آخوند علم الهدی به مردم ستمدیده ایران: «اگر دنبال رفاه در زندگی باشید، سرنوشت مردم صدر اسلام در انتظارتان است»

آخوند علم الهدی به مردم ایران هشدار داد که مبادا در پی رفاه و خوشبختی باشند، زیرا ممکن است به “سرنوشت دردناکی شبیه به وضعیت مردم در زمان امامان در دوران نخستین اسلام” مبتلا گردند.

امام جمعه مشهد که یکی از تندروترین روحانیون حکومت اسلامی ایران است، با این هشدار عوامفریبانه به مردم ایران گفت: «اگر مردم زیاده خواه باشند، در پی امکانات رفاهی برای خود و خانواده‌هایشان بگردند و بخواهند خوب زندگی کنند، سرنوشتی بهتر از مردم دوران امام حسن که جان و مالشان در اختیار معاویه قرار گرفته بود و جرات اعتراض هم نداشتند پیدا نخواهند کرد».

آخوند احمد علم الهدی افزود: «در روزگار کنونی اگر مردم فقط به فکر رفاه اجتماعی خود باشند، حساب خزانه حکومت را داشته باشند و مدام اعتراض کنند و در مقابل استکبار و استعمار آمریکا و اسرائیل کوتاه بیایند، در واقع مملکت خودشان را در اختیار آنها قرار داده‌اند و سرنوشت بهتری در انتظارشان نخواهد بود» .

دعوت از مردم به سکوت در برابر وضعیت وخیم اقتصادی در ایران و تحمل شرایط بسیار دشوار و طاقت فرسایی که سیاست‌های داخلی و خارجی ویرانگر حکومت در کنار غارت اموال عمومی توسط مقامات رژیم و نظامیان سپاه پاسداران برای آنان رقم زده، در حالی است که خود مقامات حکومتی و خانواده‌هایشان، از زندگی‌های بسیار مرفهی برخوردارند و بسیاری از آنان فرزندانشان را با پول ملت ایران روانه اروپا، کانادا و آمریکا کرده‌اند و  برای آنان در کشورهای غربی، امکانات پرهزینه رفاهی و زندگی های لاکچری فراهم آورده‌اند.

محمود صادقی، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی به تازگی گفته است مدارکی در دست دارد که نشان می‌دهد فرزندان امامان جمعه،‌ سرداران سپاه پاسداران ، وزرا‌ و نمایندگان مجلس، در فهرست بورسیه‌های غیرقانونی وزارت علوم قرار داشته‌اند.

3 دیدگاه‌

  1. واقعا وقیح تر از آخوند و مزدور آخوند در تاریخ بشریت پیدا نمی کنید. می دزدند ، دروغ می گویند آدم می کشند ، مال اندوزی می کنند و مردم را به ساده زیستی نصیحت می کنند .تنها راه نجات مردم ایران ، کنار زدن آخوندها و مزدوران ، و خویشتن سازی است.آخوند یعنی یاور شیطان

  2. اخه پیر منافق هزار چهره مردم ایران و رفاه؟؟؟عموم ملت ایرات تحت شرایط سخت زندگی میکنند بجز شما انگل های ایرانن و وابستگان حکومتی رفاه و آسایشی ندارند که دم از طلب رفاه و زندگی مرفه میزنید

Comments are closed.