تروریست فلسطینی که سه اسرائیلی را کشت به چهار حبس ابد محکوم شد

یک تروریست فلسطینی که سه تن اعضای یک خانواده اسرائیلی را شش ماه پیش بی رحمانه به قتل رسانده بود، به چهاربار حبس ابد و پرداخت جریمه نقدی محکوم شد. یکی از قضات خواهان اعدام این جنایتکار شده بود.

پیش از آن که دادگاه نظامی حکم خود را صادر کند، اویگدور لیبرمن وزیر دفاع گفته بود که چنین قاتل جنایتکاری می بایست به مرگ محکوم شود. ولی دادگاه های نظامی اسرائیل تا کنون چنین حکمی علیه هیچ تروریستی صادر نکرده اند.

وزیر دفاع گفته بود که قضات دادگاه نظامی، این بار باید شهامت نشان داده و حکم اعدام برای این قاتل صادر کنند. ولی در اسرائیل، حتی دادگاه های نظامی به طور مستقل عمل می کنند و اکثریت قضات این توصیه وزیر دفاع را نپذیرفتند.

این قاتل با نام عَمَرِ العَبد در تابستان گذشته وارد خانه ای در آبادی خلامیش در کرانه باختری شد و با ضربات چاقو پدر و مادر خانواده و یکی از فرزندان آنان را به قتل رساند.

در حکم دادگاه گفته شده که این جنایتکار در تمام طول محاکمه لبخند به لب داشت و کوچکترین اثری از ندامت در چهره او دیده نمی شد.

 

یک دیدگاه

  1. علتش اینه که به شما به دید یک غاصب نگاه میکنند تا یک سرمایه گذار.فک میکنه که حالا اگه این سرزمین دست اینا بود الان خودش می تونست این جور مثل یهودیها آبادش کنه.ببین ما ایرانیها بعد از انقلاب ۵۷ پی اهمیت و توان مدیریتی شدیم و متوجه سرمایه گذاری خارجی اینها نکات خیلی مهمی هستن.نمیدونه اگه از شما جدا بشه ۱۰۰ پله در به در تر میشه.این اسراییل یا حالا فلسطین چی داره جز یه کم چوب و زیتون تازه نفتو گاز پیدا کردین که سهم لبنانو حتما بده دیپلوماسی خوب در دراز مدت حفظتون میکنه.حالا جدا شد با این همه بچه که پیدا کردن میخان چی کار کنند باید لجبازی ها و کله شق بازیها را کنار گذاشت و منطقی با هاشون صحبت کرد.آخه خود خدا میگه همین قرآن جز یک پندو اندرز چیز دیگری نیست قرآن که خدا نیست یه کتاب نصیحته با قرآن خوندن خالی که نمیشه این جمعیتو اداره کرد باید شما و اعراب منطقی با هم کنار بیایین تو هم خیلی اینجا سرمایه گذاری کردی.من از قرآن یاد گرفتم همون جور که حضرت داوود عجله کرد تو قضاوت من عجله نکنم خدا همه ما را ببخشه به امید روزی که همه بتونن با دوستی کنار هم حداقل در منطقه خاورمیانه زندگی کنند.

Comments are closed.