جولان دهند. مسلم است که نماینده ای که این چنین لباس می پوشد موافق با بی حجابی زنان است و فرداها احتمال دارد ویدیو و تصویر برای آن خانم معلوم الحال نوکر آمریکا ارسال کند و خاک این مرزو و بوم را لخت و عور نشان دهد».

2 دیدگاه‌

  1. خیلی جالبه که تجاوز علنی سعید طوسی به چند نوجوان بی گناه و معصوم موجب بی آبرویی اسلام نمیشه چون آقای طوسی قاری قرآن بیت رهبری هستند و از محاکمه و پیگیری در خصوص این تجاوزات مستثنی هستند ولی آستین کوتاه پوشیدن این نماینده مجلس، اسلام را به خطر بزرگی انداخته است!!واقعا خنده دار است.

Comments are closed.