تیم ملی ایران پس از دو شکست پیاپی برابر عراق و بحرین در وضعیت مناسبی به سر نمی‌برد و شرایط  این تیم بحرانی شده است

تیم ملی ایران پس از دو شکست پیاپی برابر عراق و بحرین در وضعیت مناسبی به سر نمی‌برد و شرایط  این تیم بحرانی شده است . مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با انتشار فیلمی در فضای اجتماعی فاش ساخت : دیگر به ایران باز نمی گردم زیرا نتیجه بازی(با عراق) قبلاً مشخص شده بود

ویلتموس افزود :  من ایران را ترک می کنم زیرا از شکست اجباری ناراحتم ، به راحتی می توانستیم عراق را در زمین شکست دهیم ، اما افسوس که نتیجه بازی قبلاً مشخص شده بود. بازیی که به راحتی میتوانستیم ببریم ولی متاسفانه نتیجش خارج میدان مشخص شده بود‌.

خبرگزاری ایسنا در گزارشی نوشت : مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از شکست تیم ملی ایران برابر عراق، کاروان ایران را برای بازگشت به تهران همراهی نکرد.

ایسنا نوشته است که در واقع همان روز که مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران برای امضای قرارداد سرمربی جدید به جای دفتر کارش در تهران، به سفارت ایران در بلژیک رفت، می‌شد حدس زد که ویلموتس، یک مربی پروازی و تقریبا همیشه غایب خواهد بود. اکنون تیم ملی بیشتر شبیه به یک پهپاد (پرنده هدایت پذیر از راه دور) است تا تیمی که عزم صعود به جام جهانی را دارد

خبرگزاری خبرآنلاین؛ در گزارشی نوشت : درخواست بازی دوستانه با تیم ملی ایران از سوی  بسیاری از کشورها رد شد .

فدراسیون فوتبال، اعلام کرد : ۹ کشور به درخواست ایران برای برگزاری بازی تدارکاتی پاسخ منفی داده‌اند؛استرالیا، ژاپن، چین، پاراگوئه، برزیل، امارات، لیبریا، هند و گرجستان کشورهایی بودند که فدراسیون با آنها به مرحله مذاکره رسید.

گفته شده است که درخواست رقم های بالا از سوی شرکت های برگزارکننده، عدم توافق بر سر محل برگزاری و بعضا تمایل نداشتن به مسابقه در آن تاریخ در نهایت باعث عدم انجام مسابقه شد.به این ترتیب تیم ملی فوتبال ایران روز سه شنبه نیز هیچ مسابقه دوستانه ای برگزار نخواهد کرد تا یک فیفادی دیگر هم از دست برود.

برخی از کاربران فضای اجتماعی نوشته اند که باخت ایران کاملا سیاسی و فرمایشی بود تا بحران داخلی عراق رو تحت تاثیر قرار بده و با ایجاد اندکی رضایت جمعی و شادی عمومی در سطح مردم عراق اعتراضات اخیر رو به سردی بکشونه

یه باخت به عراق ارزش اینو داره که نفوذ ما در عراق حفظ بشه احتمالا جماعت معترض با همین آب نبات چوبی که بهشون دادیم برن خونه هاشون به قول هیچکس، ارازل برین خونه هاتون.

فقط فوتبال و ورزش ملی نیست که داره به قهقرا میره !!!!ورزش در ایران تعطیله .نباید با اسرائیل مسابقه نداد و در اینجا هم باید به عراق باخت ؟؟