تحلیل سیاسی منشه امیر: «اگر بویی از انسانیت و دین برده‌اند، به خاطر جنایاتشان، خودکشی کنند»

اکنون تردیدی باقی نمانده که مقصر اصلی کشتار مردم ایران در اعتراض های دو هفته اخیر، شخص علی خامنه ای بوده است. اطرافیان او با اظهارات خود تائید می کنند که خامنه ای عامل اصلی سه برابر شدن نرخ بنزین بود. هم او بود که دستور برپایی نهادی را به نام شورای هماهنگی اقتصادی سه قوا صادر کرد و هم او بود که گفت هرتصمیمی این نهاد بگیرد، مورد قبول او خواهد بود. و همین نهاد بود که سه برابر کردن نرخ بنزین را تنها راهکار برای تامین کسری بودجه تشخیص داد و دستور اجرای آن را صادر کرد.

حالا روحانی می تواند ادعا کند که روحش از موعد اجرای این تصمیم خبر نداشت، ولی واقعیت آن است که خامنه ای به آسانی مجلس را نیز دور زد و هنگامی که شماری از نمایندگان مجلس قصد اعتراض داشتند، فورا دستور داد خفقان بگیرند و صدا در گلو خفه کنند.

باز هم، هنگامی که اعتراض های خیابانی آغاز گردید، خامنه ای بود که دستور تیراندازی به سوی مردم را صادر کرد و سپاه پاسداران انجام این جنایات را به عهده نیروهای بسیج سپرد و آن ها را به خیابان ها فرستاد.

همه فرماندهان ارشد سپاه به صراحت می گویند که به دنبال همین فرمان آتش به اختیار خامنه ای بود که نیروهای بسیج با کشتن و زخمی کردن صدها نفر هموطن و همکیش خود، ظاهرا به خیزش پایان دادند، ولی نمی دانند که این آتشی است که حتی اگر در زیر خاکستر قرار دارد، به زودی دوباره شعله ور خواهد گردید.

همه این قربان صدقه ای که از زبان خامنه ای و از زبان حسین سلامی و حتی از زبان حسن روحانی در مدح و تمجید از قاتلانی که عنوان بسیجی بر آن ها نهاده اند، نشان از عاملان و آمران این جنایات دارد که بدانند در دادگاه عدل بالاخره محاکمه خواهند شد و به کیفر خود خواهد رسید.

خامنه ای تظاهر کنندگان را “اشرار” نامید. خیزش آنان را به اسرائیل نسبت داد. ایالات متحده را متهم دانست. تقصیر را به گردن عربستان سعودی انداخت و خاندان پهلوی و مجاهدین خلق را مسؤول قلمداد کرد و در ادامه این یاوه سرائی ها، حتی برخی فرماندهان سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات رژیم ادعا کردند که خود تظاهرکنندگان بودند که به سوی هم شلیک کردند و با گستاخی اضافه می کنند که خود زخمی های تظاهرات در بیمارستان نیز به این امر اذعان دارند.

بلکه ندا آقا سلطان را نیز خود یارانش کشتند و تقصیرش را به گردن سپاه پاسداران انداختند.

دروغ می گویند، زیرا تظاهر کنندگان اسلحه ای در اختیار نداشتند و فیلم هایی که گرفته شده نشان می دهد که همه تیراندازی ها از سوی نیروهای بسیج بود.

حتی برای رویارویی با معترضین، در ماهشهر تانک و تیربار سنگین وارد میدان کرده بودند.

خامنه ای، در همان روزهای نخست ملت معترض ایران را “اشرار” نامیده بود و ادعا کرده بود که آنان از بیگانگان دستور می گرفته اند و این توطئه از سال ها پیش برنامه ریزی شده بود و افزایش نرخ بنزین، تنها یک بهانه بوده است.

حالا مشاهده می کنند که جنایاتشان آنقدر وحشیانه و بیرحمانه بوده که اگر از مردم دلجویی نکنند، پایه های حکومتشان لرزان تر خواهد شد. حالا رهبر رژیم از احتمال پرداخت دیه به خانواده های برخی از جانباختگان سخن می‌گوید – یعنی همان افرادی که “اشرار” خوانده بود و سپاه پاسداران ادعا می‌کند که خودشان به دست خودشان کشته شده اند و نیروهای بسیج حتی یک تیر هم شلیک نکرده‌اند.

به هر طرف چرخیده‌اند و هر نوع دروغی که گفته اند، دستشان رو شده است و اگر کوچکترین نشانی از انسانیت دارند، باید عذاب وجدان آنان را به خودکشی بکشاند. زیرا رهبری که دین دارد و خدا را می شناسد هرگز با تفنگ و گلوله به مصاف مردمانی نمی رود که خواسته های برحق خود را بیان کرده اند و شرافت و انسانیت خود، و افتخار و عظمت کشور خویش را می جویند!

 

5 دیدگاه‌

 1. با سلام و تشکر از تفسیر زیبای شما جناب امیر نازنین .
  من در تظاهرات بودم این را قبلا هم گفتم ، با چشم خود دیدم که یک سری افراد درون جمعیت بودند که تا مردم شعارهای زنده باد رضا شاه سر میدادند سریعا واکنش نشان میدادند و این عده ۱۰ یا ۱۵ نفره رفتارهای مثل هم داشتند . یک هفته بعد در تهران شنیده شد اینها جزو یک شاخه نظامی از درون سپاه بودند که قرار بر این بوده که مانند اوباش به مردم حمله کنند و مردم را از ادامه اعتراضات بترسانند و به گونه ای فضا را مانند سوریه و عراق کنند تا مردم اعتراضات را تمام کنند . این را با چشم خودم دیدم که در بین مردم رعب و وحشت ایجاد میکردند و عده ای چاقو و قمه به دست داشتند . من از دوستان رادیو اسرائیل تقاضا میکنم متن نامه هایی که برای سردبیر محترم جناب استاد امیر نازنین فرستاده ام را به دست ایشان برسانند زیرا در رابطه با پاره ای از فریب کاری های سپاه پاسداران اطلاع رسانی کرده‌ام . امروز بعد از گذشت چند هفته شنیدیم که این افراد از بسیج بوده اند و به آنها (( ضابط قضایی )) میگویند یعنی کارت سبز برای هر گونه کشتار و دستگیر کردن و بازداشت مردم را دارند . رژیم با ترفند های گوناگون میخواست جلوی مردم را از خیزش بگیرد . مطمینا تمامی زخمی‌ها و کشته شدگان به دست بسیج و سپاه کشته و زخمی شده اند اما توسط گروههای مختلف سپاه که هر یک برای سرکوب نقشی را ایفا میکردند . ( نئوهاگانا ایران )

 2. در کشور های مترقی مانند ژاپن و غیره چنانچه مقام ارشدی اشتباه کوچکی کند فرهنگ و مقام انسانیت آنها به آنها نهیب میزند که از مقام خود استعفا بدهند. چنانچه اشتباهشان کمی بزرگتر باشد به نام انسانیت و وطن پرستی شان خودکشی می کنند.در حالیکه ممکن است حتی دستشان هم به خون کسی آلوده نشده باشد. آما این فرقه تبهکار که چون اختاپوس بر تار و پود وطن نشسته اند و زالو وار خوان مردم را ریخته و چون ضحاک آن را می نوشند، نه ایرانی اند ، نه مسلمانند و نه بوئی از انسانیت برده اند. این بی شرفان خونریز باید حکم چند بار خودکشی را داشته باشند تا شاید وجدان مردم ستمدیده ایران ذره ئی آسوده گردد. کاملا درست میفرمائی امیر عزیز، اینها به واسطه جنایت هایشان باید خودکشی کنند چون در غیر اینصورت با خدا و بی خدا خون آنها به زودی ریخته خواهد شد.
  درود بر تو منشه امیر عزیز. باز هم ما را از این پیشنهادات باخبر کن.
  درود بر ایرانی و ارائیل و سایر مدمان کره خاکی.

  • درجواب به خسرو: کشور ژاپن تحت سیطره فراماسونری مذهبی ومافیایی نمیباشد لذا پیروی انسانیت و قانون میباشد. رژیم ددمنش و ستمگرجمهوری اسلامی ایران از اساس توسط این حزب تاسیس وبرپا شد و علائم مختلفش و رهبران مختلفش را برای پیش بردن اهدافش را درایران سروسامان داد. بطور مثال به روح الله خمینی همیشه میگویند(( معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران)) ونه چیز دیگری خودتان حدیث مفصل بخوانید از این مجمل. سرما وشما و همه را این فرقه تبهکارتابحال کلاه گذاشته است و تمامی ملت ایران را به خواب عمیق برده است که تازه تازه مردم متوجه این امر شده اند. بله شعار:
   خامنه ای حیاء کن – فراماسونو رها کن بسیار بجاست.

 3. آیا تا کنون از خود پرسیده اید که چرا آخوندها این همه جنایت می‌کنند ؟
  چرا چهل سال است که اینها همه امکانات کشور را برای جنگ و خونریزی خرج می‌کنند ؟
  از اسرار مگوی حوزه علمیه که هیچ کس در باره آن حرفی نمیزند لزوم یک جنگ بزرگ جهانی است تا مقدمات ظهور امام موعود اینها فراهم شود. این نظریه از زمان مدرس مطرح شده و کاشانی و خمینی و خامنه ای با جدیت آن را دنبال می‌کنند .
  اگر چه احمقانه و خنده دار است ولی متاسفانه حقیقت دارد. ما با یک سری آدم حسابی که سروکار نداریم.
  با این دید همه کارهای این رژیم برای شما معنا و مفهوم پیدا خواهد کرد.
  به امید روزی که دنیا بداند چه کسانی چهل سال بر ایران حکومت کردند و همه آنانی که تحلیل مینمودند که این رژیم قابلیت اصلاح دارد روسیاه شوند.

 4. این جلادهای ادمکش عمامه به سر و بی وطن واقعا که روی هیتلر را هم صد برابر سپید کرده اند. این همه کشته اند و دزدیده اند اما هنوز به خون ایرانیان تشنه اند و چشم به مال و ناموسشان دارند.

  ننگ بر هر چی اخوند دروغگوی کلاش باد!

Comments are closed.