تقلب در ارائه مواد خوراکی: افزودن نخاله و فضولات حیوانات به گندمی که به بازار ارائه می شود

به گزارش خبرگزاری میزان مدیر غله گنبدکاووس و  عده‌ای از کارکنان سیلوی این شهر به اتهام ترکیب نخاله‌ها و فضولات حیوانی با گندم ترکیب و وارد کردن آنان به  انبار گندم بازداشت شدند

از یک مورد دیگر تقلب در ارائه مواد غذایی به مردم ایران پرده برداشته شد و اعلام گردید که مدیر عامل شرکت غله گنبد کاووس به دلیل افزودن نخاله‌ و فضولات حیوانی با گندم بازداشت شده است.

تقلب در تهیه مواد غذایی در ایران هم زمان با کاهش فزاینده اذوقه و مواد غذایی، هر روز بیشتر می شود و جان مردم را بیشتر به خطر می اندازد.

به گزارش خبرگزاری میزان مدیر غله گنبدکاووس و  عده‌ای از کارکنان سیلوی این شهر به اتهام ترکیب نخاله‌ها و فضولات حیوانی با گندم ترکیب و وارد کردن آنان به  انبار گندم بازداشت شدند.

هادی هاشمیان، رییس‌ کل دادگستری استان گلستان، گفت : «این افراد از این راه میلیارد‌ها تومان به جیب زده بودند».

او افزود: «این فساد در یک ماه گذشته و به صورت شبکه‌ای انجام شده است که تاکنون ٢۰۰ تن از این گندم‌های آلوده در چهارده کامیون شناسایی و ٩ نفر دستگیر شدند».

2 دیدگاه‌

  1. من فکر نمیکنم که این افشاگری‌ها درست نباشند اما اگر برای چهل سال از این بلاها سر ما در نیاورده بودند که هر سال از صد هزار نفر بیشتر به خاطر بیماری های سرطان، سکته قلبی و از کار افتادنن کلیه جان نمیدانند. پس مرم را با این افشاگریها میخواهند از وقایع مهمتر دور نگاه دارند!

    اخوندها را سر کار اورده اند تا یک برنامه بزرگتر از اینها را به اجرا بگذارند چرا که در طول تاریخ ایران به کمک انها ضررهای زیادی به خاک ایران و جان ومال ایرانیان رسانده شده است. با کمک این عربهای پارسی زبان بی کشور ذره ذره خاک وطنمان را میبخشند و به سوی تجزیه سوغ میدهند.

    در این چهل سال انقدر مردم را با جنگهای طولانی، گشنگی و بیکاری، زلزله های چندان و سیلهای مخرب مشغول کرده اند که اصلا حواسشان نیست که پشت پرده های سیاه اخوندی چه بلاهای بزرگتری در پیش رویشان هست. تجزیه و تکه تکه شدن ایران ما!

    مگر فردوسی نگفت «چو ایران نباشد تن من مباد»؟

    نه به صندوقهای انتخاباتی تا هر چه زودتر این رژیم اخوندی را به زباله دان تاریخ بیاندازیم.

  2. این از برکات اسلام است..بر ملت به کما رفته وبیخیال ایران ازین بدتر هم باید صورت گیرد ملتی که بجای اتکا به قدرت وهمت خود برای نابودی ای فرقه تبهکار وتازی تبار چشم به ششلول ترامپ وغضب انگلیس و….دوخته وخود نظاره گر مرگ تدریجی خودش میباشد آخوند تبهکار وبیوطن تازی

Comments are closed.