تمجید و تجلیل سازمان های ترور فلسطینی، عربی و اسلامی از قاسم سلیمانی، از ابعاد اعمال تروریستی او پرده بر می دارد

.سخنرانی های سرکردگان و یا نمایندگان سازمان های ترور فلسطینی، عربی و اسلامی در رویداد نمایشی تشییع جنازه قاسم سلیمانی، از ابعاد همکاری های مخرب بین رژیم ایران و سازمان های آدمکشی پرده بر می دارد:

سخنگوی گروه تروریست موسوم به جهاد اسلامی فلسطین، که توسط رژیم ایران برپا شده، گفت  : قاسم سلیمانی ستون فقرات پروژه مقاومت و نام او همواره در ارتباط با بیت‌المقدس بود.

مصعب البریم در خصوص نقش قاسم  سلیمانی در انسجام محور مقاومت و نیز مسیر این محور پس از کشته شدن اش در گفت و گو با  خبرگزاری تسنیم افزود: قاسم سلیمانی مقاومت را در منطقه و فلسطین گسترش داد و به ویژه یک تغییر بی‌سابقه در سطح امکانات مقاومت به وجود آورد و در انتقال آنها کمک کرد.

وی ادعا کرد : ما در فلسطین در غم و اندوه به سر می‌بریم و این روزها از بدترین روزهایی بود که مبارزان مقاومت شاهد آن بودند و همه خانه‌ها در غزه در غم نبود  قاسم سلیمانی تبدیل به ماتم‌سرا(عزا) شده است.

سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین  افزود: سرنوشت پروژه صهیونیستی-آمریکایی٬ چیزی جز شکست و اخراج از منطقه نیست. پروژه نابودی و اخراج اشغالگران آمریکایی از منطقه محقق شده و تلاش و آرزوی این شهید در نابودی رژیم صهیونیستی کامل خواهد شد.

وی گفت: انتقام این خون در برابر پروژه صهیونیستی و اشغالگران آمریکایی در منطقه گرفته خواهد شد. نبود سلیمانی هرگز مقاومت را تضعیف نخواهد کرد.

البریم گفت:  سلیمانی برای حمایت از همه مستضعفان در فلسطین تا لبنان و سوریه و یمن در همه میادین می‌گشت و همه این عرصه‌ها را برای  قیام ضد استکبار و ظلم و اشغالگری آماده می کرد. سلیمانی از همه امکانات مالی و اقتصادی و تجربه‌های خود با برادرانش و گروه حامی مقاومت فلسطین و به ویژه برای دفاع از ملت فلسطین استفاده می‌کرد و ما بهره زیادی از این تجربه و حمایت نامحدود ایشان بردیم.

وی افزود: سلیمانی همیشه ما را به اتحاد میدان‌های مقاومت در مقابل دشمن اشغالگر و دفاع از مستضعفان درهمه میادین ومقابله با تروریسم دعوت می‌کرد که آمریکا آن را برای کشتار ملت‌های منطقه به وجود آورده بود.