پرزیدنت ترامپ: خودم ریاست جلسه شورای امنیت درباره ایران را بر عهده خواهم داشت

پرزیدنت ترامپ امروز جمعه در توییتر شخصی خود با انتشار توییتری نوشت هفته آینده ریاست  جلسه شورای امنیت در مورد ایران را خود بر عهده خواهم گرفت.

چهارشنبه آینده جلسه شورای امنیت درباره ایران تشکیل خواهد شد ریاست این جلسه را که قرار بود نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل بر عهده داشته باشد پرزیدنت ترامپ خود بر عهده خواهد داشت.

آمریکا ریاست دوره ای شورای امنیت را بر عهده دارد

خانم نیکی هیلی دیروز در یک کنفرانس خبری با اشاره به جلسه  شورای امنیت در روز چهارشنبه آینده اظهار داشت: چهارشنبه رئیس جمهوری آمریکا ریاست شورای امنیت را برعهده خواهد گرفت، به نظر من پربیننده ترین جلسه شورای امنیت خواهد شد، تمرکز اصلی ایران خواهد بود

پیشتر آمریکا اعلام کرده بود که اگر رژیم جمهوری اسلامی بخواهد نماینده در این جلسه داشته باشد این امکان وجود دارد که نماینده‌ای از طرف حکومت ملایان و یا شخص حسن روحانی در این جلسه حضور داشته باشد.

این بحث که آیا ایران باید نماینده ای به این جلسه ویژه شورای امنیت درمورد ایران به ریاست ترامپ بفرستد  یا خیر و یا اینکه خود حسن روحانی رئیس جمهوری حکومت اسلامی در این جلسه شرکت کند در داخل حکومت در چند روز اخیر بحث‌های زیادی را دامن زد.

و آنگونه که پیداست حکومت تصمیم ندارد که نماینده ای به این جلسه بفرستد.

پرزیدنت ترامپ و دیگر مقامات دولت آمریکا مخالف فعالیتهای آشوب طلبانه رژیم جمهوری اسلامی در خاورمیانه هستند و بر این باور هستند که اقدامات رژیم ایران نه تنها امنیت خاورمیانه را با خطر روبه‌رو کرده بلکه امنیت جهانی را به مخاطره انداخته است.

آنچنان که از آخرین گزارش وزارت امور خارجه آمریکا درباره اقدامات رژیم ایران منتشر شده آمریکا حکومت جمهوری اسلامی را مهمترین و اصلی ترین عامل بی ثباتی در منطقه خاورمیانه و جهان می‌داند و اعلام داشته که حکومت جمهوری اسلامی مهمترین حامی تروریسم در سطح جهان می باشد..

یک دیدگاه

  1. جناب دونالد ترامپ : لطفاً این مطلب را بفرمائید که ( حکومت و رژیم اسلامی جعلی ایران که نمیتواند حق و حقوق قانونی وشرعی شهروندانش را تامین نماید و درحال چپاول کردن اموال و پولهای آنها دراکثر مراکز سرمایه گذاری و بانکها و موسسات مالی و اعتباری داخلی است حال چگونه میتواند ادعا نماید که با قدرتهای بزرگ میتواند در بیفتد و بجنگد و حتماً هم پیروز شود؟؟)
    اقدامات عاجل نیاز است. رئیس جمهور عزیز بدانید که ملت ایران از تحریمهای شما ناراحت که نیست بلکه خیلی خیلی خوشحال هم هست زیرا باعث سقوط دائم این رژیم پوسیده و ضحاک و فاشیست خواهد شد. ما رژیم تقلبی و دروغگو و ستم گر نمیخواهیم. ما رژیم جعلی و مزور نمیخواهیم. ما دجال نمیخواهیم. ما عکس روح الله خمینی دجال را روی پولمان نمیخواهیم که سقوط آزاد کرده است و مردم را هم به انحطاط و سقوط کشانده است. خمینی دجال نه تنها در زمان حیاط خودش ملت را بدبخت کرد بلکه تمثال بی برکتش باعث سقوط شدید ریال ایران شد.

    تحریم هر چی بیشتر زودتر…آقا ترامپ ممنونیم تحریم هرچی بیشتر زودتر…آقا ترامپ ممنونیم

Comments are closed.