تروریست های فلسطینی در سوء قصد با اتومبیل، یک افسر اسرائیلی را به سختی زخمی کردند و خودشان کشته شدند

اتومبیلی که دو تروریست فلسطینی با آن یک افسر اسرائیلی را زیر گرفتند و به سختی زخمی کردند

یک راننده فلسطینی به هدف کشتن سربازان اسرائیلی، با اتومبیل خود با سرعت به سوی آنان حرکت کرد و یک افسر را زیر گرفت و وی را به سختی زخمی ساخت. این سوء قصد در کرانه باختری روی داد و سربازان اسرائیلی به سوی راننده اتومبیل آتش گشودند که در نتیجه، خود او و کسی که در کنارش بود کشته شدند.

راننده اتومبیل، با سرعت زیاد به سوی چند سرباز اسرائیلی که اتومبیل آنها دچار نقص فنی گردیده و در جاده متوقف شده بود حمه بردند. معلوم شد که این در تن فلسطینی، پس از خرابکاری در یک آبادی اسرائیلی، از آن محل می گذشتند.

در این سوءقصد یک افسر واحد تکاوران به شدت زخمی شد و یک تن از واحد نگهبانان مرزی زخم های سبک برداشت.

گروه تروریستی حماس از وقوع این تعرض تروریستی ابراز خرسندی عمیق کرد و اعلام داشت که آن چه “ملت قهرمان فلسطین” می نامد، همچنان به پیکار علیه اشغالگران اسرائیلی ادامه می دهد.

در خطر مرزی اسرائیل با غزه، عملیات آشوبگرانه همچنان ادامه دارد و شب گذشته نیز هزاران نفر در چند نقطه گرد آمدند و به پرتاب بطری های آتشزا و مواد منفجره پرداختند.

شب گذشته نیروی هوایی اسرائیل دوباره یک موضع گروه های ترور در داخل غزه را هدف قرار داد. این اقدام به دنبال هوا کردن یک بادکنک دیگر انفجاری از غزه به سوی خاک اسرائیل بود. اسرائیل اعلام داشته که این گونه عملیات را تحمل نمی کند و هربار بادکنکی وارد حریم هوایی اسرائیل شود، پرنده های نظامی اسرائیل واکنش نشان خواهند داد.

این سیاست جدید پس از آن ارائه شد که مشاورهای گسترده ای توسط مقامات امنیتی و ارتشی به عمل آمد. هوا کردن بادبادک های آتش زا و بادکنک های انفجاری از بهار سال گذشته آغاز شد و بیش از یک میلیون متر مربع  از بیشه زارهای اسرائیل دچار آتش سوزی گردید.

اکنون نیز که زمستان رو به پایان میرود، گروه های ترور فلسطینی تصمیم دارند هوا کردن بادبادک ها و فرستادن بادکنک های انفجاری را از سر گیرند.

یکی از اقدامات دفاعی اسرائیل که مورد بحث قرار گرفته، امکان نابود کردن سرکردگان حملاتی از این قبیل می باشد. آشنایان امور می گویند که ارتش اسرائیل از هویت افرادی که هوا کردن بادبادک ها و بادکنک ها را رهبری می کنند آگاهی دارد و هلاک کردن آنان نباید کار دشواری باشد.

 

یک دیدگاه

  1. فلسطین یک دروغ بزرگ ایرانی اخوندی است پس جوگیر نشوند و مثل ادم ارام بگیرند مگرنه بلا از اسمان بر این قوماش شرور که در غزه شهری از اسرائیل به زور ساکن شده اند صادر خواهد شد . درودو برکت بر اسرائیل باد تا ابد

Comments are closed.