ترامپ: حکومت ایران با وضع بحرانی روبروست و ممکن است که به پایان عمر خود نزدیک شود

پرزیدنت ترامپ همچنین گزارش سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده را بی اعتبار می داند که ارزیابی کرده بودند که رژیم ایران همچنان به برجام پایبند است و تعهدات خود را در چارچوب این توافق، به خوبی انجام داده است

پرزیدنت ترامپ در آخرین اظهارات خود در مورد سرنوشت حکومت اسلامی ایران، ارزیابی می کند که این رژیم به سرعت به پایان عمر خود نزدیک می شود.

رئیس جمهوری ایالات متحده، که ماه گذشته گفته بود که انتظار دارد سران رژیم ایران به زودی به دور میز مذاکرات بازگردند تا بتوان قرارداد بهتری به جای برجام امضا کرد، اکنون ارزیابی می کند که حکومت اسلامی در آستانه فروپاشی قرار گرفته است.

پرزیدنت ترامپ همچنین گزارش سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده را بی اعتبار می داند که ارزیابی کرده بودند که رژیم ایران همچنان به برجام پایبند است و تعهدات خود را در چارچوب این توافق، به خوبی انجام داده است.

سخنان علی اکبر صالحی که فاش ساخت در قلب کوره اتمی اراک سیمان ریخته نشده، کنجکاوی زیادی برانگیخت. رژیم ایران تعهد کرده بود که کوره آب سنگین اراک را برچیند و در قلب آن سیمان ریخته شود که هرگز دوباره قابل استفاده نباشد.

صالحی که در یک مصاحبه تلویزیونی سخن می گفت، دوباره تاکید کرد که همه تاسیسات اتمی ایران دست نخورده باقی مانده و رژیم هرگاه اراده کند، می تواند به سرعت، به برنامه غنی سازی اورانیوم باز گردد.

یک دیدگاه

  1. من تا قبل از انکه به سوئد مهاجرت کنم شناخت عمیق از مسائل منطقه و ظلم به قوم یهود را نمیدانستم وفقط کینه حمله اعراب به ایران و فساد حکومت فاسد حاکم بر ایران رنجم میداد و روزی که فرزند ۵ ساله من در اتوبوس شهری از یک مرد ۳۵ ساله فلسطینی سیلی محکمی خورد چون دراتوبوس با خواهر ۲ ساله اش که در بغل من بود بازی میکرد و در اعتراض من به این وحشی فلسطینی در حالی که کودک در بغل من بود یک سیلی محکم هم به من نواحت .انجا بود که فهمیدم چقدر شما مظلومید ولی ممنون نخست وزیر دهه ۹۰ سوئدم بنام اینگوار کارلسن که کتابی در مورد هولوکاست نوشت و مجانیدر دسترس علاقمندان قرار داد بنام تولرانس .این کتاب دربی شد که مطالعاتم را ادامه دادم و به شما حق میدهم که در برابر این احمق های مسلمان با دین داعشی و شیعه داعشی در پی نابودی شما هستند مردم ایران اسرائیل و یهودیان و همه مردم اسرائیل را دوست دارند و در فردای ایران ازاد ایران و اسرائیل متحدان استرازیک هم مثل زمان شاه فقید خواهند بود مردم ایران اولین قربانیان اسلام زده های خونخوار و دزد و فاسد هستند
    من به دلیل امنیتی ایمیل نگذاشته ام فقط خواستم حساب حکومت فاسد خامنه ای را با مردم یکی ندانید

Comments are closed.