تهدید دوباره: سپاه پاسداران ناو هواپیمابر را غرق می کند و اسرائیل را نابود می سازد

سپاهی مجتبی ذوالنور،

سپاهی مجتبی ذوالنور، از فرماندهان پیشین سپاه پاسداران و عضو مجلس ادعا کرده گفت: «اگر آمریکا حمله کند، ناو هواپیمابرشان را غرق می‌کنیم ودر “نیم ساعت به عمر اسرائیل پایان خواهیم داد».

آخوند مجتبی ذوالنور، رئیس جدید کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توضیح این سخنان خود گفت: «اگر آمریکا به ایران حمله کند، ما ناو هواپیمابر آن‌ها را با حدود هفت هزار خدمه آن غرق خواهیم کرد». او افزوده گفت: «سپاه پاسداران ۳۶ پایگاه آمریکا را در تیررس موشک های خود دارد و علاوه بر آن قادر است اسرائیل را با موشک های خود نابود کند». او گفت: «جمهوری اسلامی  می تواند در ظرف نیم ساعت به عمر اسرائیل پایان دهد».

با این همه، آخوند ذوالنورافزود: «ما پیش بینی نمی کنیم در آینده نزدیک برخورد نظامی بین ایران و آمریکا صورت بگیرد اما خودمان را برای شرایط مختلف آماده کرده ایم» .

آخوند ذالنور افزود: «ترامپ مرد جنگ نیست و تمام افرادی که مورد مشورت ترامپ هستند نتیجه حمله را شکست آمریکا می دانستند، چون کارهایی کردیم که بازدارندگی ایجاد کرده است.»

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: « ما نشان داده ایم وقتی به پهپاد آمریکایی اخطار دادیم که وارد منطقه ما نشو و شد، ما هیچ گونه اغماضی نکردیم و فورا پهپاد آن‌ها را زدیم، و قادر هم بودیم هواپیمای جاسوسی دیگرشان را با سی و پنج سرنشین را بزنیم به خاطر مسائل انسان دوستانه آن را نزدیم».

وی افزود: «مثلا آمریکایی‌ها می گویند فلان ناو ما ناو هواپیمابر آبراهیم لینکلن شصت هفتاد فروند هواپیما همراه دارد، هرچی بخواهند ما را از ناو بترسانند هیکلش درشت تر است وقتی هدف و سیبل درشت تر باشد زدنش راحت تر است. چند تا هواپیما می خواهد از روی آن بلند شود ما یک ناو هواپیما بر با حدود هفت هزار خدمه زیر آب غرق خواهیم کرد.»

روی عرشه ی  ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن ، ظرفیت حضور ۹۰ فروند تجهیزات پروازی از جنگنده و بمب‌افکن گرفته تا هلیکوپتر وجود دارد. این ناو همچنین به سیستم دفاعی شلیک موشک‌های “سی اسپرو” و “ریم-۱۱۶” مسلح است و همچنین به سامانه دفاع نزدیک دریایی فالانکس مجهز است.

آخوند ذوالنور افزود: امارات عربی متحده بزودی پشیمان می شوند و راهشان کج است البته اگرچه  خیلی تلاش کردند آمریکا را وارد درگیری علیه ما بکنند اما آمریکایی‌ها عاقل بودند و این کار را  نکردند.»

وی افزود: «بسیاری از کشورها از جمله ژاپنی ها در حسرت کشور ما هستند و گفتند ای کاش ما چنین رهبری داشتیم.»

آخوند ذوالنور گفت:  تا «۱۶ تیر اگر به وظایف تعیین شده‌شان عمل کردند، ما وارد اقدامات بعدی نخواهیم شد اما اگر اقدام لازم را انجام ندادند در اقدامات بعدی  ذخیره اورانیم غنی شده ایران را به بیش از ۳۰۰ کیلوگرم افزایش می دهیم، و همچنین راکتور ۴۰ مگاواتی آب سنگین اراک را به حالت اول برمی گردانیم و انباشت آب سنگین هم از ۱۳۰ تن فراتر خواهد رفت.

وی افزود:  «سانتریفیوژهای جدیدی نصب خواهیم کرد، چون اکنون نسل پیشرفته سانتریفیوژهای‌مان آماده کار است. ما در نطنز با p1 در حال غنی سازی اورانیوم هستیم اما ما نسل IR8 را آماده سازی کرده ایم که ۲۴ تا ۲۷ برابرِ P1 ، قدرت تولید، سرعت و خروجی دارد. این تکنولوژی هم در نطنز و هم در فردو قابل پیاده سازی و اجراست.»

آخوند ذوالنور گفت: «ما گزینه های متعددی داریم که برای آن‌ها پشیمان کننده خواهد بود، بنابراین بهتر است به وظایفشان عمل کنند و آمریکا هم عاقل باشد چون زبان تحریم و تهدید پاسخگو نیست.»

بسیاری از سران حکومت اسلامی ایران بدون اطلاعات و تخصص  نظامی ویژه درباره تجهیزات نظامی آمریکا نظر می دهند و در بسیاری از موارد حتی در عنوان کردن نام تجهیزات نظامی و ویژگیهای تخصصی آن ،نظر غیر تخصصی می دهند و  در تلاش هستند که وحشت خود را از قدرت نظامی امریکا نشان ندهند و با رجز خوانی و قدرت نمایی اینگونه هراس خود را پنهان کنند

7 دیدگاه‌

  1. هر شب جنگنده های ساخت آمریکا بوسیله خلبانهای شجاع اسرائیل تمام پایگاههای سپاه قدس را منهدم کردند و ایشان هیچ غلطی نتوانستند بکنند . اینها تنها اسلحه دروغ دارند .

  2. بهتر است حکومت اسلامی قدرت اسرائیل را محک نزند . اگر جمهوری اسلامی فکر حمله از خارج به اسرائیل را دارد بهتر است بداند ما درون قلب ایران هستیم و بارها این پتانسیل قدرت نهفته‌ی خود را به مقامات اسرائیل اعلام کرده ایم . دوستانمان در دولت اسرائیل میدانند ما چگونه قلب حکومت اسلامی را نشانه گرفته ایم . (نئوهاگانا ایران)

  3. درود.
    فراموش نمی کنم زمانی را که سردمداران رژیم بعث در عراق، وقتی حتی ارتش آمریکا به پشت دروازه های بغداد رسیده بودند، باز همین گونه اظهارات را داشتند. سرانجامشان را دیدیم. این خصوصیت دیکتاتورهاست ولی حالا که خوب فکر می کنیم میبینیم کسانی که خود را مالک سرزمین ایران می دانند، سالها از مال و اموال و درآمد و سرمایه و دار و ندار ایرانیها زده اند و سلاح تولید کرده اند تا در چنین مواقعی بتوانند سقوطشان را حتی یک روز هم که شده به تعویق و تاخیر بیندازند. اوج دیکتاتوری مذهبی را در تفکرات متحجرانه و دگماتیسمشان می توان دید. امید که سرزمین مقدس اسرائیل که همیشه صلح طلب بوده است، تا ابد پابرجا و قدرتمند باشد‌

  4. سنگ پای قزوین اصطلاح کافی برای این جانور نیست آخوندها با وجودیکه در جلوی چشم جهانیان در سوریه از اسرائیل سیلی و توسری های مکرری دریافت داشتند و جرات هیچ غلط مستقیمی علیه اسرائیل نکردند همچنان عربده می کشند و تهدید به چنین و چنان می نمایند.

    • منظورت کدام موشکهاست ؟ اسرائیل سیستم پدافند هوایی ضد موشک بالستیک داره که در دنیا تک است و آمریکا که در طول تاریخ تسلیحات از هیچ کشوری نخریده درخواست خرید این سیستم را داده است . کمی در اینترنت در رابطه با سیستم ختس טיל חץ ساخته اسرائیل تحقیق کن . تا بهتر متوجه شرایط بشی ایران هرگز نمیتونه از خاک خودش با بالستیک اسرائیل را بزنه و بخاطر همین هم حزب‌الله و جهاد اسلامی را ساخته که از نزدیک با موشک به اسرائیل ضربه بزنند . ایران موشک بالستیک با سوخت جامد نداره تمام تبلیغاتی که در مورد نسل جدید موشکهای برد بلند خودشان میکنند یک بلوف شدیداً خطرناک هستش که باعث میشه طرف مقابل در جنگ خیلی بیشتر از آن قدرتی که در حقیقت ایران دارد به مقابله با ایران بپردازه و این یعنی نابودی ایران . تمامی سیستم موشک بالستیک ایران با سوخت مایع است و هر موشک مدت زمان زیادی برای آماده شدن برای شلیک میخواهد تمام موشکهای سیلو پرتابشان هم به همین صورت است .

Comments are closed.