تفسیری طنز آمیز از ادعای سران جمهوری اسلامی  درحمله ملخ ها به ایران

حمله ملخ ها به ایران

گور یدرا سرا طی تفسیری طنز آمیز از ادعای سران جمهوری اسلامی  درحمله ملخ ها به ایران توسط رهبران عربستان سعودی می نویسد یک چنین حمله ای را نه تنها  فرعون های مصر می توانستند علیه جمهوری اسلامی برنامه ریزی کنند و نه پادشاه فقید ایران مقتدر تخت طاووس می توانست به چنین ابتکاری دست بزنند .

گور یدرا سرا با طنز ادامه می دهد دامه می دهد میلیون ها ملخ  که خیابانهای خوزستان را به اشغال خود درآوردند و بربازار بلوچستان مانند ابرهای بهاری و درفضای بوشهر بر روی خانه های فارس فرود آمدند حشراتی هستند که توسط نسیم خلیج فارس به سوی کویر کرمان و سیستان و بلوچستان هم مانند کابوسی نفرین شده و آسمانی که بدتر از یک حمله هوایی اسرائیل و یا توییتر پرزیدنت ترامپ بر سر مولا ها  فرو می ریزد.

و ناظران را به یاد ده بلای آسمانی فرو ریخته بر سر فرعون های مصر در زمان حضرت موسی می اندازد که یکی از ده بلای آسمانی حمله ملخ ها به امپراتوری فرعون های مصری بود که قصد نداشتند که حضرت موسی و یهودیان راز آن را آزاد سازند که به سرزمین اسرائیل باز گردند.

در این مورد این مورد حتی محققان می‌توانند  به سوره هفت و آیه های یکصد و سی و یک تا سی وششم قرآن رجوع کنند.

البته از جنبه جدی فرعون های مصر که بگذریم سردمداران جمهوری اسلامی به تغییرات جوی اعتقادی ندارند زیرا که به  نظر اصولگرایان تهران چنین نیست . گور یدرا سرا به طنز خود ادامه می‌دهد ومی نویسد از دید اصولگرایان ملخها لامذهبند و در اختیار اهداف سیاسی سنی ها هستند و در پس این یورش رژیم سنی عربستان   ملخ ها را مانند عروسک خیمه‌شب‌بازی حرکت می‌دهند و دستور حمله از ریاض به ملخ ها دیکته شده تا پسته ها و تولیدات کشاورزی ایران و لبنان شیعه را نابود کنند .

این عمل برای هزارمین بار است که کشمکش میان دو کشور را تلخ تر  می کند. طنز مطلب در این است که ملخ ها شاخ ندارند ولی همه متحد اند و با هم حرکت می‌کنند و بدون شک این آخرین سلاح خاندان سعودی برای دشمنان شیعه خود است و در هوای مرطوب ایران به نابودی تولیدات رژیم حاکم بر ایران ادامه می‌دهند .

البته در حقیقت در زمان جنگ جهانی دوم دولت‌های ایالات متحده و ژاپن و دیگران سعی در ساختن بمب هایی از این قبیل داشتند که طبیعتا همه آن پروژه های شبه علمی بر روی میز ماند .

اگر یک چنین پروژه‌های رژیم حاکم بر ایران را شیفته خود می کند بدون شک افکارشان فصل جدیدی از تولیدات نظامی بعد از موشک های قاره پیما ی ناقص را بشارت می دهد و به خاطر همین بود که روحانی چندی قبل به سران عربستان پیام داده بود که بزرگتر از شما در درگیری با ما دندان‌های خود را  خورد شده یافتند ولی روحانی سلاحی مانند ملخ ها هرگزفکر نکرده بود.

یک دیدگاه

  1. همه ملت ایران و جهان فهمیده اند که چیزی بنام حکام حامی منافع ملی و حمایت از حقوق مردم و کشور در ایران وجود خارجی ندارد. یک حکومت فامیلی و فرقه ای , تمامی اختیارات و امکانات کشور و مردم را به اسم اسلام , در اختیار گرفته اند و چپاول میکنند. طبیعی است که کسی به فکر مدیریت و آبادانی کشور نیست . فقط تا میتوانند منابع و کشور را به اسامی و عناوین مختلف غارت میکنند و بعد از باقی گذاشتن مملکتی ویران , خودشان راهی بلاد کفر میشوند تا در آنجا زندگی اشرافی خود را ساماندهی کنند.
    این هم که مییبینید به دست و پا و تکاپو افتاده اند , از ترس شورش مردم است و نه از روی مهربانی به مردم و نجات کشور. اینها کشور را به ویرانه ای تبدیل کرده اند و همه را به اسم خدا به مردم تحویل میدهند.
    مردمی که عقل و فکر و اختیارشان را به دست گروهی نادان و فاسد و بیسواد و خیانتکار بدهند , جز بلایای آسمانی و زمینی , لایق هیچ چیز دیگری نیستند.

Comments are closed.